نظرسنجی: آیا شما بیماریتان(ام اس) را از دیگران پنهان می کنید؟چرا؟
خیر.دلیلی برای پنهان کردن ندارم.
16.26%
47 16.26%
خیر.دوست دارم همه دنیا بدونند.
3.81%
11 3.81%
تا جایی که لازم نباشه نمیگویم.
35.64%
103 35.64%
بله.از دید نادرست دیگران و ترحم متنفرم.
30.45%
88 30.45%
بله.به دلایل شخصی.
13.84%
40 13.84%
در کل 289 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا شما بیماریتان را از دیگران(دوستان و فامیل) پنهان می کنید؟علت آ
به کل دنیا که از روز اول گفتم
به خدا و به هر چی که بخواین قسم میخورم که حتی یکبار و یک ثانیه هم ترحم ندیدم

ندا ، کاوه ، حمید تی عاشقتونم smilingagreement2agreement2agreement2
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : نسترنى , hamid t , chipchip , nanaz , شفا یافته , parisa2011
ميدونن.. ايدز كه نيست كه خجالت اور باشه
انسان هرگز حتي به مرگ هم تسليم نمي شود مگر زماني كه اراده اش ضعيف باشد(((اندوخته اي با ارزش تر از تندرستي نميشناسم)))
 تشکر شده توسط : نسترنى , chipchip
(2012/06/10, 12:16 PM)farnoosh_cisco نوشته است: ميدونن.. ايدز كه نيست كه خجالت اور باشه

ایدز خجالت اوره ؟
ایدز هم یه بیماریه مثل ام اس .
ما ادعا میکنیم که جامعه شناخت درستی از ام اس نداره ولی روی یه بیماری دیگه خودمون همون جامعه هستیم .
کسی که ایدز هم داره میتونه راحت زندگی کنه . ازدواج کنه . میتونه بچه دار شه و بچه ای رو به دنیا بیاره که ایدز نداشته باشه .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : شيدا رها , amirfarhag , نسترنى , ثریا , hamid t , Parla , chipchip , shahrzad.s , شفا یافته , پویش , parisa2011
وای حمید جان دعوا نکن فرنوشوsad2
بنظر من منظور فرنوش اینه چون خیلی از راههای ابتلا به ایدز شرم آوره بخاطر این گفتهicon_cry
والا هر بیماری میتونه زندگیشو ادامه بده شاید خیلی بهتر از افراد به اصطلاح سالم
چرا میگم به اصطلاح؟evilgrin0039.gif
بنظر من خیلی از آدمها جسماً سالمن ولی از لحاظ روحی متاسفانه مشکل دارن
باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
 تشکر شده توسط : نسترنى , chipchip
مرسي زهرا جون منم منظورم راههاي شرم اورش بود همه هم همون راهها را در نظر مي گيرن
انسان هرگز حتي به مرگ هم تسليم نمي شود مگر زماني كه اراده اش ضعيف باشد(((اندوخته اي با ارزش تر از تندرستي نميشناسم)))
 تشکر شده توسط : نسترنى , chipchip , زهراجون
کاش ام اس رو در سن جوانی تجربه نکرده بودم و نگاههای پر از غم وغصه رو در نگاه ماذرم نمیدیدم.

خاص فقط خداست
 تشکر شده توسط : gilane , مینا ح , نسترنى , chipchip , زهراجون , nanaz , عمومهربان , شفا یافته , parisa2011
تا جایی که بشه نمیگم.به نظرم نیازی نیست!!!!!!!!!خیلی ها خیلی بیماری ها رو دارن مگه میان میگن به بقیه؟!!!!!!!!

فامیل و دوستان هم لازم نیست بدونن.
البته به طرز تفکر خود طرف برمیگرده یه عده هر جا میرن و هر کار میکنن فقط دلشون میخواد بزرگنمایی کنن حالا چه سرما بخورن چه ام اس بگیرن...........

من که دلم نمیخواد جزئیات زندگیم رو کسی بدونه!قبل ام اس هم اینطوری بودم ربطی به ام اس ندارهTongue

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : Parla , نسترنى , chipchip , rana , شفا یافته
منم تقريباً از همه پنهان كردم همين دو سه نفرى هم كه ميدونن انقدر آه و ناله ميكنن كه زندگى رو برام سخت كردند، هيچ كس ندونه خيلى بهتره confused2
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : chipchip , rana , nanaz , عمومهربان
من به همه دنیا ، به عالم و آدم جار می زنم و اعلام می کنم که ام اس دارم . نه به خاطر اینکه می حوام خودم رو نشون بدم . نه به خاطر اینکه می خوام اغراق کنم .آخه کی با مریضی خودنمایی می کنه . نه . شاید اگه سه روزم سردرد داشته باشم کسی نفهمه ولی درباره ام اس می خوام همه بدونن . فقط به خاطر اینکه فکر می کنم ترس مردم و شناخت غلطشون از بیماری یه جایی باید عوض بشه و من دلم می خواد به شخصه این نقش رو داشته باشم . وقتی می بینم هر یه آدمی که از بیماریم خبردار میشه ؛ بعد یه مدت می گه تو دیدم رو نسبت به ام اس عوض کردی خوشحال می شم . من می دونم بالاخره یه روز جامعه به بیمار ام اس مثه کسی نگاه می کنه که زخم معده داره یا انسولین می زنه . من تا اون روز به تلاشم ادامه میدم
( من البته نظرم رو گفتم و در عین حال به همه کسایی که به هر دلیل ترجیح می دن بیماریشون پنهان بمونه احترام میذارم )
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : hamid t , ثریا , fireboud , بهــار , chipchip , shahrzad.s , nanaz , nahid , Narges , عمومهربان , parisa2011 , parastoo joon
راستی من نه تنها می خوام همه دنیا بدوننwink2wink2wink2
تلاش زیادی می کنم که یه سری مطئنا بفهمند مثل استادامevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : chipchip , زهراجون , عمومهربان , شفا یافته , parastoo joon

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 25
  • بعدی