نظرسنجی: دیدار 19 خرداد رو از لحاظ کیفیت با چه نمره ای ارزیابی می کنید ؟
10
46.81%
22 46.81%
9
12.77%
6 12.77%
8
8.51%
4 8.51%
7
8.51%
4 8.51%
6
8.51%
4 8.51%
5
6.38%
3 6.38%
4
6.38%
3 6.38%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
2.13%
1 2.13%
در کل 47 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23(current)
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار خرداد ماه اعضا
سلام
با اینکه تا آخر دیدار نتوانستم اونجا باشم واقعا دیداری خوبی بود دوستان دستشان درد نکند من سعی می کنم اکثر دیدار ها را از این به بعد بیام icon_biggrin
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : fireboud , seyyed reza , Prime , ساحل , Hasty , gilane , نازلی , parastoo joon , hamid , hamid t , shokolat , okhtapus
با سلامی دوبارهicon_questionicon_questionicon_question
2 مورد به ذهنم رسید که فکر میکینم اگه بگم بد نیستwink2wink2wink2
یکی در مورد خوراکی هایی که تو هر دیدار مدیران وتهیه کنندگان زخمتشو میکشند
من به عنوان یک خانم خانه دار وکسی که به نوع خواراکی ها حتی مارکشون توجه میکنم واقعا همه چیز خیلی عالی وبا کیفیت هستندevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
اما چیزی که اون روز خیلی به چشم می اومد که بعضی دوستان کمی کم لطفی می کنند...خوب اگه نمی خورند چرا اینجور همه چیزو می پاشند ورد میشوند....
در اینجا لازمه از شهرزاد عزیز تشکرکنم که با توجه به کمک ابتدا در بسته بندی کردن خوراکی ها کمک کرد ..در آخر هم وقت رفتن داشتن ریخته پاشهارو جمع میکرد که من بینهایت خوشم اومد....بابا بعد رفتن ما اگه ببینن ریخته است میگن اینا چه بی نظم هستنconfusedconfusedconfusedconfused2confused2confused2confused2confused2confused2
مرد دوم در تائید نظر نوشین جان برای انجام کارمفید در دیدارها....در ابتدا برای بررسی کارهای دیگه من فکر میکنم اگه این مورد صندلی داغ رو اونجا حضوری اجرا کنند وازفرد مورد نظر 1 یا 2 سوال بپرسند که نوبت به همه برسه
چون در مورد صندلی داغ من همیشه مورد هر فرد رو دنبال میکنم اما 2 چیز خیلی سخته اونم اینکه بعضی وقتها که دیر متوجه بشم برام سخته که نظریات همه رو بخونم بعد چون نمیدونم چی پرسیدن وچی نپرسیدن من دیگه چیزی نمی پرسم
اما اونجا اگه حضور یبپرسیم خیلی جالبهwink2wink2wink2wink2
بازم بابت همه چیز بینهایتتت ممنونممممم icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : زهراجون , gilane , نازلی , parastoo joon , hamid , hamid t , ساحل , fireboud , shokolat , naz.gigili , ارزو , okhtapus , mehrshin57
سلام. می دونم دیر اومدم ، اما مهم اینه که اومدم. نه؟ wink2
خیلی خلاصه ...
از همه دوستانی که زحمت دیدار رو کشیده بودند تشکر می کنم. امیدوارم دیدارهای بعدی با تلاش جمعی ، بسیار منظم تر و پربارتر باشه همون طور که سابقا بوده و حتی بهترicon_biggrinicon_biggrin
از دوستان عزیزی که زحمت کشیدند و تشریف آوردند ممنونم که بسیار باعث خوشحالیم شدندlove51icon_question
از حامد عزیز هم خیلی سپاسگزارم که با وجود کسالت ، در دیدار شرکت کردند. امیدوارم هر چه زودتر انرژی سابق رو بدست بیارندagreement2agreement2
...
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , shokolat , amirfarhag , nanaz , Hasty , parastoo joon , ساحل , naz.gigili , okhtapus , hamid t , mehrshin57
سلام ببخشید که دیر اومدم
منم از همه دوستانی که برای این دیدار زحمت کشیده بودند و همچنین همه کسانی که در این دیدار شرکت کردند و باعث خوشحالی همدیگر شدند تشکر میکنم
دیدار خوبی بود و امیدوارم تو دیدارهای بعدی باز ببینمتون
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : Hasty , parastoo joon , fireboud , okhtapus , mehrshin57 , hamid
سلام دوستان.
من که طبق معمول مهمون داشتم و با همه برنامه ریزی باز نتونستم حضور داشته باشم.
اما کاش لااقل یک نفر میگفت که چه خبر بوده؟!
چیکارا کردین؟
چی خوردین؟
چه بازیی کردین؟
بابا گزارش کامل بدین دیگه!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : okhtapus
rolleyessmiling
(2012/06/14, 02:39 PM)SSA نوشته است: سلام دوستان.
من که طبق معمول مهمون داشتم و با همه برنامه ریزی باز نتونستم حضور داشته باشم.
اما کاش لااقل یک نفر میگفت که چه خبر بوده؟!
چیکارا کردین؟
چی خوردین؟
چه بازیی کردین؟
بابا گزارش کامل بدین دیگه!

سلام با اجازه دوستان در پاسخ به سوالاتون
1. خبر سلامتی خیلی ها آمدند خیلی ها نیامدند حدود 100 نفر آمدند
2.با هم حرف زدیم (دارو و دکترو...)
3.دست دوستان آقا حامد و حمید و هر کسانی که تو هزینه ها کمک کردند دستشان درد نکنه چیزی کم نزاشتن حتی نمی دونم یک قسمتیش از کجا تو کیفم سر در آورده بود که پسر خالم ورداشت خورد حالا پدر من و در آورده می پرسه کی میری منم ببر confused2angry2
4. در مقابل برادران انتظامات پارک :تا جای که اجازه می دادنangry3 یک کمی بازی وسطی انجام دادیم agreement2smiling
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : SSA , Hasty , hamid
میشه برای منم عکس بفرستین؟
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
(2012/05/23, 05:58 PM)hamed نوشته است: سلام
به اطلاع کلیه کاربران محترم می رسانم دومین دیدار اعضای سایت ام اس سنتر در در ساعت 17 روز جمعه 19 خرداد ماه سال 91 برگزار خواهد گردید . مکان این دیدار متعاقبا اعلام خواهد شد .
افرادی که قصد شرکت در این برنامه تفریحی را دارند با شرکت در نظر سنجی حضور خود را اعلام نمایند .
همچنین نکاتی چند را جهت یادآوری اعلام می کنم
1- این دیدار صرفا برای افراد مبتلا به ام اس عضو این سایت و بستگان درجه یک ایشان می باشد .
2- -حتما به خاطر داشته باشید عکاسی در دیدارهای سایت فقط توسط فرد منتخب هیئت مدیره می باشد و جز جهت استفاده شخصی از عکاسی از حاضرین خودداری نمایید .
3- افرادی که قصد مشارکت در هزینه های برگزاری این دیدار را دارند حتما با پیام خصوصی به بنده اطلاع دهند .
4- افرادی که برای اولین بار قصد حضور در دیدارها رو دارند حتما شماره یکی از مدیران را جهت هماهنگی و حضور در برنامه داشته باسند .

به امید دیدار شما دوستان

سلام خسته نباشید من عضو جدید سایت هستم خیلی علاقه مندم در جلسات شما حضور داشته باشم ممنون میشم اطلاع بدهید.
با تشکر
(2012/06/23, 03:53 PM)romina نوشته است: سلام خسته نباشید من عضو جدید سایت هستم خیلی علاقه مندم در جلسات شما حضور داشته باشم ممنون میشم اطلاع بدهید.
با تشکر
سلام رومينا جان زياد به سايت سر بزن ما معمولا هر يكي دو ماه ديدار داريم
 تشکر شده توسط : hamid , نازلی , hamid t , شاهین

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,351 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,648 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,075 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,772 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,686 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,113 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,706 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 7,830 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 14,556 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 17,022 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان