•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استعفا از هيئت مديره سايت
خيلي متأسف و ناراحت شدم.
اميدوارم هرجا كه هستيد موفق و پيروز باشيد دوستان و همراهان به يادماندي ام.اس سنتر.
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
 تشکر شده توسط : hamed , naser_m , Ghost , pariya , بیخیال , نازلی , Hasty
سلام من یک ماه نبودم چه اتفاقهایی که نیفتاده خیلی ناراحت شدم که دو تن از بهترین ها دارن استعفا میدن من آقا حامد رو توی دیدار اول سال دیدم خیلی فعال و دلسوز بودن بیشتر به خاطر اینکه گفتن که حالشون خوب نیست ناراحت شدم امیدوارم هرچه زودتر خوب شن برای سلامتی همتون دعا میکنمAngel
باد با چراغ خاموش کاری ندارد، اگر در سختی هستی بدان که روشنی!(شکسپیر)agreement2
 تشکر شده توسط : نازلی , Hasty , hamed , amirfarhag , pariya , Ghost
بعد از مدتی اومدم تو سایت
اولین تاپیکی که باز کردم اینه ... خیلی ناراحتم حالا.
اما برای تصمیمی که گرفتین احترام قائلم
و
ممنونم به خاطر تمام زحمت هایی که کشیدین، به خاطر حس مسئولیتی که نسبت بهمون داشتین و دارین...
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : Hasty , paeeze , hanie , nafass , hamed , amirfarhag , pariya , mari
من هم به نوبه خودم از شما سپاسگزاری میکنم. امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید. جامعه ما به افراد تاثیرگذاری مثل شما نیازمند است.icon_biggrinicon_biggrin
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : hamed , amirfarhag , pariya , mari
اول خواستم برم تو تاپیک هر چه میخواهد دل تنگت بگو بنویسم ولی بعد فکر کردم اینجا بهتره:

الان که چند ماهی از استعفای شما میگذره، میشه واقعاً نتیجه نبودتون رو تو سایت حس کردsad2sad2
جاتون خیلی خالیه و تو این مدت هیچ کسی نتونسته شور و هیجان حضور شما ها رو تو سایت ایجاد کنه.confused2confused2
علی رغم وجود دوستای خوب جدید و قدیمی که همشونو دوست دارم و حضور تک تکشون با ارزشه برام ولی باز هم میگم جاتون خیلی خالیهicon_questionicon_question
دلم واسه اون روزایی تنگ شد که تو سایت پر از دوستای آشنا و نزدیک بودند، الان منم انقدر دیر به دیر میام که با 90 درصد بچه هایی که آن هستند آشنایی ندارم و تا حالا ندیدمشونicon_cryicon_cry
مهدی و حامد عزیز اینکه استعفا دادین از مدیریت و رفتین به هر دلیلی که بوده خودش به تنهایی کافیه کاش میتونستین گهگاهی یه سری به سایت بزنین و مثل سابق با حضورتون تو سایت باعث دلگرمی دوستان باشین.BlushBlush
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : نازلی , Hasty , parastoo joon , نازی ی , بهــار , Ghost , shokolat , مهدی نصیری , arezoo_azizi , mari , sooorooosh , aalieh
من تازه بهتون ملحق شدم وقتی این خبرو خوندم خیلیییییییییی ناراحت شدمSad
زندگی یک اثر هنریست،نه یک مسئله ی ریاضی...
بهش فکر نکن،ازش لذت ببر...
 تشکر شده توسط : pariya , Ghost
باسلام و خدا قوت هر جا که هستی سلامت و موفق باشی

همیشه بیادت هستیم
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
(2012/10/27, 12:34 PM)pariya نوشته است: اول خواستم برم تو تاپیک هر چه میخواهد دل تنگت بگو بنویسم ولی بعد فکر کردم اینجا بهتره:

الان که چند ماهی از استعفای شما میگذره، میشه واقعاً نتیجه نبودتون رو تو سایت حس کردsad2sad2
جاتون خیلی خالیه و تو این مدت هیچ کسی نتونسته شور و هیجان حضور شما ها رو تو سایت ایجاد کنه.confused2confused2
علی رغم وجود دوستای خوب جدید و قدیمی که همشونو دوست دارم و حضور تک تکشون با ارزشه برام ولی باز هم میگم جاتون خیلی خالیهicon_questionicon_question
دلم واسه اون روزایی تنگ شد که تو سایت پر از دوستای آشنا و نزدیک بودند، الان منم انقدر دیر به دیر میام که با 90 درصد بچه هایی که آن هستند آشنایی ندارم و تا حالا ندیدمشونicon_cryicon_cry
مهدی و حامد عزیز اینکه استعفا دادین از مدیریت و رفتین به هر دلیلی که بوده خودش به تنهایی کافیه کاش میتونستین گهگاهی یه سری به سایت بزنین و مثل سابق با حضورتون تو سایت باعث دلگرمی دوستان باشین.BlushBlush
سلام واول عرض ادب.من هم با شما موافقم که کمرنگ شدن برادرهای گلم قابل درکه دراون شکی نیست.اما تروخدا نگید اینجا کمرنگ شده که من دلم میگیره.چون واقعا من خواهر برادرهای زحمت کشی اینجا دارم که نمیدونم چطوری ازشون قدر دانی کنم.وبه طور مثال دیدار اخر 1دیدارواقعا عالی بود.وبا زحمت فراوان.اما باز هم میگم که این دلیل بر از یاد رفتن 2برادر گلم نیست .ما همیشه قدر دان انها هستیم وخواهیم بود.

[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , Ghost , Hasty

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان