امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پالس تراپی در منزل
منم موقع تشخیص بیماریم پالس گرفتم.بیمارستان راضی تبریز .یک خانمی توی اتاق روبرویی خوابیده بود وقتی ماسک تنفسی رو می ذاشتن صدای عجیب در می اومدconfused2sad2 صبح روز مرخصیم تموم کرد رفت پیش خدا .هیچ کس نبود جنازشو برداره جز خدمه اون بدترین ضربه بود.تازه چون از گرفتن مایع مغزی نخاعی می ترسیدم هر روز صبح که دکترم می اومد تا بره سر یه مریض دیگه جونم به لبم می رسید اونوقت بهم نگفته بودن ام اس دارم خالم می دونست اما خود بیمار نه.روز آخر پروندم و دیدم و فهمیدم .بدم میاد از بیمارستان خوابیدنlaughing3laughing3laughing3laughing3rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesbadtastebadtastebadtastebadtastebadtastebadtaste
 تشکر شده توسط : parastoo joon , Pooya.N , ghaside
(2012/07/18, 06:36 PM)paeazan نوشته است: خواهرم پرستاره و من طبق نظر پزشک اول هفته ی توخونه پالس گرفتم
توخونه آدم راحته و همه چیز تحت اختیارشه

من 4 دوز گرفتم در سرم های نیم لیتری. و یه آمپول هم داده بود برای معدم. گه استفاده نکردم. اما این دو سه روز قرص معده خوردم (فاموتيدين)
از عوارض کورتن برای من احساس گرمای زیادی بود، معده درد و...

مهمترین چیزی که میخواد میدونی چیه؟ آنژوکت. آنژوکت زدن درد داره.البته من سال 88 که ام آر آی دادم مرکز ام آر آی رو گذاشتم تو سرم انقدر که دردم اومد و جیغ زدم.اما الان که تپلتر شدم درد چندانی نداشتم. و خواهر محترم ما خیلی راحت آنژوکت بنده ی حقیر رو عوض میفرمود و من هم جز یک آخ چیز بیشتری نمیگفتم

ایشالله بهتر بشی

salam azizam khobi?man alan khone pals darmani misham rahat tare vali moghe tazrigh halam bad mi8she kamelan bi jon misham
 تشکر شده توسط : parastoo joon , Pooya.N
سلام دوستان
میشه به من بگید پالس تراپی در منزلو خودمون باید انجام بدیم؟
من تا حالا حملات زیادی بهم دست داده و بیشتر اوقات در منزل بستری شدم صبحها یه پرستار میومد برام تزریق میکرد میرفت غروب وقتی سرم تمام میشد قطعش میکردم. سرم یه لیتری +1000 میلی گرم متیل پرد نیزولون. الانم چون بیماریم پیشرفت داشته در کتار امپولای یه روز در میونم، ماهی یه بار پالتس تراپی میشم در منزل.

(2012/12/08, 11:59 AM)baron نوشته است: [quote='paeazan' pid='240966' dateline='1342623968']
خواهرم پرستاره و من طبق نظر پزشک اول هفته ی توخونه پالس گرفتم

من 4 دوز گرفتم در سرم های نیم لیتری. و یه آمپول هم داده بود برای معدم. گه استفاده نکردم. اما این دو سه روز قرص معده خوردم (فاموتيدين)

مهمترین چیزی که میخواد میدونی چیه؟ آنژوکت. آنژوکت زدن درد داره.البته من سال 88 که ام آر آی دادم مرکز ام آر آی رو گذاشتم تو سرم انقدر که دردم اومد و جیغ زدم.اما الان که تپلتر شدم درد چندانی نداشتم. و خواهر محترم ما خیلی راحت آنژوکت بنده ی حقیر رو عوض میفرمود و من هم جز یک آخ چیز بیشتری نمیگفتم

ایشالله بهتر بشی
اون اوایل درد انژیو کت درد اور بود مخصوصا برای من هردفعه مجبور میشدن جاشو تغییر بدن به اصطاح خودشون رگم فاسد میشد اما دیگه یه جورایی عادت کردم.دیگه زیاد ببینم دردم میاد اسپری میزنم کمی سر شه.

salam azizam khobi?man alan khone pals darmani misham rahat tare vali moghe tazrigh halam bad mi8she kamelan bi jon misham

(2012/12/08, 11:59 AM)baron نوشته است: [quote='paeazan' pid='240966' dateline='1342623968']
خواهرم پرستاره و من طبق نظر پزشک اول هفته ی توخونه پالس گرفتم

ایشالله بهتر بشی
اون اوایل درد انژیو کت درد اور بود مخصوصا برای من هردفعه مجبور میشدن جاشو تغییر بدن به اصطاح خودشون رگم فاسد میشد اما دیگه یه جورایی عادت کردم.دیگه زیاد ببینم دردم میاد اسپری میزنم کمی سر شه.

دردی که انسان را به سکوت وامیدارد
بسیار سنگین تر از دردیست
که انسان را به فریاد وا میدارد.icon_question[/b]
مرسی بچه ها از این مطالبتون. من مشکلم حل شد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بستری شدن در بیمارستان(پالس) voodoo 61 58,486 2023/07/12, 05:36 PM
آخرین ارسال: mahdiye.
  پالس تراپی وعوارض کورتون TootFarangi 269 293,599 2022/08/27, 12:39 PM
آخرین ارسال: zahra.mash
  پالس كورتون و سرعت عمل مغز yaro 68 69,716 2019/12/04, 10:06 AM
آخرین ارسال: GASEM
  چگونه از پزشکتان در زمان نیاز به پالس و حمله ms وقت ملاقات گرفتین hessam 6 4,481 2018/06/17, 12:50 PM
آخرین ارسال: nahid
  شرح حال يك حمله كه منجر به بستري شدن شما وگرفتن پالس تراپي شده است عمومهربان 64 45,713 2017/09/02, 08:36 PM
آخرین ارسال: i_sh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان