امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ازپزشکان مهمان برنامه های صدا و سیما
[QUOTE='paeeze' pid='283687' dateline='1357419410']
confused ناهید جان این انتظار خیلی ایده آلیه.من ترجیح میدم بیشتر از آگاهی افراد جامعه به بیمار اهمیت بدن و داروهاشو تا حد ممکن با قیمت مناسب و در زمان مناسب در اختیارش بزارن.نه اینکه بگن ما دوتا ویلچر برقی خریدیم هرکی نیاز داشت بیاد نوبتی ببره!

من با توجه به شناختی که توی اینجا از دوستامون پیدا کردم ،اکثریت بقدری از کلمه ویلچر بیزارن که احساس میکنن کسی که الان ویلچری شده خودش ناامید بوده و همش به این فکر میکرده که آیا من یه روز ویلچری میشم و نمیتونم راه برم ؟در صورتیکه شدت و ضعف بیماری در افراد مختلف متفاوته .من خودم اصلاً فکرشم نمیکردم که حتی یه روز روی ویلچر بشینم !!! خوشبختانه اکثر دوستامون ناراحتیشون با چشمها شروع شده که این نوع خوش خیمه ولی بیماری من از پاهام شروع شد ویه سری از عوامل دست بدست هم دادن مثل شکستگی پا و خشکی ناشی از گچ و بعد عمل پا و...angry3angry3angry3
ولی با این وجود شکر خدا روحیه ام خوبه و میتونم کارهایی بکنم که افراد به ظاهر سالم قادر به انجامشون نیستن.همه میگن خوش بحالت که چنین اراده ای داری و الگوی صبر برای همه هستی .
پارسال شبکه استانی در برنامه زنده از یکی از متخصصین مغز و اعصاب دعوت کرده بود تا در مورد ام اس صحبت کنه . همون موقع از صدا و سیما به من زنگ زدن و گفتن شمارتو از انجمن ام اس گرفتیم و آماده باش که 5 دقیقه دیگه بهت زنگ میزنیم و باهات صحبت میکنیم که بطور زنده از تلویزیون پخش میشه ولی برنامه هم تموم شد و هنوزم که هنوزه زنگ نزدن angryangryangryangry
در مورد این مطلب هم که دوست عزیزمون گفتن ما دوتا ویلچر برقی خریدیم هرکی نیاز داشت بیاد نوبتی ببره!
بحث این حرفها نیست من 1 ساله درخواست ویلچر برقی به بهزیستی !!! دادم رئیس بهزیستی گفت نمیشه .ویلچر برقی به تعداد محدودی به هر استان میدن اونم نه برای تو که شاغلی .برای کسانی هست که منبع درآمدی ندارن
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : paeeze , nahid , ماه , parastoo joon

پیام های داخل این موضوع
RE: درخواست ازپزشکان مهمان برنامه های صدا و سیما - توسط parisa2011 - 2013/01/06, 10:12 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان