نظرسنجی: میزان امید واری پیش از تشخیص ms
کاملاامیدوار
55.79%
53 55.79%
کاملا ناامید
12.63%
12 12.63%
امید واری زیر 50 درصد
31.58%
30 31.58%
در کل 95 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس و نا امیدی
اوایل خیلی نا امید بودم ولی الان اصلا .خیلی هم امیدوارم .مسایل و دغدغه های زندگی برای همه هست wink2wink2wink2
 تشکر شده توسط : hessam , minoshka , saeid , nahal , nazaninamiri70 , movahedi
من وقتی نا امیدمیشم سرم به شدت دردمیگیره پس چاره ای به جزامیدواری ندارم برعکس شما اقاسعیدمن اوایل خیلی امیدواربودم ولی الان نه به اجباردارم زندگی میکنم مجبورم امیدوارباشم اخه راه دیگه ای نیست.angry3
 تشکر شده توسط : minoshka , spring , saeid , movahedi
هر موقعی که ناامید میشم اوضاع و احوالم به هم میریزه ولی سریع خودمو جمع میکنم بابا این همه بیماری اینم یه جور بیماریه که بلاخره قابل کنترل هستش icon_biggrin
این که دیگه نامیدی ندارهconfused2
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : saeid , movahedi , ghaside
من از همون اول ناامیدی برام بی مفهوم بود
اگه هم ناامید شدم در مورد مسائل شخصی یا افراد بوده نه ام اس بیگناه اون چکارست تکلیفمون مشخصه که
کاری ندارم باهاش که

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : movahedi
من که برا ایندم کلی برنامه دارم
اصلا نا امیدی چی هست......
یه چیزی بگین منم متوجه بشم
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : nahal , nazaninamiri70 , movahedi , sargol
(2013/06/03, 01:11 PM)saeid نوشته است: من که برا ایندم کلی برنامه دارم
اصلا نا امیدی چی هست......
یه چیزی بگین منم متوجه بشم
خوش به حالت کاش منم جای شما بودم نمیدونم چرا هرکاری میکنم نمیتونم امیدوارباشم.confused2درضمن شماتازه ام.اس گرفتیدمن 10ساله دارم بااین بیماری لعنتی میجنگم.sad2
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , movahedi
(2013/06/03, 04:51 PM)nahal نوشته است: خوش به حالت کاش منم جای شما بودم نمیدونم چرا هرکاری میکنم نمیتونم امیدوارباشم.confused2درضمن شماتازه ام.اس گرفتیدمن 10ساله دارم بااین بیماری لعنتی میجنگم.sad2
دوست عزیز خواهشا ام اس رو اصن بحساب نیار فراموشش کن فقط به اونی فک کن که همه کس وهمه چی قویتر و وجود رو ازته دلت توی قلبت حس کن اونوقت که متوجه میشی ام اس هیچ کاره است همه کاره اون(پروردگار عالم)است.پس خواهشا دیگه هرگز ام اس روبزرگ تصورنکن.همگی مابندگان بادی گارد بینهایت قوی بالا سرمون است پس باید چرا ماغم داشته باشیم وحرف ازناامیدی بزنیم.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
(2013/06/03, 04:51 PM)nahal نوشته است: خوش به حالت کاش منم جای شما بودم نمیدونم چرا هرکاری میکنم نمیتونم امیدوارباشم.confused2درضمن شماتازه ام.اس گرفتیدمن 10ساله دارم بااین بیماری لعنتی میجنگم.sad2
چرا این بیماری را اینقدر بزرگ می کنید angry3
اگه به خدا توکل داشته باشی راحت از پس این بیماری بر می یایagreement2
بعد از توکل به خدا محدودیت ها را از روی خودت بردار برو تو شهر بگرد بچرخ ورزش انجام بدهicon_biggrin
ام اس را برای خودت در حد یک حساسیت فصلی و حتی بیماری از این پایین تر تو فکر خودت کوچک کنBlush
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
بابا ايول به اين روحيه ها. با عرض پوزش فكر ميكنم بعضي ها تو بيان حسشون كمي غلو ميكنن !!!!
در ضمن خود گويي مثبت خوبه اما خود گول زني اگه زياد به كار برده شه اشتباه. ام اس واقعيت زندگي ماست پس مگه ميشه فراموشش كرد؟؟؟!!! فكر مگه دست منه كه به بيماري فكر نكنم؟؟حالا نا اميدي هم باشه اتفاقي ميوفته؟ خودش اومده خودشم ميره. نا اميديو ميگم.
 تشکر شده توسط : sina gt , hessam
(2013/06/03, 10:03 PM)دنيا نوشته است: بابا ايول به اين روحيه ها. با عرض پوزش فكر ميكنم بعضي ها تو بيان حسشون كمي غلو ميكنن !!!!
در ضمن خود گويي مثبت خوبه اما خود گول زني اگه زياد به كار برده شه اشتباه. ام اس واقعيت زندگي ماست پس مگه ميشه فراموشش كرد؟؟؟!!! فكر مگه دست منه كه به بيماري فكر نكنم؟؟حالا نا اميدي هم باشه اتفاقي ميوفته؟ خودش اومده خودشم ميره. نا اميديو ميگم.
ببخشید دوست عزیز به وجود پروردگارجهانیان اعتماد قلبی داشتن غلو است؟
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : hessam , نازلی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 10
  • بعدی