امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توانایی ها و استعداد های من
من تو دوران تحصیل هم مدرسه هم دانشگاه همیشه نفر اول بودم. توی دانشگاه با وجود ام اس و مشکل در راه رفتن توی کلاسمون تند نویس ترین و خوش خط ترین بودم طوریکه توی یکی از دروس تخصصیمان که استاد جزوه نداد ،کل کلاس از نوشته های من کپی می گرفتن چند تا از دانشجوها هم گفتن این جزورو یادگاری نگه میدارن.agreement2agreement2

آشپزی و شیرینی پزی و دسر در حد تدریس ، حتی 7 سال پیش توی محل کارم به همکارام انواع غذاهای فرنگی و کیک و شیرینی یاد میدادم و هر روز یکی از همکاران اون آموزش را میپخت و به مدرسه میاورد. Smile (16)

توی تدریس که نگو علاوه بر تدریس انواع زیست شناسی های نظام ترمی در تدریس بقیه دروس هم کادر دبیرستان راضی هم دانش آموزان . حتی برای طراحی سوالات و درصد قبولی بالای درس تاریخ و ادبیات که برای علوم انسانی تدریس کردم از طرف سازمان آموزش و پرورش استان برام تشویق فرستادن .happy0065.gif
استعداد خوبی هم در تجزیه و تحلیل انواع بیماریها و روش درمانشون دارم .
روابط عمومی بالایی هم دارم هم در برخورد مستقیم با شخص غریبه ، هم در ارتباط تلفنی با اشخاص بخصوص مسئولین.
توی همایش ها بطور کاملاً مسلط میتونم توی جمع پزشکان و مقامات بالای شهر مقاله ارائه بدم و سخنرانی کنم.
چقدر از خودم تعریف کردم laughing3laughing3laughing3icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : siyavash , ابراهیم , rahaei , mysis , chipchip , neda.n , saba. , nahid , minoshka

پیام های داخل این موضوع
RE: توانایی ها و استعداد های من - توسط parisa2011 - 2013/01/04, 11:07 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست