•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
منظور من اینه که پیدا کنیم ... ببینیم چقدر لازمه ... بعد جمع کنیم ... حل کنیم
نه این که اول جمع کنیم بعد پیدا کنیم...
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

منم با سينا موافقم كلا به هيچ چيز اين دو..لت اعتماد ندارم
ولي من بازم ميگم پيدا كردن اين جور ادما حالا شايد سخت نباشه ولي مطمئنم راحتم نيست
اگه قراره 100 % اين كار انجام بشه بايد يه نفر تمام مسئوليت هاشو قبول كنه

اگه هم ميخواييد به حساب انجمن بريزيد كه بازم ميگم اين كار اصلا كمك نيست من شماره حساب انجمن رو دارم اگه ميخواييد بزارم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
بچه ها من بازم مي گم اگه بتونيم اين كارو انجام بديم خيلي خوب مي شه
چون نه انجمن نه دولت هيچكي هيچ كاري براي ما نمي كنه منم با سينا موافقم اول
اين آدمهارو پيدا كنيم بعد پول جمع كنيم.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
البته فکر اینجاشم بکنین که اگه اولش و رفتین تا آخرش و باید برین
ببینین آدمی که پول برای دارو نداره ... حتما خیلی مشکلات بزرگ دیگه ای هم داره ...
شاید همسرش معتاده ... شاید اجاره خونه رو هم نمیتونن بدن ... شاید صاحبخونه داره بیرونشون میکنه ... شاید بچه هاشو دارن از مدرسه اخراج می کنن ....
و هزار جور احتمال دیگه
فکر نکنین یکی رو پیدا میکنین که توی رفاه کامل نشسته و فقط دارو نداره ...
اگه همچین آدمی رو پیدا کنین شاید بگه از دارو واجبتر خونمه یا بچمه یا همسرمه ....
منظور من ترسوندن نیست
میدونم همتون هم اینا رو میدونین
فقط میخوام بگم اگه کسی میخواد این کار رو بکنه یا شروع نکنه یا مطمئن باشه که تا آخرش میتونه بره ....
واسه همه این مشکلاتی هم که گفتم هیچ پولی لازم نیست ... فقط یه چند تن حوصله و آرامش میخواد
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

منم با نظر سینا موافقم
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
البته یادم رفت بگم
شاید هیچ چی تو دنیا اینقدر بهت حال نده که بتونی به یکی کمک کنی ... نه به خاطر خدا و نه به خاطر طرف ... به خاطر خودت

من فكر ميكنم يه خورده تعدادمون كمه براي جمع كردن كمك هاي نقدي . نيست ؟
اگه يه جوري ( عمرن نشه ) بتونيم انجمن رو پشتيبانمون قرار بديم خوب ميشه . ولي باز بر ميگرديم به همون حرف اول !!
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
(2009/09/04, 01:09 PM)hamid_xever نوشته است: من فكر ميكنم يه خورده تعدادمون كمه براي جمع كردن كمك هاي نقدي . نيست ؟
اگه يه جوري ( عمرن نشه ) بتونيم انجمن رو پشتيبانمون قرار بديم خوب ميشه . ولي باز بر ميگرديم به همون حرف اول !!

من وقتی توی خونه گفتم می خواهیم یه همچین کاری بکینم ، خیلی خوشحال شدن و بشدت استقبال کردن !� Wink

بین خودامون هم خیلی هستن که می تونن کمک کنن . ولی یه نفر از اعضای سایت باید مسئولیت این کار رو قبول کنه .
 تشکر شده توسط : zaynab
بچه ها خيلي همه حرفهاي سينا درسته ولي به خدا خيلي خوب مي شه اگه
بتونيم يه همچين كاري بكنيم
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
سارا جون چرا نتونیم انجام بدیم؟؟؟
حتما که میتونیم ...
فکر میکنم بهتر باشه عنوان رو از پیدا کردن و حل کردن مشکل داروی بیماران ام اس تغییر بدیم به کمک به حل کردن مشکلات بیماران ام اس یعنی اینجا مشکل فقط دارو نیست ... خیلی چیزا میتونه باشه ... کسی که پول برای دارو نداره حتما مشکلات خیلی جدیتری از دارو داره ...

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 64
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان