امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر علائم بیماری پس از تزریق
توی دفترچه راهنای سینووکس نوشته که ممکنه بعد از تزریق علایمی مثل حمله ایجاد بشه ولی نباید با حمله بیماری اشتباه گرفته بشه . بلکه جز عوارض داروئه. احتمالا بتافرون هم مثل سینووکسه . منم گاهی اوقات اینجوری میشم.خودبخود خوب میشه.نگران نباشید دوست عزیز.
نذر کردم گر از این غم به درآیم روزی
تا در میکده شادان و غزل خوان بروم
من تقریبا یه ماهه که شروع کردم بتارو ولی خودم تقریبا چهار ماهه حمله دارم وقتی زدم حمله ام خوب نشد اما لازم بذکره که بگم من تو این یه ماه نصف میزدم الان سه چهار باری میشه که کامل میزنم پاهام خوب نشد وقتی دارو رو شروع میکنم باید زود اثر کنه یا چند وقتی لازمه ؟؟؟؟؟؟
دوباره سیب بچین حوا.....
بگذار از اینجاهم بیرونمان کنند روزگاریست که شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد.....
(2012/06/02, 01:41 PM)sparrow نوشته است: من تقریبا یه ماهه که شروع کردم بتارو ولی خودم تقریبا چهار ماهه حمله دارم وقتی زدم حمله ام خوب نشد اما لازم بذکره که بگم من تو این یه ماه نصف میزدم الان سه چهار باری میشه که کامل میزنم پاهام خوب نشد وقتی دارو رو شروع میکنم باید زود اثر کنه یا چند وقتی لازمه ؟؟؟؟؟؟

سلام دوست من
برای من تزریق از 4/1 به مدت سه جلسه بعد 2/1 سه جلسه و 4/3 سه جلسه و کامل بصورت یکروز درمیان شروع شد و بعداز آزمایش خون تزریق ادامه پیدا کرد.توقع معجزه از این دارو نداشته باش این دارو تنها پیشگیری کنندس از علائم بیماری موجود.
علائم حمله بعد از مدتی از بین میره و دارو از حملات بعدی (خدایی ناکرده) جلوگیری میکنه.
به امید سلامتی شما و کلیه اعضاء محترم و مبتلا
من سالهای زیادی بتا فرون زدم و دوست دارم تجربه ام از مصرف این دارو رو با شما در میون بذارم
من مریضی بودم که سالی 2 یا 3 تا حمله داشتم، حمله هام هر بار چند ماه طول میکشید و با تزریق متیل پرد نیزولون خوب میشدم . طی سالهایی که بتافرون میزدم چند سالی اصلا حمله نداشتم و یهو طی مدت کمی ، دچار دو تا مینی حمله شدم که الان میفهمم که اونا حمله بودن از بس که خفیف بودن و طی چند ساعت بدون هیچ دارویی ، خوب شدن حمله ها اینا بودن : تاری دید که شانس آوردم فقط یه شب بود یعنی صبح که بیدار شدم خوب شده بودم ، حمله دیگه این بود که یه گوشم انگار هوا رفته بود توش مثل حالتی که آدم تو جاده یا تو ارتفاع میشه ولی اونم قبل از اینکه جدی بگیرمش خوب شد. این پرستارهای انجمن می گفتن که بتا فرون حمله رو به تعویق میندازه و شدتشو کم میکنه الان میفهمم که کاملا درست میگفتن.
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , محبوب64 , hessam , چکاوک , Godfires , i_am
سلام رفقا،كسي ميدونه واسه كسي كه تازه تشخيص داده شده به ام اس با ٤تا پلاك بهترين تزريق كه كمترين عوارض سلولي و ملكولي روي بدن بزاره به عبارت هورمون بازاي بدنسازي تميزترين تزريق كدومه؟ضمناًً اينترفرون بتا ١-آ تميزتره كلاً يا ب؟

راستي يادم رفت بگم اين تزريقا و قرصاي جديدم لحاظ كنيد تو جوابتون،ممنونم از لطف همتون،راستي اين گردن دردي كه هست ربطي به درمان دكتر زامبوني نداره؟پس به خاطر چيه؟سلول هاي بنيادي تحقيقاتش به كجا رسيد؟اثر داره؟
حال ما با دود و الکل جا نمیاید رفیق....
زندگی کردن به عاشق ها نمیاید رفیق...
روحمان آبستن یک قرن تنها بودن است....
طفل حسرت نوش ما دنیا نمیاید رفیق....
دست هایت را خودت"ها"کن اگر یخ کرده اند...
از لب معشوقه هامان "ها"نمیاید رفیق...
هضم دلتنگی برای موج آسان نیست...
آب دریا بی سبب بالا نمیاید رفیق...
یا شبیه این جماعت باش یا تنها بمان...
هیچکس سمت دل زیبا نمی آید رفیق. ..!
سلام دوست عزیز.همین بتافرونی که برات تجویز کردن از همش بهتر و کم عارضه تره.آمپولای ایرانی عوارضش خیلی بیشتر از مشابه خارجیشه.من خیلی در این باره تحقیق کردم از خیلی از مریضا و دکترا پرسیدم.
پیشنهاد میکنم همینو استفاده کن.
روزگارا :
تو اگر سخت به من گیری ,
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
گرچه دلگیر تر از دیروزم ,
لیک باور دارم :دلخوشی ها کم نیست ...
زندگی باید کرد ....
 تشکر شده توسط : Godfires
دوست عزیز ، متخصص ها خودشون بهتر میدونن برای هر بیمار چی بهتره ، چون با بیماران و سیر بیماری و تجربه هاشون سالهاست که سرو کار دارن . نه اینکه مثل ما از چند نفر بپرسن و نتیجه بگیرن.
الهام خانم شما با حرف چند نفر نتیجه گرفتید که همه آمپولهای ایرانی عوارضش بیشتره ! بدون توجه به تفاوت نوع بیماری ، سازگاری بدن و ...
خیلی ها الان سینووکس مصرف میکنن که ایرانیه ولی فرقی با خارجیش نداره و این با تحقیق ثابت شده که تو سایت هست.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مریم۷۲
دقیقا ناهید خانم با شما موافقم...
رسیژن در حالی که ایرانیه به من ساخته و عارضه ای هم نداشته خدا رو شکر یا این که خیلی کم بوده تازه من حمله ای هم نداشتم باهاش..
یه مدت رفته بودم رو ربیف که خارجیه ولی اصلا بهم نساخته بود..
بستگی به نظر دکتر و سازش بدن به اون آمپول یا دارو داره
...
 تشکر شده توسط : nahid
بچه ها لطف كنيد جواب همه سؤالارو بديد ديگه..ضمناً من اصلاً حمله اي كه متداول تو ام اس نداشتم،از ازمايشات مختلف و ام آر اي مغز گفتن ام اس،علايم اون اوايل بيشتر شبيه به مسموميت با فلزات سنگين بود تا ام اس،بچه ها جواب سؤالاي پست قبليم يادتون نره،عزت زياد
حال ما با دود و الکل جا نمیاید رفیق....
زندگی کردن به عاشق ها نمیاید رفیق...
روحمان آبستن یک قرن تنها بودن است....
طفل حسرت نوش ما دنیا نمیاید رفیق....
دست هایت را خودت"ها"کن اگر یخ کرده اند...
از لب معشوقه هامان "ها"نمیاید رفیق...
هضم دلتنگی برای موج آسان نیست...
آب دریا بی سبب بالا نمیاید رفیق...
یا شبیه این جماعت باش یا تنها بمان...
هیچکس سمت دل زیبا نمی آید رفیق. ..!
اون سوالایی که بعدش پرسیدین توی چند تاپیک سایت درموردش صحبت شده ، سلول های بنیادی ، نظر دکتر زامبونی ، داروی خوراکی و....
و همه اینا مربوط به این تاپیک نیست.
سرچ کنید توی سایت ، پیدا میکنید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق جدید بتافرون عمومهربان 20 17,122 2018/12/26, 05:18 PM
آخرین ارسال: بابای خوب
  تزریق زيفرون بهار 65 6 9,201 2017/10/25, 09:36 PM
آخرین ارسال: glassheart
Sad درد و خونریزی هنگام تزریق leili 13 8,701 2016/09/04, 10:50 AM
آخرین ارسال: شهرزاد
  تغییر کد دارو zenith 2 4,005 2011/10/18, 10:43 AM