امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بيان تجربه ها در مورد نظريه دكتر زامبوني
فکر کنم تقریبا یه چیزی تو مایه های اینه که ۵۰ ساله داری سیگار میکشی و رگت گرفته شده
فقط احتمالا من وفتی سیگار میکشیدم سر و ته میشستم و این قیر سیگار تو گردنم جمع شده
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : sargol
این دکتر زامبونی از اهالی برره نیست ؟
یه قسمتش بود که همه برره ایها زامبول شده بودند . فقط کیانوش بود که زامبول نشده بود اونم به خاطر این بود که تو چاپخونش با سرب سر و کار داشت و آخر همه زامبولها رو با آب سرب درمان کرد .
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
دوستی گفته بود که همه از دکترهامون بپرسیم خب ما هم پرسیدیم ، ای میل زدیم و خیلی کارها کردیم برای تحقیق اما نمی دونم چرا همه پزشکان می گفتند این هنوز آزمایشه . یکی از بهترین متخصصان مغز و اعصاب که میشناسمش اصلا نمی دونست بعد بهش گفتم مگه شما توی اینترنت یا جاهایی که بهر حال عضو هستید اخبار رو دریافت نمی کنید؟می دونید به من چی گفت؟گفت مطبم مهمتر از گشت توی اینترنت هست . این یعنی اینکه جدای از عقب افتادگی علمی ، ایشان کاملا به دنبال پول هست . دارم با چند تا پزشک جراح عروق صحبت می کنم در ضمن یک چیزی هم چند روز پیش شنیدم که دکتر صحراییان گفتند با آقای دکتر زامبونی ارتباط داره و گفته که این کار فقط یک آزمایشه .
بله هنوز تحقیقاتی است اما ببینید چه شور و شعفی در دنیا به پا کرده و در ضمن تیم دکتر زامبونی از مردم سراسر جهان که ام اس دارند خواسته که تست بدهند و نتیجه را با تیم او در میان بگذارند .
من که معمولا آدم سرسختی هستم و به این زودی ها هم خسته نمی شم با چند موسسه در لهستان و ونکوور ارتباط برقرار کردم برای تست و جراحی که در کانادا به پول ما حدود 50میلیون تومان میشه و در لهستان در حدود10میلیون تومان که حدود یک هفته درگیر تست و عمل هستید .
حالا در راستای بومی سازی از شما خواهش می کنم با متخصصان جراحی عروق ایرانی صحبت کنید و اگر راضی شدند با همه در میان بگذارید تا حداقل تست داپلر و MRV رو انجام بدهند چون ما در ایران از لحاظ امکانات پزشکی چیزی کم نداریم .
به امید اینکه همه بگوییم ام اس تمام شد همانطور که بسیاری از حالا زمزمه های آنرا در کانادا با آن نرخ بالای ام اس شروع کرده اند .
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
 تشکر شده توسط : biparva , shamdoony
منم با دكترم صحبت كردم راجع به اين قضيه و دكترم گفت ما همه تعجب كرديم چون ايشون اصلا نورولوژيست نيست و .... جراح مغز هست .
اولش كه با شوخي گفت دكتر زامبوني ميخواسته زنشو بكشه smiling
ولي بعد گفت با دوستانم در كشور هاي مختلف ( توكيو ، لندن و .... ) صحبت كردم همه در تعجب بودن از اين قضيه و ( حرف هميشگي ) نه كسي اين موضوع رو رد كرده و نه تاييد كرده .

راجع به گردن هم پرسيدم كه 60-70 درصد دوستان در سايت از ناحيه گردن دچار مشكل شدن كه گفت ام اس از گردن هم هست و به همين دليل ام ار اي گردن هم انجام ميشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
www.ccsvi.blogfa.com
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
(2010/03/13, 09:42 PM)farda20032020 نوشته است: دوستی گفته بود که همه از دکترهامون بپرسیم خب ما هم پرسیدیم ، ای میل زدیم و خیلی کارها کردیم برای تحقیق اما نمی دونم چرا همه پزشکان می گفتند این هنوز آزمایشه . یکی از بهترین متخصصان مغز و اعصاب که میشناسمش اصلا نمی دونست بعد بهش گفتم مگه شما توی اینترنت یا جاهایی که بهر حال عضو هستید اخبار رو دریافت نمی کنید؟می دونید به من چی گفت؟گفت مطبم مهمتر از گشت توی اینترنت هست . این یعنی اینکه جدای از عقب افتادگی علمی ، ایشان کاملا به دنبال پول هست . دارم با چند تا پزشک جراح عروق صحبت می کنم در ضمن یک چیزی هم چند روز پیش شنیدم که دکتر صحراییان گفتند با آقای دکتر زامبونی ارتباط داره و گفته که این کار فقط یک آزمایشه .
بله هنوز تحقیقاتی است اما ببینید چه شور و شعفی در دنیا به پا کرده و در ضمن تیم دکتر زامبونی از مردم سراسر جهان که ام اس دارند خواسته که تست بدهند و نتیجه را با تیم او در میان بگذارند .
من که معمولا آدم سرسختی هستم و به این زودی ها هم خسته نمی شم با چند موسسه در لهستان و ونکوور ارتباط برقرار کردم برای تست و جراحی که در کانادا به پول ما حدود 50میلیون تومان میشه و در لهستان در حدود10میلیون تومان که حدود یک هفته درگیر تست و عمل هستید .
حالا در راستای بومی سازی از شما خواهش می کنم با متخصصان جراحی عروق ایرانی صحبت کنید و اگر راضی شدند با همه در میان بگذارید تا حداقل تست داپلر و MRV رو انجام بدهند چون ما در ایران از لحاظ امکانات پزشکی چیزی کم نداریم .
به امید اینکه همه بگوییم ام اس تمام شد همانطور که بسیاری از حالا زمزمه های آنرا در کانادا با آن نرخ بالای ام اس شروع کرده اند .

با سلام

بنده نظریه جناب دکتر زامبونی را از دیر باز در قالب زنیوردرمانی (( منگو)) به روش استثنائی انجام میدهم ...و لازم است ذکر کنم با این روش اصلا نیاز نیست که عروق مربوط به سیستم عصبی را با جراحی تصحیح کرد بلکه با روش (( منگو)) در بطن زنبور درمانی به راحتی کارهای انجام داده ام که هنوز در جهان باور کردنی نیست ..ولازم میدانم این کار را در این انجمن روی چند بیمار شما انجام تا با رسیدن به بهبودی کامل همه متوجه گفتارم بشوند.
http://bee225h.parsiblog.com
(2010/11/15, 10:01 AM)omid46 نوشته است: با سلام

بنده نظریه جناب دکتر زامبونی را از دیر باز در قالب زنیوردرمانی (( منگو)) به روش استثنائی انجام میدهم ...و لازم است ذکر کنم با این روش اصلا نیاز نیست که عروق مربوط به سیستم عصبی را با جراحی تصحیح کرد بلکه با روش (( منگو)) در بطن زنبور درمانی به راحتی کارهای انجام داده ام که هنوز در جهان باور کردنی نیست ..ولازم میدانم این کار را در این انجمن روی چند بیمار شما انجام تا با رسیدن به بهبودی کامل همه متوجه گفتارم بشوند.
http://bee225h.parsiblog.com
باسلام
شما بیماری داشتی که این روش رو انجام داده باشه وبهبود پیدا کرده باشه.چون امید واهی به کسی دادن وصرف هزینه و وقت ونتیجه نامعلوم باعث بدتر شدن وضعیت بیماران خواهد شد.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
من خودم پزشکم.مطالعات زیادی در مورد درمان جدید انجام دادم و تصمیم گرفتم که این جراحی رو انجام بدم.
اگه خوب شدم که چه بهتر اگر هم فایده نداشت عملا چیزی رو از دست ندادم(جز یه عالمه پول!!)
ام اس یک بیماری نهفته اس که با یه عامل تحریک کننده نمایان میشه.یکی ضربه شدید، یکی استرس روحی،یکی واکسن هپاتیت و شاید هزارتا عامل دیگه...
اما همه ما می دونیم که بیماریمون با استرس روحی و گرما تشدید یا شعله ور می شه.
خدا بزرگ و مهربونه.من دلم روشنه...
سلام گلی جان
خیلی خوش اومدی جناب دکتر
یعنی توی آزمایشات شما جواب گرفتین ؟؟؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

سلام
بچه ها من هم سعی میکردم پاره وقتها برم دنبال کارهای مربوط به نظریه آقای دکتر زامبونی که در این میان نتیجه tcd یا همان داپلر نشان میدهد که یکی از رگهای گردنم تنگ است و همچنین ام ار ای هم این را نشان میدهد ولی نتیجه mrv این را نشان نداد البته یه کمی به دستگاه mrv شک دارم چون در حین کار بعد از 5 یا 6 دقیقه بعد ایستاد و از این جور اشکالها خلاصه در یک قدمی انجام این روش بودم اون هم دکتری که متخصص این کار بود و با آقای دکتر زامبونی رو در رو صحبت کرده بود.
بچه ها نظر شما چیه از این که tcdوmri نشان دهد ولی mrv نتیجه اش یه جوره دیگه باشد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک تجربه شخصی از نقش تابستان در تشدید خستگی ArashFN 1 747 2022/07/27, 03:37 PM
آخرین ارسال: ArashFN
  تجربه شخصي - چرایی ابتلا به ام اس aztab 432 267,352 2020/02/11, 09:40 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  تجربه ی کسی که ام اس ندارد. obria_123 5 2,790 2018/08/01, 01:34 AM
آخرین ارسال: پروانه
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,110 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید prosperity 7 8,634 2014/11/12, 11:25 PM
آخرین ارسال: prosperity
  درخواست همکاری از خانوم ها برای یک پایان نامه در مورد ام اس momeni.z 5 5,761 2014/09/17, 01:57 AM
آخرین ارسال: کیانی
  همفكري در مورد كمك به يك بيمار ام اسي گل mohammad.1979 13 7,713 2014/01/13, 08:31 AM
آخرین ارسال: mohammad.1979
  صحبت هاي دكتر صحراييان در شبكه 3 hamid 57 37,484 2013/01/21, 12:15 AM
آخرین ارسال: nahid
  در مورد طرح درمان خستگی چه می دانید ؟ nahid 18 11,924 2012/09/28, 02:40 AM
آخرین ارسال: edarzi
  همايش درمانهاي نوين ام اس توسط دكتر نبوي parastoo joon 4 4,249 2012/01/18, 09:13 PM
آخرین ارسال: parastoo joon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست