امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمیاب شدن بتافرون
اخرین خبر در مورد بتافرون
خانوم هندی رو خیلی هاتون ممکنه بشناسید پرستار معروف ونماینده ارتباط با مبتلایان شرکت بایر
طی تماس تلفنی الان باایشون3/5/91 اعلام کردن هیچ بلایی سر بتافرون نیومده فقط داروخانه ها همون سیاست...angry2
نگران نباشید وتا اخر هفته واحتمالا اوایل هفته اینده بتافرون موجود میشهagreement2
اصلا هم نگران ماههای بعدش ونبود ویا تغییر دارو نباشید بتافرونی ها همان بتافرون دریافت میکنن.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : hamed , نازلی , برگ 7 , paeazan , ساغر , چکاوک , sanaz.m
تهران بتافرون اومد؟

خوزستان که نیومده. خانم کوشکی به دوستم گفته میاد ولی زمانش مشخص نیست
 تشکر شده توسط : Pooya.N
اينكه چيز تازه اى نيس حتما از همون سياست قديمى افزايش قيمت ميخوان استفاده كنن

اينا كارى ميكنن واسه همين چيزا هم كه شده من از ايران برم.اونوقت هى ميگن بايد جلو فرار مغزها رو بگيريمsmiling

خب بابا جان يه مشت دكتر مهندس و فيلسوف ام اسى همينجورى از كشور ميرن ديگهconfused
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : paeazan , MFhealth , ashrafi , Pooya.N , sooorooosh
من که دیروز از اصفهان خریدم راحتم بهم دادندSmile (16)
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : Pooya.N
هلال احمر تبریز بتا فرون نداره ، مشخص نیست کی بیارن. واقعا کی میخواد این دارو مرتب به دست ماها برسه؟؟؟angry3
من که فرت و فورت اکستاویا میزنم و حالشم میبرمو پولم کمتر میدمو قرمه سبزی میخورم.شمارو نمیدونم.خوب نیست اکستاویا بگیرین دیگه بابا
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : amirfarhag , rose abi , sooorooosh , melody , roshan
(2012/05/14, 07:41 AM)maryam640 نوشته است: سلام دوستان عزیزlove51love51love51:love51
شماداروپیداکردیدمن چندروزه میرم داروخانه ولی بتافرون نیست آمپولام تمام
شده اگه پیدانشه بایدچه کارکرد،اگه حالم بدبشه چی؟fighting0030.giffighting0030.gif
آخه تاحالا این اتفاق برام نیفتاده بودlaughing3laughing3angry3angry3

هیچ اتفاقی قرار نیست بیفته من چهار ساله بخاطر چرب شدن کبدم کنار گذلشتمش و از اون موقع هم مصرف نکردم. چند بار علائم بیماری تشدید شده ولی هر بار دوباره به حالت اول برگشتم. به نظرم همش تلقینه استرس مربوط به کمیاب شدن دارو از نبودش بدتره
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری , ساغر
‏ ‏افقط‏ ‏بتا‏ فرون‏ ‏نیست‏ ‏که‏ ‏کمیاب‏ ‏شده‏ ‏بقیه‏ ‏دارو‏ ‏ها‏ ‏هم‏ ‏پیدا‏ ‏نمی‏ ‏شن.من‏ ‏بخاطر‏ ‏‏ ‏اینکه‏ ‏‏ ‏دارو‏ ‏پیدا‏ ‏نکردم‏ ‏دکترم‏ ‏برای‏ ‏یک‏ ‏ماه‏ ‏دارومو‏ ‏عوض‏ ‏کرده.‏ ‏من‏ ‏اینترفرون‏ ‏مصرف‏ ‏میکنم.‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏راستی‏ ‏به‏ ‏بقیه‏ ‏داروخانه‏ ‏ها‏ ‏هم‏ ‏سر‏ ‏بزنید.‏ ‏ماه‏ ‏پیش‏ ‏دارومو‏ ‏فقط‏ ‏داروخانه‏ ‏بیماران‏ ‏خاص‏ ‏داشت.‏ ‏من‏ ‏همیشه‏ ‏از‏ ‏۱۳ابان‏ ‏میگرفتم‏ ‏.یه‏ ‏سر‏ ‏برین‏ ‏دارو‏ ‏خانه‏ ‏شماره‏ ‏ی‏ ‏داروخانه‏ ‏های‏ ‏دیگرو‏ ‏بگرید‏ ‏..همیشه‏ ‏تا‏ ‏۴-۵‏ ‏از‏ ‏داروتون‏ ‏مونده‏ ‏برین‏ ‏ودنبال‏ ‏دارو‏ ‏بگردین.‏ ‏اگه‏ ‏خواستین‏ ‏من‏ ‏شماره‏ ‏همه‏ ‏ی‏ ‏دارو‏ ‏خانه‏ ‏ها‏ ‏رو‏ ‏دارم‏ ‏حتی‏ ‏شرکت‏ ‏های‏ ‏وارد‏ ‏کنندشونو‏ ‏بهتون‏ ‏میدم.‏ ‏فقط‏ ‏بهم‏ ‏بگین.‏ ‏‏ ‏‏ ‏ایشا‏ ‏الله‏ ‏که‏ ‏پیدا‏ ‏بشه.‏ ‏دعای‏ ‏سلامتی‏ ‏هدیه‏ ‏ی‏ ‏من‏ ‏به‏ ‏شما
چارلی چابلین میگه :

اخر هر چیز خوبه اگر خوب نبود هنوز اخرش نشده. صبر کن...
 تشکر شده توسط : sooorooosh , rose abi , roshan
اهواز هم يك ماهه بتا نداره. درد امپول و عوارضش از يه طرف هزينه ش هم از يه طرف و الان كه استرس كمبود دارو هم بهش اضافه شدهicon_cry
مملكته داريم؟
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : sooorooosh , melody
تهران هم همینطوره الان چند وقته بتافرون نیست
البته لازم به ذکره بنیاد بیماران خاص که 85000تومان بتارو نامه تخفیف میداد یک ماهه به 66000تومان تقلیل پیدا کرده
نمیدونیم واقعا قراره چی بشه اما شنیدم که قراره تسهیلاتی ایجاد بشه که داروی دوماه رو در یک روز بشه از داروخانه خرید!!!!!
که در این شنیده نکته هایی وجود داره:
1-اگر اینطور بشه نامه تخفیف بنیاد همون یکبار ارائه میشه ولی برای 2نسخهconfused
2-جایگزین های داخلی کم کم جای بتافرون رو بگیرن(چون با کم شدن هزینه کمک بنیاد به66000تومان برای دونسخه تهیه دارو با این قیمت سخت میشه ودرثانی با قراردادن قانون خرید30عدد بتافرون ،یعنی هزینه2ماه تهیه دارو روباید یکجا بدیمangry29
اینطوری میشه که 512000تومان هزینه تهیه دارو به خیلی ها فشار میاره وتصمیم میگیرن خیلی ها از داروهای ایرانی با هزینه کم تر استفاده کنن وهر کس هم که میتونه وتوان مالیش اجازه میده همون بتافرون خارجی رو مصرف کنه!

سوال موضوع:یعنی این عدم استفاده دارو بطور مرتب ایا عوارضی برای مبتلایان ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : ساغر

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزريق بتافرون ostad2000 150 125,837 2019/11/28, 12:59 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  دستگاه تزریق جدید بتافرون عمومهربان 20 17,297 2018/12/26, 05:18 PM
آخرین ارسال: بابای خوب
Shocked حذف تخفیف معاونت غذا و دارو برای بتافرون hessam 5 2,962 2018/12/09, 11:56 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  افزايش مجدد قيمت بتافرون؟ maryam640 72 46,125 2018/12/03, 08:16 PM
آخرین ارسال: لاله وحشی
  تهيه بتافرون hamid 507 280,519 2018/03/05, 10:39 PM
آخرین ارسال: hessam
  روش تزريق بتافرون ( تجربه ها) Prime 29 14,331 2016/05/29, 09:53 PM
آخرین ارسال: سها
  اکستاویا (همان بتافرون یا متفاوت ؟) therapy 118 72,033 2014/10/07, 04:38 PM
آخرین ارسال: ghaside
  دوز داروی بتافرون tinookhe 12 9,380 2014/06/20, 11:44 AM
آخرین ارسال: tinookhe
  ورم و درد بر اثر تزريق اکستاویا یا بتافرون آیدا 9 7,977 2014/05/31, 06:53 PM