نظرسنجی: در سالی که گذشت عملکرد تیم مدیریتی ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
57.78%
26 57.78%
9
24.44%
11 24.44%
8
8.89%
4 8.89%
7
6.67%
3 6.67%
6
2.22%
1 2.22%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 45 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سومین سالروز تاسیس ام اس سنتر
عزیزم؟تولدت مبارک.مرسی که اس دادی:دی
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , shokolat , بی تـــا
ضمن عرض تبریک........ خوشحال وممنونمsad2خوشحال ازاینکه پیش شماهستم وشماهارودارم.که بادنیا عوضتون نمیکنمicon_question ممنون ازتمام خواهربرادرهای گلم که شبانه روز زحمت میکشید تا ما باهم باشیم ویک صداicon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , shokolat , بی تـــا , سـاناز
:منم این تولد سه سالرو به ام اس سنتر وتمامی اعضای گل این انجمن که مثل یک خانواده میمونن ومن جمله من تبریک میگم
من خیلی نیست باانجمن اشناشدم ولی احساس خیلی خیلی خوبی بهم دست میده وقتی میام
من فکر میکنم این حکمت الهی بود که باشما اشنا شدم اخه قبل از این خیلی افسرده وتنها بودم خدایاااااااااااااا شکرت
از زحمات همگی ممنووووووووووووووووووووووووووووووونم happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif: icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دوباره سیب بچین حوا.....
بگذار از اینجاهم بیرونمان کنند روزگاریست که شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد.....
 تشکر شده توسط : nazii , hamid , shokolat , nahid , fireboud , سـاناز
ام اس سنتر عزيزم خيلی دوست دارم,تولدت مبارکicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin چقدر خوبه که هستیlove51love51love51
بچه های مسئول انجمن خسته نباشيد برای تک تکتون آرزوی سلامتی و شادی ميکنمicon_questionicon_questionicon_question
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : hamid , shokolat , fireboud , سـاناز
بازم سلام
تولد ام اس سنتر مبارک
ممنون از حمید بابت ایجاد این تاپیک ... و ممنون بابت اینکه با وجود تمام مسائل همیشه بوده و تو کار های سایت کمک کرده
دوستای عزیز اولا ممنون بابت اینهمه تشکرتون ... از تک تکتون هزار بار تشکر میکنم و باید بگم که همه اینا رو مدیون شما کاربران عزیز هستیم
منم از همه کسایی که حمید ازشون تشکر کرد یه بار دیگه تشکر میکنم
هیئت مدیره و ناظرین کل و ناظر های انجمن و مترجمین و کاربرای ویژه و ... و حتی کسایی که انتقاد میکنن کلا همه کسانی که توی بهتر شدن سایت نقش موثری دارن جزو مسئولین سایت هستن و تک تک کاربرای سایت به نوعی مسئول محسوب میشن چه کاربری که سه سال پیش ثبت نام کرده و چه کاربری که همین امروز ثبت نام کرد ....
پس همه ما برای بهبود سایت سهمی داریم و این افتخارات و دستاورد ها حاصل زحمات همه ماست

هر سال توی تولد سایت من یه سری آمار اعلام میکنم که اینبار این آمار برامون خیلی جالب بود

آماری که سرور بهمون داده البته با حساب اینکه چند بار سرور جا به جا شده (یعنی صفر شده) :
حجم داده ای که جابه جا میشه یا همون پهنای باند مصرفی : 1411 گیگا بایت
تعداد بازدید : 456454 هزار نفر
مجموع مرور صفحات : 7169118 میلیون صفحه
بقیش رو هم میتونین پایین توی عکس ها مشاهده کنین
[تصویر:  19835881843029321092.jpg]

ولی آماری که گوگل بهمون میده :
میانگین بازدید روزانه : ۲۵۰۰ نفر
تعداد کشورهایی که از سایتمون بازدید میکنن : 79 کشور
تعداد زبان هایی که از سایتمون بازدید میکنن: 48 زبان

گوگل آمار خیلی کاملی میده که نیاز نمیبینم اینجا عنوان ... حتی مدل موبایل هایی رو که تا حالا باهاشون صفحات سایت مرور شده رو هم اعلام میکنه

آمار الکسا هم نشون میده که رتبه سایتمون تو کل دنیا 172000 هست و تو ایران 1900

آمار ترافیک گوگل نشون میده که بیش از پنجاه درصد کاربرای سایت از طریق موتور های جستجو میان تو سایت و تقریبا ۹۰ درصد کلمات جستجو شده جزو دارو ها و علائم مربوط به ام اس و بیماری های مغز و اعصاب هستش ... این یعنی با سوال و جواب های شما کاربران عزیز تقریبا سایتمون از همه لحاظ تکمیل شده و کسی که توی اینترنت در مورد ام اس دنبال مطلبی باشه مطمئنا به اینجا راه پیدا میکنه

برای من خوشحال کنندست که سایتی با سابقه ۳ سال به این آمار دست پیدا کرده و به این سرعت پیشرفت داشته باشه
از طرفی هم زیاد خوشحال کننده نیست چون آمار نشون میده که روز به روز به تعداد دوستای ام اسی اضافه میشه و ام اس در کشور ما و در کل دنیا در حال پیشرفته

ولی مهم اینه که توی ام اس سنتر در کنار همیم و امیدورام همیشه حرفای خوبی برای گفتن داشته باشیم و برای همدیگه دوستای خوبی باشیم و باقی بمونیم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : nazii , شهرزاد , hamid , toktam* , shokolat , shahrzad , nahid , somaye_602000 , naz.gigili , # پریسا # , بی تـــا , najva , سـاناز , fireboud , N00shin , بهــار , TootFarangi , sara.arsham , O#!!! , parisa2011 , Ali 324 , liliyam

دوستای خوبم من تازه عضو این سایت شدم ولی از بس جوّ این سایت صمیمیه اصلا احساس غریبی نکردم

ودر این مدت کم خیلی چیزا آموختم.

از صمیم قلب برای کسانی که این سایت رو راه اندازی کردند و کسانی که اون رو اداره و مدیریت میکنند

آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم. اجر همگی با خدا.

پس تولد 3 سالگی بر همگیمون مبارک.

« گوهر پاک بباید که شود قابل فیض »
« *پیوند قلبها مسافت نمی شناسد وقتی که خــدا عاقداست و مهرش حس قشنگ عشق و امید »
« Love is the medicine for any kind of pain »
 تشکر شده توسط : massomeh , shahrzad , shokolat , nahid , Sina , fireboud , سـاناز , hamid
همگی خسته نباشید واقعن خدا قوت
تبریک میگم به همه دوستان
امیدوارم سالهای سال کنار هم دوستانی خوب بمونیمicon_questionicon_questionicon_question
خون که قرمزه رنگ عشقه اما اشک که بیرنگه درد عشقه
 تشکر شده توسط : shahrzad , shokolat , nahid , Sina , fireboud , سـاناز , hamid , toktam*
جا داره از چند نفر از دوستان تشکر ویژه داشته باشم
حامد ، مهدی ، فربود سینا و اگه قابل بدونید خودم بچه های هیئت مدیره که در این سال واقعا زحمت کشیدن و میشه گفت چیزی کم نذاشتن و ام اس سنتر خیلی از موفقیت هاشو مدیون این تیم میدونه

ناظرکل های عزیز مهسا و ساناز که به نظرم با هیچ روشی نمیشه زحمت هاشون رو جبران کرد
ناظر های عزیز نازلی ، بیتا و سحر که شدیدا تلاش میکنن انجمن ها رو مرتب کنن
همدم عزیز بابت ترجمه های بسیار عالی و اطلاع رسانی های خوبش از اخرین اخبار ام اس در سطح جهان
یاس و صدف عزیز بابت اموزش یوگا
مهسا عزیز بابت پیگیری های فعالیت های نمایشگاه
علیرضا عزیز بابت مقاله های بی نقصش

یه تشکر خیلی خیلی مخصوص از نازنین عزیز بابت زحمت هایی که بابت برنامه ماه عسل کشید
دوست عزیزم سینا بابت تمام همراهی هاش در زمینه مدیریت سایت و اقدامات مربوط به سرور سایت
و از مجید عزیز ، درسته فعالیتش خیلی کمرنگ شده ولی مطمئنم تا اخرین روزی که ام اس سنتر باشه و من هم باشم از مجید تشکر کنم . حداقل به خاطر اینکه اسم ام اس سنتر انتخاب مجید بوده

همین که باوفابودین تشکرتشکر تشکر تشکر تشکر
همین که پرانگیزه اید تشکر تشکر
همین که زحمت میکشید تشکر تشکر
همتون باعث افتخارید همیشه موفق باشید دوستان سختکوشم:
agree:agreement2agreement2[/b][/color]
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : shahrzad , مـه ســـا , نازلی , naz.gigili , بی تـــا , Sina , Prime , fireboud , بهــار , سـاناز , hamid , toktam*
آخی...سه ساله شدی...
نمیدونم اگه نبودی دنیا چه جوری میشد ولی اینو میدونم الان که هستی سبز سبزه....
دوستی هامون هم سه ساله شدlove28
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : shokolat , نازلی , nahid , naz.gigili , # پریسا # , بی تـــا , Sina , fireboud , بهــار , سـاناز , hamid
ممنون از زحمات شما امیدوارم در این سال جدید تولد ام اس سنتر درمان قطعی پیدا بشه و سالهای بعد اسم سایت رو به جای انجمن تخصصی ام اس بزارید جمع دوستان love28
بسیار سپاس واسه همه ی تلاش هاتون و خسته نباشید بابت همه ی زحمات و تدارکات و مهمونی ها و گرد همایی ها و ...

ولی یک چیزی که تو این سال منو ناراحت کرد استثنا گذاشتن ها بود بین دوستان توی دلم مونده بود نتونستم نگم ولی خیلی پیش آمده بود بین دوستان تهران و شهرستان استثنا قائل میشد سایت و اینکه ممکن بود بین دوستان شهرستان هم یک سری خاص بیشتر مورد توجه بودن.
امیدوارم تو این سال جدید این اتفاق پیش نیاد.

همتون رو دوست می دارم همتون مهربونید و دوست داشتی icon_questionlove28love51
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : shokolat , نازلی , بی تـــا , Sina , fireboud , سـاناز , toktam* , parisa2011 , baran1390 , liliyam , hamid

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هفتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 35 14,717 2017/08/13, 02:14 PM
آخرین ارسال: 68 mona
  هشتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 13 6,577 2017/06/09, 09:41 AM
آخرین ارسال: برگ 7
  تاریخچه ام اس سنتر hamid 48 32,124 2017/01/13, 07:40 PM
آخرین ارسال: hadisss
  دعوت شرکت سیناژن از اعضای ام اس سنتر در کنسرت خواجه امیری fireboud 57 30,661 2013/06/01, 09:22 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  بنر نوروز ام اس سنتر hamid 24 13,447 2013/03/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: paeazan
  دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر hamid 54 27,656 2012/02/02, 03:00 PM
آخرین ارسال: ahmad ebrahimi
  يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر hamid 29 16,951 2011/02/06, 11:27 AM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست