نظرسنجی: تزریق شما چگونه انجام میشود ؟
قبلا از دستگاه استفاده میکردم ولی الان خودم تزریق میکنم
14.63%
18 14.63%
قبلا خودم تزریق میکردم ولی الان از دستگاه استفاده میکنم
6.50%
8 6.50%
بیشتر مواقع از دستگاه استفاده میکنم
13.01%
16 13.01%
بیشتر مواقع خودم تزریق میکنم
8.94%
11 8.94%
تقاوتی ندارد ، با هر دو مورد راحت هستم
4.07%
5 4.07%
فقط با دست تزریق میکنم
26.02%
32 26.02%
فقط از دستگاه استفاده میکنم
26.83%
33 26.83%
در کل 123 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از دستگاه تزریق
سلام
برای یه سری تحقیقات احتیاج داریم بدونیم دستگاه تزریق چقدر مفید هست ( فکر میکنم در حال حاضر کسانی که از داروی بتافرون و ربیف استفاده میکنند این دستگاه رو داشته باشند ) ، چند درصد از این دستگاه استفاده میکنن
و کلا هر صحبتی که فکر میکنید مفید هست و میتونه بهمون رو این قضیه کمک کنه رو ارائه بدید

-----------
به عنوان مثال خودم بگم که سری قدیمی بتافرون دستگاهی متفاوت با دستگاه کنونیمون داشت و با فشردن دکمه تزریق صدای زنگی میداد که خیلی از مبتلایان به این موضوع معترض بودند و اذهان داشتند که این صدای ترسی رو در شخص ایجاد میکنه .

ولی در سری جدید و دستگاه جدید که حدود 2 ساله داریم ازش استفاده میکنیم دستگاه متفاوت شده و اون صدای زنگ مانند از بین رفته و یه صدای ضعیف تر که صدای فنر دستگاه هست جایگزین شده .

من اوایل یعنی حدود دو سال اول از دستگاه استفاده میکردم و بدون دستگاه خیلی واسم دشوار بود ولی الان محل هایی که دم دست باشه و تزریقش راحت 100% با دست تزریق میکنم و دستگاه استفاده نمیکنم

------------

لطف کنید در نظر سنجی هم شرکت کنید تا اطلاعات اماریمون کامل باشه و بازهم تاکید میکنم لطفا فقط کسانی در نظر سنجی شرکت کنند که دستگاه تزریق دارند
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : ثریا , # پریسا # , ساغر , fireboud , نازلی , شهرزاد , leili , shokolat , sara-m , TootFarangi , فرناز , مـه ســـا , DavidBili , Hasty , Mahdieh , مهدی نصیری , maede , zenith , arezooo82 , amirfarhag , Matilat , برگ 7 , مهرافروز , nead , hamid ghazi , علی دنیانورد , masoud pazoki , mahdiye1989 , یاسی
من که اصلا دستگاه ندارم همیشه خودم تزریق میکنم مشکلی هم ندارم
البته خوب قبلا سینوکس را هم خودم میزدم
یا بهتره بگم فقط نمیتونم سرم به خودم وصل کنم که اون رو هم اگه زیاد تکرار میشد سعی میکردم یاد بگیرم
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : hamid , DavidBili , Hasty , venus , سها , fariba 68
راستش من با دستگاه راحت ترم سریع تزریق میشه دردشم کمتره
اوایل که با دست میزدم هم بد نبود ولی الان خیلی دردناکه نمیدونم چرا

مجبور بشم با دست تزریق میکنم
یه چیز دیگه که هست اینه که وقتی با دست تزریق میکنی جاش کبود و قرمز نمیشه
 تشکر شده توسط : hamid , DavidBili , masoud pazoki , برگ 7 , golshid
من اصلا بدون دستگاه نمیتونم تزریق کنم یعنی تا حالا امتحان نکردم ،شایدم این به خاطر ترسم از امپوله ،دستگاه هم مشکلات خاص خودشو داره،مثل اینکه دکمه تزریقش سفته،فکر میکردم چون دو سال کار کرده اینجوری شده عوضش کردم اما بازم سفته تا بخوام دکمه رو فشار بدم دستگاه تو دستم تکون میخوره،عمق تزریق هم واسه ما لاغرا خوب نیس ،یکم زیاده
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : hamid , amirfarhag , نازلی , parastoo joon , DavidBili , Hasty , Narges , ELI , maede
با سلام
بنده و قتی با دستگاه تزریق می کنم ، در هنگام تزریق ، درد بیشتری احساس می کنم. برای همین دستی تزریق انجام می دهم
 تشکر شده توسط : hamid , نازلی , DavidBili , Hasty
من از اولش با دستگاه تزريق كردم با دست ميترسمBlush
دستگاههاي بتافرون(نارنجي آبيه)دكمش انقدر سفته كه موقع فشار دادن دستگاه جابجا ميشه!
 تشکر شده توسط : hamid , DavidBili , maede , masoud pazoki , برگ 7
یه راهنمایی کوچیک بعداز6سال استفاده از این دستگاهwink2
وقتی سرنگ رو میزارید داخل دستگاه و میبندیدیش روی محل تزریق بزارید قبل از گذاشتن دستتون رو دکمه تزریق با کف دست به سر دستگاه یه فشار کوچیک خیلی کوچیک بدید تا یه مقدار از فاصله فضای خالی سر دستگاه تا دکمه کم بشه.بعدش خیلی دکمه ارو نرم واروم میتونید فشار بدید.
ناگفته نماند از محل برخورد دستگاه با بدن غافل نشید که حین فشار سر دستگاه خیلی به محل تزریق فشار اورده باشین
قلق داره امیدوارم راحتتر استفاده کنید ازشBlush

من دوتا دستگاه دارم یه دونه این که2ساله تقریبا دادن
قبلی هم ظریفتر بود اما اصلا صدای زنگ نداشتicon_cry
مثل همین جدیده است فقط ظریفتره
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : hamid , DavidBili , Hasty , ELI , leili , ساغر , hamid t , maede , # پریسا # , مـــیـــنـــو , nead , برگ 7
من هم همیشه از دستگاه استفاده می کنم چون وقتی با دست تزریق می کنم سرعت تزریق کندتره و معمولن جاش هم کبود می شه اما بادستگاه فقط کمی جای تزریق قرمز می شه! بعد خوبیه دستگاه ربیف اینه که عمق تزریق قابله تنظیمه! فقط علامتی که نشون دهنده تموم شدن تزریق باشه وقتی به پا می زنی رو نمی شه دید و تقریبن باید حدسی فهمیدم تموم شده!
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : hamid , DavidBili , مـــیـــنـــو , طاهره
من اوایل همش با دستگاه می زدم ولی به خاطر صدای بسیار بدش ( همون فنر دستگاه ) و اینکه چون با شدت تزریق می کرد با اینکه مکانش رو هم درست انتخاب می کردم کبود میشد دستگاه رو فقط واسه باسن استفاده می کنم باقیه جاها رو با دست میزنم.

ولی اگر دستگاه اون صدا رو نده و اونهمه با شدت سوزن رو فرو نکنه شاید دوباره از دستگاه استفاده کنم confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : hamid , DavidBili , maede , برگ 7
میدونید قبلا که بتافرون میزدم تا 6 ماه که دستگاه نداشتم ولی بعدش که دستگاه استفاده میکردم با زدنش و بقول شماها سرعت سریعش و عوارضش انگار جاش بیشتر کبود میشد یا همون قرمز میشد فک میکنم بخاطر دستگاه و جاش بوده چون با دست که میزنی فقط برخورد نیدل به پوستت هست ولی با دستگاه علاوه بر نیدل و سر دستگاه هم هست که شاید بخاطر اون میتونست باشه
خب اگه راحترید خودتون بزنید بیخیال دستگاه agreement2
 تشکر شده توسط : hamid , DavidBili , Hasty , بیخیال

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال