امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس "بلای جان دختر سمنانی
(2012/07/17, 04:20 PM)hamid نوشته است: اخه مهدی ببین بی منطقه حرفم :

عاطفه تو کل سایت اگر تناسب بگیریم تو 100 تا تاپیک گفتیم ام اس بد نیست و دیگه خیلی کم و حتی اصلا به بدترین شرایط نمیرسه و دارو زیاده و قبلا دیر ام اس تشخصی داده میشد و .... . و 1 تاپیک هم مثل این تاپیک داریم که فلانی وضعش خیلی بده .

100 تا تاپیک رو تا حالا ندیدی ؟ چرا یه بار اونجا نگفتی وای بچه ها خوشحال شدم ؟
بعد یه تاپیک اینجوری داریم هر سری 5 نفر میان مینویسن ترسیدیم

بابا ترس نداره که . اصلا فرض میگیریم به بدترین شرایط هم برسیم . واقعا ترس نداره . از الان بشینی ترس اون موقع رو داشته باشی . اون موقع هم بشینی گریه و زاری کنی که وای چرا اینجوری شد . . . پس کی قراره زندگی کنیم ؟
چند روز پیش عکس یه دخترو دیدم که نه دست داشت نه پا . بعد داشت حرکت میکرد و فکر کنم تو مسابقه دو میدانی بود . پس اون چه فکری داره ؟ چه روحیه ای داره و ما چی ؟
یعنی بمب انرژی بود کلی باهاش حال کردم . کاش هممون مثل اون بودیم

آخه من تازه عضو شدم دکترمم هیچ چیزی راجع به بیماریم نگفت نه دکتر اعتمادی فر نه دکتر اشتری.. هر چی هم سرچ میکنم به جایی نمی رسم مثلا غذاها یه جا گفته فلان چیزو بخورید یه جا گفته نه الام=ن من حدود 3 ماهه نه ماست خوردم ، نه شیر،.. نمی دونم واقعا چی کار کنمsad2
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری , ehsan 10054

پیام های داخل این موضوع
RE: ام اس "بلای جان دختر سمنانی - توسط atefeh.l - 2012/07/18, 10:12 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اختلاف دو وزارتخانه بلای جان بیماران ام اس شد paeazan 1 2,569 2014/02/02, 05:41 AM
آخرین ارسال: spring
  بروز MS در دختر ۱۲ ساله مبتلا به ITP با سابقه MS در پدر paeeze 6 4,776 2011/07/23, 11:50 PM
آخرین ارسال: h.kakavand

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست