•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طول دوره استفاده از دارو
دکتر من از اول گفت من با قطع دارو مخالفم و فکر کنم باید همیشه مصرف کنم با وجود اینکه مشکل خاصی نداشتمconfused2

یه مثال جالب هم زد.گفت دو تا بچه رو در نظر بگیر که یکیشون واکسن سرخک میزنه و یکیشون نمیزنه.

این به این معنی نیس که اون که نزده فردا مریض میشه اما اگر سرخک شایع شد احتمال اینکه مبتلا بشه زیاده ولی اون که واکسن زده در مقابل بیماری ایمن شده

گفت تو هم ممکنه داروتو قطع کنی و هیچ مشکلی واست پیش نیاد اما اگه حمله ای درکاربود احتمال پیشرفت بیماریت زیاد میشه در صورتیکه اگه دارو مصرف کنی احتمالش خیلی کمترهconfused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : # پریسا # , zenith , nazii
من اگه استرس و اعصاب خوردکنی نداشتم حتما تا حالا قطع میکردمangry3
سه سال استفاده کردم آخرشم خودم خودسرانه گذاشتم کنار..دو ساله که نمیزنم
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
منم دکترم گفته فعلا 2-3 سال بزن ولي تا کيشو جواب دقيقي نداد واقعيت اينه که خودشونم نميدونن بستگي به روند بيماري داره دکتر من که بعد از ديدن ام ار اي آخرم و قبل اولين تزريق دارومم عوض کرد خوب اين نشون ميده نميتونن قطعي نظر بدن ديگهconfused2

منم دکترم گفته فعلا 2-3 سال بزن ولي تا کيشو جواب دقيقي نداد واقعيت اينه که خودشونم نميدونن بستگي به روند بيماري داره دکتر من که بعد از ديدن ام ار اي آخرم و قبل اولين تزريق دارومم عوض کرد خوب اين نشون ميده نميتونن قطعي نظر بدن ديگهconfused2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
منم قرار بوده قطع کنه دکتر خب خدا رو شکر نه تا حالا مشکلی داشتم و نگذاشتم کسی بفهمه البته اگه دکتر پرستارشو داروخونه دهن گشادشون رو ببندن وگرنه از دوست فامیل اطرافیان عمرا کسی احتمال یه درصدم بده بیکارن اصلا که به این بیماری فکر کنن پیش اونا ام اس غوله و مردنه
خب بیخیال

ولی قراره بعد عید بگه ولی قبل عید گفت قطع میکنم بعد این دست اون دست کرد و بعد گف هم میشه قطعش کنم هم نمیشه خب این یعنی چی
یعنی اینکه چون مشکل نداری و خوبه ام ار ایت میشه قطع کرد بیخودی نزن ولی هم نمیشه قطع کرد چون شاید بعدا یه حمله بدتری یهو پیش بیاد
بخاطر همین هم هی امروز و فردا میکنه ولی خب هنوز 5-6 ماه دیگه مونده بشه 5 ساله کامل از همون اول نظر خودش 5 سال کامل بود agreement2
اگرهفته ای یکبار آمپول داشتم هیچ وقت خسته نمیشدم و قطع نمیکردم confused2

قدر بدونید یه شب درمیون سختهangry3angry3angry3angry3angry3angry3

اگرهفته ای یکبار آمپول داشتم هیچ وقت خسته نمیشدم و قطع نمیکردم confused2

قدر بدونید یه شب درمیون سختهangry3angry3angry3angry3angry3angry3
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : nazii , mari , ساغر
واسه من که اول سینووکس بود حالا دکترم گفت بتا فرون تا لحظه ای که جونت درادconfused2
الان 3 سال می گذره کلا و من یه ماه بتا میزنم و وایمیسیم تا جونش دارادagreement2
قصه نيستم که بگوئی ، نغمه نيستم که بخوانی ،صدا نيستم که بشنوی ،یا چيزی چنان که ببينی ،يا چيزی چنان که بدانی ...
من درد مشترکم ،مرا فرياد کن
 تشکر شده توسط : yummy
Rainbow 
من از دی ماه 87 تا دی ماه 89 هر هفته سینووکس تزریق می کردم بعد دکترم قرص آزاتیوپرین رو تجویز و برای دو ماه تزریقم رو دو هفته یک بار کرد و برای دو ماه بعد ماهی یک عدد و بعد از اون تا الان دیگه تزریق نکردم البته همیشه طی مدت بیماری مو به مو تجویز های دکترم رو انجام دادم
من حاضرم تا آخر عمر هر قرصی بخورم ولی حتی برای یک بار دیگه تزریق نداشته باشم
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : MFhealth
من هیچ وقت از دکترم نپرسیدم تا کی باید تزریق کنم و نمیپرسم . چون حتی اگه اونم بگه تزریق را قطع کن نمیکنم ! حاضرم تا آخر عمرم سینوکس بزنم اما یه بار دیگه حمله نداشته باشم و پامو توی بیمارستان نزارم .
نذر کردم گر از این غم به درآیم روزی
تا در میکده شادان و غزل خوان بروم
 تشکر شده توسط : min00
من قبلا بتافرون میزدم ولی فکر میکنم استرسس به اندازه این نیست
و حتی دردش

من یه سال زدم هیچ وقت تب یا لرز نکردم اصلا قرص نمیخوردم فقط برای بار اولیکه یه داروی ناشناخته بهم تزریق شد و بعد خودم تزریق کرد یکی دوبار تب شدید کردم و بعد حتی قرصم نمیخوردم اصلا بلد نبودم

ولی هر وقت نمیتونستم بزنم یعنی مثلا عصر اخر شب یا صبح زود میزدم و اگه یادم میرفت با اجازه دکتر روز بعدش میزدم و بعد یه روز در میون ولی برای اوونکس حتما باید عصر باشه تا اونجاییکه میشه یه ساعت خاص عوارض شدیدتر بود تازه بعضی اوقات که میخواستیم بریم جایی یا کسی بیاد عذا میگرفتم که باز باید روزهامو تغییر بدم و هی عقب جلو میفته بنظر من بتا دردسرش کمتر بود agreement2
 تشکر شده توسط : yummy

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عود مجدد ام اس بعد از قطع دارو sara 208 126,281 2023/09/24, 11:24 PM
آخرین ارسال: Mahshidi
  تعطیلی ادارات ونرسیدن دارو Mobarz 2 1,214 2020/07/27, 03:29 PM
آخرین ارسال: Mobarz
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,859 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,286 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,868 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  قطع کردن دارو golemaryam 149 75,453 2018/11/02, 10:33 AM
آخرین ارسال: S.hz
  تهیه دارو در آمریکا آتوسا یزدانی 3 2,827 2017/06/20, 06:52 AM
آخرین ارسال: hamid
Wink به چه دلیلی از چکش در هنگام معاینه استفاده می شود؟ mahdiye1989 10 18,020 2017/05/24, 11:36 PM
آخرین ارسال: سها
  تایید و تهیه دارو - تعداد نسخه min00 52 29,375 2016/11/09, 03:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  نحوه گرفتن دارو از طریق بیمه تکمیلی طلایی آموزش وپرورش البرز 2 5,436 2016/10/24, 10:37 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست