•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
از دوستان با همتمون متشکرم. انصافا ایده های جالبی دارین. جامعه ام اس هرگز تلاش های شما رو فراموش نمی کنه.
براتون آرزوی موفقیت می کنم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : بهــار , سـاناز , Prime , h.kakavand , hamid t , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat , neda.n
دستتون درد نکنه موفق باشید.
 تشکر شده توسط : بهــار , سـاناز , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat , neda.n
خییییلی خوبه...خدا به همراتون...دستتونم درد نکنهicon_questionicon_questionicon_question
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : بهــار , سـاناز , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat , neda.n
جر جر جر .... صداها می پیچه توو پیچ جاده . چرخا می چرخن باهم . همنوا ، هم صدا ، هم رنگ
و باد صدای این همدلی رو می بره با خودش
چند روز دیگه یه خط خوشرنگ نارنجی
می پیچه توو سکوت جاده های این سرزمین
و بی صدا فریاد می زنه
من اینم ، بی هیچ نقصی ، بی هیچ پایانی
آهای پسرا ، آهای نارنجی ها
تو فکر نکن که حتی لحظه ای فراموش میکنیم دشواری های کاری که می کنید رو
گرما ، خستگی ، راه طولانی
و تو فکر نکن فراموش می کنیم بزرگی هدف بزرگ رو، آرمان مشترکمون رو
و تو فکر نکن که لحظه ای حتی خالی باشیم از یادتون
هی فربود ، علی رضا ، سینا و آقای حسین
هروقت خسته شدید ، سر بچرخونین و ببینین کسایی رو که دلهاشون با شما همراه توو این سفر
بچه هایی رو که چشم انتظار موفقیتتون ، اینجا منتظرن
نگاههای نگرانی که بدرقه راهتونه
و ....
و .....
وخدا که داره از اون بالا لبخند میزنه به شماها و با غرور به خودش می گه "نگا ، اینا آفریده های منن ، همونایی که ثابت کردن انسان چقـــــــــــدر تواناست "

Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : ارزو , O#!!! , بهــار , سـاناز , مـه ســـا , شهرزاد , zenith , yummy , Prime , rad007 , h.kakavand , hamid t , naz.gigili , Sina , N00shin , fireboud , pariya , بی تـــا , nazii , shokolat , arezooo82 , ساحل
موفق باشید دوستای عزیزم ... خیلی موفق ..
امیدوارم با این سفر به خیلی از اهداف قشنگی که دارید دست پیدا کنید
ما هم بشینیم اینجا هی بهتون افتخار کنیم ...
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : neda.n , O#!!! , بهــار , رضا محمدی ها , Prime , h.kakavand , hamid t , MFhealth , naz.gigili , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat , arezooo82
دوستان عزیزم خیلی خوشحال شدم .در کنار شما امید هام واهدافم محکم تر وقوی تر میشه
تنها کاری میتونم انجام بدم براتون ارزوی موفقیت کنم
و با ایمیل پیام و... بتونم این موضوع مهم رو اطلاع رسانی کنم.
دوباره ادامه بده
 تشکر شده توسط : بهــار , سـاناز , neda.n , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat
مرسی ندا،مرسی عالی بود!

+خواستم اضافه کنم ک ما نرفته دلتنگیم ومن از همه بیشتر!
و اگر نگرانیم و اگر افتخار می کنیم و اگر دعا می کنیم بعضی ها میگویند انرژی مثبت یا حتی آرزوهای خوووب،خوب بعله !همه ی اینها دیگر! و وقتی همه ی این ها را نثارتان میکنیم، بدانید ک دوستتان داریم با خستگی هاتان با نفس نفس زدن هاتان همراهیم
حتی وقتی به هم دیگر یک جای زیبایی را نشان می دهید یا شاید حتی وقتی ک دل پدری ک فرزندش در شرایط سختی است را امیدوار می کنید واشک میآید در چشم هاتان،ما انجاییم با شماییم!
دوستتان داریم!
ومن حتی کمی بیشتر!

و اضافه تر می کنم ک سخـــت مواظب خودتان باشید
آغاز به مردن می کنی
اگرهمیشه از یک راه تکراری بروی...
 تشکر شده توسط : O#!!! , neda.n , سـاناز , zenith , رضا محمدی ها , Prime , rad007 , h.kakavand , naz.gigili , MFhealth , Sina , N00shin , fireboud , pariya , بی تـــا , shokolat , رنگین کمان
کار خیلی خوبی میکنید من هم عاشق دوچرخه سواری هستم و هم عاشق راهیکه انتخاب کردین ولی چپه کنم که نمیذارن بیام و باهاتون باشم angry2 خوش بگذره کار نمادین و خوبی میکنید امیدوارم توی کله پوک این مردم که با چشم سر نگاه میکنن نه با چشم دل بره که ما ام اسیها محدود نیستیم و نیاز دل سوزی شماها نداریم ما هم ادمیم و سالم مثل همه شاید قبلا خیلیا مشکل داشتن الان علم پیشرفت کرده و ام اس هیولا نیست شما هیولاش کردین
 تشکر شده توسط : سـاناز , بهــار , رضا محمدی ها , Prime , h.kakavand , Sina , N00shin , شيدا رها , shokolat
با همه وجودمون آرزو میکنیم موفق بشید
یادتون باشه برای هر نفسی که برای این هدف بزرگ دارید هزاران نفس دارن دعا میکنن
بابت تمرینهایی که داشتین
بابت رکابهایی که میزنید
بابت نفس نفس زدناتون
بابت ....
بابت داشتن این بینش
بابت همه چی هزاران هزار بار ممنوووووووووووون

یادتون نره امیدی که توی چشمهای تک تکمون نشسته و لبخند خدایی که همیشه باهامونه همراتونه
شمارو به بزرگی اون امید ها و شکوه نگاه خدا قسمتون میدیم که مواظب خودتون باشید
موفق باشیددوچرخه سوارهای سایتمون ....
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : سـاناز , neda.n , بهــار , رضا محمدی ها , Prime , hamid t , h.kakavand , naz.gigili , MFhealth , Sina , N00shin , fireboud , pariya , بی تـــا , shokolat
امیدوارم موفق باشید و سر بلند برگردید.
 تشکر شده توسط : سـاناز , neda.n , بهــار , Prime , hamid t , h.kakavand , Sina , N00shin , fireboud , بی تـــا , shokolat

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان