•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FDA روش زامبونی در درمان ام اس را رد کرد
اتفاقاً منم مشکل گردن و دارم خیلی اوقات درد میگیره نمی دونم شاید همن گرفتگی عروق گردن باشه
خوب باشيد و خوب بمانيد
دردها و مشقات جان بیماران فدای منافع و سوبسیدهای حاصل از داروهای گرانقیمت انجمنهای ام اس و بسیاری از پزشکان ذینفع می گردد

بیماری ام اس از سال 1863 میلادی به عنوان یک مشکل وریدی شناخته شده است . با این حال ، تا به اکنون ثابت نشده بود تا اینکه بالاخره پزشک ایتالیایی ، پائولو Zamboni مشکلات وریدی مرتبط با ام اس را در همسرش بررسی کرد . او با تجهیزات مدرن تشخیصی مانند سونوگرافی و MRV متوجه شد که رگ های گردن ، باریک و به هم چسبیده است و جریان خون از مغز به قلب مسدود وباعث عدم برگشت به مغز و انباشتن آهن درآن است که این امر باعث بروز ناتوانی و نشانه های مختلف ام اس می گردد. آن حالت به نام "سی.سی.اس.وی آی" یا نارسایی وریدی مغزی نخاعی مزمن نامیده می شود. تحقیقات نشان می دهد که حدود 90 درصد از افراد مبتلا به ام اس دچار سی سی.اس.وی.آی هستند.
تا کنون در سراسر جهان نزدیک 4،000 بیمار مبتلا به ام اس، به روش ساده آنژیوپلاستی شده ،رگ گردن آنها باز شده و تقریبا همه آنها بهبود در علائم را تایید کرده اند و دیگرهیچ نیازی به استفاده از داروهای گران قیمت که برای افراد مبتلا به ام اس تجویز می شوند حس نشده است
برخی از نتایج به دست آمده تقریبا معجزه آسا بود و بعضی از بیماران که ویلچرنشین بودند بعدازآنژیوپلاستی به ظرف چند هفته ، توانستند راه روند... روش درمانی جدید به نام درمان رهایی بخش شناخته شده است.
متخصصین مغزواعصاب و انجمنهای ام اس با تجویز و تبلیغ داروها ی شرکت های دارویی ام اس حقوق و مزایای بسیار عظیمی عایدشان می شود
آنها می دانند که اگر درمان رهایی بخش تایید گردد این همه پول و مزایا متوقف خواهد شد.
برخی از متخصصین مغزواعصاب همچنین می گویند که درمان رهایی بخش بیش از حد خطرناک است. واقعیت این است که سالانه در حدود 2،500،000 در سراسر جهان برای مشکلات مختلف وریدی یا شریانی آنژیوپلاستی می شوند. وهمان خطری که برای مشکلات دیگر عروقی وجوددارد برای آنژیوپلاستی گردنی در درمان ام اس هم شاید باشد . از حدود 4،000 نفر دواطلبان درمانی رهایی بخش در سراسر جهان ،فقط یکی به دلیل واکنش منفی به داروی مورد نیازمربوط به خونریزی درگذشت . بنابراین خطر به میزان 1 در 4000 است و این درصد بسیار پایینی است درحالیکه داروی تیزابری تجویز شده توسط متخصصین مغز واعصاب میزان خطرش یک در 1000 است یعنی 4 برابر درمان رهایی وآنوقت همان دارو بدون اشاره به هیچ مشکلی براجتی تجویز می شود(بخاطر سود حاصل برای خودشان) وحتی از بیمار امضا هم می گیرند که درصورتی که مرگی اتفاق افتد شرکت دارو مسئول مرگ تو نیست.
قیمت سالانه تیزابری برای هربیمار در منطقه 35.000 یورو می باشد .
هزینه درمانی درمان رهایی بخش در بسیاری از کشورها ی جهان 7.000یورو دربردارد و در حال حاضر در اسکاتلند نیز نبردی سخت برای دریافت تاییدیه این نوع درمان آغاز شده است .
هرسال، تفریبا 100.000.000 یورو در ایرلند توسط بهداشت وسلامت ذخیره می شود.
ومن و دیگر افراد مبتلا به ام اس درایرلند امیدواریم ،هرچه زودتر ، دولت رابرای تایید درمان رهایی بخش متقاعد کنیم و بتوانیم سلامتی بدنی و ذهنی خودرادوباره بازیابیم
من هم اکنون ، وقتم درحال سپری است چرا که مصرف تیزابری را متوقف کرده ام ونورولوژیستها دیگرهیچ کمکی به من ارائه نمی دهند.
به نظر می رسد که سی.سی.اس.وی.آی یکی از علل ، بیماری های دیگر نورولوژیستی هم باشدوتحقیقات دیگری مرتبط با همین موضوع با بیماری های پارکینسون و آلزایمر نیز در دست انجام است .
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : mehdi.abdn , shahryar_eng
من که هر چه زمان جلوتر میره اطمینانم به نظریه دکتر زامبونی بیشتر می شه
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
 تشکر شده توسط : shahryar_eng
ام اس ا ز سال 1863 به عنوان یک مشکل وریدی شناخته شده است.. با این حال ، تا به حال ثابت نشده بود تا اینکه بلاخره پزشک ایتالیایی پائولو Zamboni مشکلات وریدی مرتبط با ام اس را در همسرش بررسی کرد.. با تجهیزات مدرن تشخیصی مانند سونوگرافی و MRV او متوجه شد که رگ های گردن ،باریک و به هم چسبیده است و جریان خون از مغز به قلب مسدود وباعث برگشت به مغز و انباشتن آهن درآن است که باعث بروز ناتوانی و نشانه های مختلف ام اس می گردد. آن حالت به نام سی.سی.اس.وی.آی یانارسایی وریدی مغزی نخاعی مزمن نامیده می شود.. تحقیقات نشان می دهد که حدود 90 درصد از افراد مبتلا به ام اس دچار سی.سی.اس.وی.آی هستند.

تا کنون در سراسر جهان نزدیک 4،000 بیمار مبتلا به ام اس، به روش ساده آنژیوپلاستی شده ،رگ گردن آنها باز شده و تقریبا همه آنها بهبود در علائم را تایید کرده اند و دیگرهیچ نیازی به استفاده از داروهای گران قیمت که برای افراد مبتلا به ام اس تجویز می شوند حس نشده است

برخی از نتایج به دست آمده تقریبا معجزه آسا بود و بعضی از بیماران که ویلچرنشین بودند بعدازآنژیوپلاستی به ظرف چند هفته ، توانستند راه روند... روش درمانی جدید به نام درمان رهایی بخش شناخته شده است.

متخصصین مغزواعصاب و انجمنهای ام اس با تجویز و تبلیغ داروها ی شرکت های دارویی ام اس حقوق و مزایای بسیار عظیمی عایدشان می شود

آنها می دانند که اگر درمان رهایی بخش تایید گردد این همه پول و مزایا متوقف خواهد شد.

برخی از متخصصین مغزواعصاب همچنین می گویند که درمان رهایی بخش بیش از حد خطرناک است. واقعیت این است که سالانه در حدود 2،500،000 در سراسر جهان برای مشکلات مختلف وریدی یا شریانی آنژیوپلاستی می شوند. وهمان خطری که برای مشکلات دیگر عروقی وجوددارد برای آنژیوپلاستی گردنی در درمان ام اس هم شاید باشد . از حدود 4،000 نفر دواطلبان درمانی رهایی بخش در سراسر جهان ،فقطیکی به دلیل واکنش منفی به داروی مورد نیازمربوط به خونریزی درگذشت.. بنابراین خطر به میزان 1 در 4000 است و این درصد بسیار پایینی است درحالیکه داروی تیزابری تجویز شده توسط متخصصین مغز واعصاب میزان خطرش یک در 1000 است یعنی 4برابر درمان رهایی وآنوقت همان دارو بدون اشاره به هیچ مشکلی براجتی تجویز می شود(بخاطر سود حاصل برای خودشان) وحتی از بیمار امضا هم می گیرند که درصورتی که مرگی اتفاق افتد شرکت دارو مسئول مرگ تو نیست.

قیمت سالانه تیزابری برای هربیمار در منطقه 35.000 یورو می باشد.

هزینه درمانی درمان رهایی بخش در بسیاری از کشورها ی جهان 7.000یورو دربردارد و در حال حاضر در اسکاتلند نیز نبردی سخت برای دریافت تاییدیه این نوع درمان درآنجا آغاز شده است.

هرسال،تفریبا 100.000.000 یورو در ایرلند توسط بهداشت وسلامت ذخیره می شود.

ومن و دیگر افراد مبتلا به ام اس درایرلند امیدواریم ،هرچه زودتر ، دولت رابرای تایید درمان رهایی بخش متقاعد کنیم و بتوانیم سلامتی بدنی و ذهنی خودرادوباره بازیابیم

. من هم اکنون ،وقتم درحال سپری است چرا که مصرف تیزابری را متوقف کرده ام ونورولوژیستها دیگرهیچ کمکی به من ارائه نمی دهند.

به نظر می رسد که سی.سی.اس.وی.آی یکی از علل ، بیماری های دیگر نورولوژیستی هم باشدوتحقیقات دیگری مرتبط با همین موضوع با بیماری های پارکینسون و آلزایمر نیز در دست انجام است.

ترجمه از سركار خانم همدم
با توجه به بسته بودن ايجاد تاپيك اين خبر توسط من ثبت شد ولي تمام زحمات اين خبر رو همدم عزيز متحمل شدند كه ازشون تشكر ميكنم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hamed , mirali , Morteza , مـه ســـا , ostad2000 , tanha , سحــــــــر , hamdam , shahryar_eng , h.kakavand , najva , غزل , mehrnoosh , sarir , zenith , Hasty , نوشا
امشب رفته بودم پیش دکترم
هرچی می گم که آقاجان یه نیم نگاهی به روش زامبونیم کنیم بد نیستا
میگه نه خیر دکترای ایتالیایی دروغ می گنconfused2confused2confused2ما فقط به نظریه های دکترای آمریکا اعتماد داریم
گفتم خوب امتحانش که مجانی می گه اگه خودت دوست داری برو دنبالش ولی امیدی نداشته باشangry2angry2angry2
واقعا جای تاسف داره با اینکه دکتر خوبیه ها ولی نمی دونم چرا اینجوری فکر می کنهangry2angry2angry2angry2
 تشکر شده توسط : hamdam , shahryar_eng , Hasty
منم وقتی با دکترم در این مورد صحبت کردم گفت که این روشا فایده ای نداره.مطمئن بودم که اولین باری بود که اصلا اسم روش و دکترو میشنید ولی همچین با اطمینان گفت فایده نداره که انگار خودش 20 سال در مورد این نظری تحقیق کرده.به هر حال ما چاره ای نداریم جز این که منتظر بمونیم ببینیم این آزمایشات و عملها نتیجه میدن یا نه.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
 تشکر شده توسط : hamdam , shahryar_eng , h.kakavand , Hasty
وای گفتیا
وقتی بهش گفتم دکتر زامبونی ( با اینکه قبلا بهش گفته بودم) گفت پیشش رفتیlaughing3laughing3laughing3laughing3

گفتم نه متاسفانه قسمت نشدهlaughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : hamdam , shahryar_eng
مثل یه دوست در کنارمه.خوب منم به دکترم گفتم.نگم چی گفته بهتره.بالاخره علم پیشرفت میکنه
نگران آینده نیستم.خودش به زودی می آید
من امروز درباره این روش از دکترم سوال کردم
گفت طرح تحقیقاتی بوده دیگه هم جواب نداده
خطرش بالاست :38:
یه حالی دارم این روزا
نه آرومم نه آشوبم
به حالم اعتباری نیست
تو که خوبی منم خوبم
شايد بهتره اين روش رو كساني دنبالش باشن كه ام اس خيلي اذيتشون ميكنه.

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج مقدماتی اما امید بخش در درمان «ام.اس» محمود 1 2,421 2019/11/20, 08:53 AM
آخرین ارسال: ارزو ش
  پیوند سلول‌های بنیادی خونساز 'ممکن است بزودی درمان اصلی ام اس شود' hamid 2 3,386 2018/03/20, 11:59 AM
آخرین ارسال: N@RGES
  شناسایی پروتئینی به عنوان کلید درمان ام اس nahid 1 2,700 2017/04/30, 03:55 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  کشف ﻣﺤﻘﻘﺎﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺮﯾﺴﺘﻮﻝ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ‏ برای درمان MS warrior 121 98,070 2016/11/16, 01:25 AM
آخرین ارسال: nanaz
  نتایج تحقیقات خارجی درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی mohammad.ali 59 42,078 2016/07/18, 12:13 AM
آخرین ارسال: sia
  تحولی بزرگ در درمان نابینایی nahid 1 3,215 2016/05/09, 08:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  پيوند موفقيت آميز مغز استخوان براي درمان ام اس maya 21 14,126 2015/07/13, 09:32 AM
آخرین ارسال: gor911
  سلول‌های پوستی خوک کلید جدید درمان بیماری‌های عصبی انسان niloofary 4 4,330 2015/05/11, 11:38 AM
آخرین ارسال: helli
  دستیابی به یک روش جدید برای درمان ام اس الیاس 4 5,610 2015/04/16, 10:42 AM
آخرین ارسال: sweetbasil
  درمان معجزه‌گر بیماری ام‌اس با پیوند سلول‌های بنیادی aztab 5 8,084 2015/03/19, 06:09 PM
آخرین ارسال: مینا میلانی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست