نظرسنجی: آیا شما بیماریتان(ام اس) را از دیگران پنهان می کنید؟چرا؟
خیر.دلیلی برای پنهان کردن ندارم.
16.26%
47 16.26%
خیر.دوست دارم همه دنیا بدونند.
3.81%
11 3.81%
تا جایی که لازم نباشه نمیگویم.
35.64%
103 35.64%
بله.از دید نادرست دیگران و ترحم متنفرم.
30.45%
88 30.45%
بله.به دلایل شخصی.
13.84%
40 13.84%
در کل 289 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا شما بیماریتان را از دیگران(دوستان و فامیل) پنهان می کنید؟علت آ
من به همه گفتم حالم هم خوبه به همه کارهام می رسم ورزش میرم شنا می کنم کوه میرم و چون همه می دونند من ام اس دارم ولی از یک آدم سالم هم بهتر زندگی می کنم دیدشون در مورد بیماری ام اس عوض شده اصلا ترحم هم نمی کنند من باید به حال آنها ترحم بکنم دوستان خودمون هستیم که باید دید اطرافیانمون رو نسبت به ام اس عوض کنیم تک تکمون وظیفه داریم دید جامعه رو نسبت به ام اس عوض کنیم تا بیماران مجرد بتونند ازدواج بکنند باید مثل یک فرد عادی زندگی کنیم من 11 ساله ام اس دارم دوستی دارم بیست ساله ام اس داره با ام اس کنار بیایید و ازش غول نسازید فردی که دیابت داره مشکلاتش از ما بیشتره یا فردی که تیروئید داره فقط برای مردم عادی شده وقتی میگن فردی دیابت داره مردم عادی از کنارش رد می شوند ولی وقتی میگن این شخص ام اس داره مثل اینکه فرد جذام داره این تقصیر خودمونه ما که چیزیمون نیست که بیماریمون رو پنهان کنیم لطفا یه کمی در خلوتتون به این موضوع فکر کنید از همین حالا اراده تون رو تقویت کنید تا بر علائم و عوارض ام اس پیروز بشید دوستتون دارم خدا قوت love28love28love28love28love28love28icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : Parla , زهرا93 , یاسی , zahra :) , Kamyar

پیام های داخل این موضوع
RE: آیا شما بیماریتان را از دیگران(دوستان و فامیل) پنهان می کنید؟علت - توسط نازلی - 2015/05/22, 07:33 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان