•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین ام آر آی من
(2012/04/24, 08:54 AM)همسر یک مشکوک به ام اس نوشته است: در رفرنس زیر که از مغز یک بیمار ام اس در مدت یک سال و به صورت ماهانه ام ار ای گرفته شده است روند تغییر پلاکها را می توانید ببینید که چگونه بوجود می آیند و چگونه از بین می روند و مجددا در جای دیگری ممکن است بوجود بیایند لطفا کلیک نمائید.sad2

http://www.msdiscovery.org/news/news_syn...-meets-eye

سلام.دستت درد نكنه.
مهم نيت شماست كه قابل احترامه.فكرهم نميكنم كه عكس بدي رو به نمايش گذاشته باشي كه دوستان اينقدر ناراحتن.اون بيمارهم اختيارش دست خودشه دوست داشته بشه موش آزمايشگاهي؛شما دوست نداري؟؟
خوب نشو ولي دليلي براي عصبانيت نميبينم.:60::60::60:love51love51
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , chipchip , farda20032020 , niloofary
شما دیروز عضو شدی که همین رو بگی ؟؟! laughing3
اول بذار برسی بعد !
منم دلیلی برای عصبانیت نمیبینم ، پس چرا عصبانی هستی؟! icon_question
منم نظرم رو گفتم شما دوست نداری ؟ نخون!smilingicon_question
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : fireboud , ارزو , niloofary
آخرین ام آر آی من : 1 پلاک خاموش تو مغز و یه دونه یه کم اکتیو تو نخاع... و من هنوز همون الهام 1 سال پیشم.(البته با یه کم گزگز نوک انگشتای دستم که بهشون عادت کردم...اگه نباشن یه چیز کم دارم!smiling)
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : ثریا , ارزو , DavidBili , niloofary
جالب بدونی من بعد ی ضربه به ارنج ک تو مسابقات لیگ متوجه بیماریم شدم .لکه سفید فقط دلیل ام اس نیست محل و موقعیتش عضو درگیر و نشون میده

کم شدن و خبر ندارم اما زیاد شدن با استرس تعریق گرما ارتباط مستقیم داره

تشکر شده توسط : ثریا , niloofary
(2012/04/24, 08:54 AM)همسر یک مشکوک به ام اس نوشته است: در رفرنس زیر که از مغز یک بیمار ام اس در مدت یک سال و به صورت ماهانه ام ار ای گرفته شده است روند تغییر پلاکها را می توانید ببینید که چگونه بوجود می آیند و چگونه از بین می روند و مجددا در جای دیگری ممکن است بوجود بیایند لطفا کلیک نمائید.sad2

http://www.msdiscovery.org/news/news_syn...-meets-eye
(این فیلم 52 هفته ام آر ای رو نشون میده)

ممنون دوست عزیز من از دیدن اون فیلم در لینک شما واقعا لذت بردم.
من قبلا این عکس را دیده بودم
[http://upload.wikimedia.org/wikipedia/co...is_MRI.gif

حالا من فکر میکنم > icon_cry من تو 5 سال 2 تا ام آر آی دارم > Huh از خودم سوال میکنم > خوب من تو هیچ کدوم از ام آر آی هام پلاک به بزرگی پلاک های این فیلم ندیدم > اما اگر در این 5 سال ام آر ای بیشتر گرفته بودم چی ؟ احتمالا پلاکهای بزرگ تر و بیشتری هم میدیدم دیگه > در نهایت نتیجه میگیرم > icon_biggrin که چرا پزشکهای ما معمولا از ما زیاد ام آر ای نمیخوان > اینتروفرون ها سرعت پیشرفت را کم تر میکنه > کورتون هم فقط سریع تر پلاک ها رو محو میکنه(ولی نه کامل) icon_biggrin
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : ثریا , Hasty , alireza1111 , niloofary
خرداد پارسال که ام ار ای دادم دکترم گفت خیلی خوبه دارو خوب جواب داده پلاکام کم شده Rolleyes
امسال خرداد هم دارم میرم خدا کنه بگه کلا دیگه ام اس نداریsad
ولی با اعصابی که ازم خورد شده تو این یک سال بد تر نشده باشم باید خدارو شکر کنمsad
 تشکر شده توسط : ثریا , gilane , najva , ساغر , DavidBili , نازلی , niloofary
آخرین ام ار آی من اولیش بودsmilingsmilingsmiling

اصلا دلم نمیخواد برم ام آر آی بدم

6 تا پلاک تو مغز و یکی تو گردن که همون یکی جور همه رو میکشه .حالم هم خوبه !

(دوستان دقت کنین همه پلاک ها که مربوط به ام اس نمیشن)

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : somaye_602000 , ثریا , DavidBili , chipchip , TootFarangi , سمانه میم , niloofary
والله دكتر من گفت به تعداد متعدد پلاك دارم .ولي وضعيت جسماني من خوبهHuh
ديروز پيش دكترم بودم بهش گفت كي برم ام ار اي گفت بايد يه سال بشه
اما من طاقت ندارمrolleyes
من تو نخاع ندارم ولي تا حالا نگفته تعداد پلاك هاي مغزم چندتاست.؟؟؟؟
دكتر من زياد حرف نمي زنه .اينم منو دق مي دهsad2sad2sad2rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
 تشکر شده توسط : ثریا , DavidBili , chipchip , niloofary
منم 3ماه پیش ام ار ای دادم اما هنوز پیش دکترم نبردم که ببینه.این پنجمیش بود.دعا کنید که بهتر شده باشه
 تشکر شده توسط : ثریا , DavidBili , chipchip , niloofary
به نظر منم واقعا عالي بود
دستتون درد نكنه.
من هي به دكترم مي گفتم منو بنويس ام ار اي حالا مي فهمم چرا تند تند نمي نويسن ولي من چجوري 6 ماه صبر كنم
ديشب چون چند مدت بود كه اعصابم خرد بود پاي راستم يخ مي كرد.چند روزي هم هست سردرد دارم.
حالااااااااااااااااا دكترم برا دو هفته رفت آلمانsad2sad2sad2sad2sad2sad2sadsadsadsadsad
(2012/05/01, 07:12 PM)paeeze نوشته است: آخرین ام ار آی من اولیش بودsmilingsmilingsmiling

اصلا دلم نمیخواد برم ام آر آی بدم

6 تا پلاک تو مغز و یکی تو گردن که همون یکی جور همه رو میکشه .حالم هم خوبه !

(دوستان دقت کنین همه پلاک ها که مربوط به ام اس نمیشن)

يعني چي همش مربوط به ام اس نميشن؟؟؟؟؟؟
يعني چي ان؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuh
 تشکر شده توسط : niloofary

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی