امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند راز و قانون جذب
سلام
ممنون چون خیلی دوست داشتم همچین بحثی بین دوستان مطرح بشه به عنوان اولین فردی که نظر میدم و بارها دیدم و درباره اش هم خوندم بگم این کاملا درسته تو چیزهای کوچیک تمرکز و امتحان کنید تا هم باورتون بشه هم به تمرکز برروی هدفهای بزرگتر اماده تر بشید البته بعضی هاشون زمان میبرنداما درنهایت همون میشه که تو ذهنمون پروراندیم...از همین امروز شروع کنیدبه یاد داشته باشید که دنیای بیرون و زمانی میتونیم تغییر بدیم که اول دنیای درونمون و تغییر داده باشیم ذهنمون و خونه تکونی کنیم و ارزوهامون و جهت بدیم همه چیزهای خوب و بد اون بیرون منتظر ماست این ماییم که راه و بهشون نشون میدیم تا به سمت ما بیان پس بهترین ها رو صدا بزنیم یادمون باشه فکرهای توی ذهن ما مثل یک فانوس دریایی تو دل شب هستش این خودمونیم که اتفاقات اینده رو تعیین میکنیم.با ارزوی موفقیتicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : ساغر , Hasty , alione , # پریسا # , ehsan 10054 , شيدا رها
شاید باور نکنید اما یکی از موفقیتهای من کارها همین راه کار اعلام شده است icon_questionicon_question من همیشه هر کاری رو میخوام انجام بدم بی شک وتردید انجام می دم ودر اکثر موارد هم موفق شدمevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifwink2wink2icon_biggrinicon_biggrin
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : alione , # پریسا # , ehsan 10054
من که همیشه میگم + فکر کنید و شک نکنید happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : blue sky , Hasty , alione , ehsan 10054 , yummy
واقعا جالب هسagreement2agreement2
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : Hasty , alione , ehsan 10054
http://www.4shared.com/file/zmgo422D/RAZ.html
این لینک رو ببینید و این کتاب رو دانلود کنید و با دقت بخونیدشagreement2agreement2agreement2
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : nahid , # پریسا # , ehsan 10054
.....خيلي خوشحال شدم مقالتو ن رو خوندم
..اين حرف كاملا درسته ولي واقعيتها سنگين تر از
..اون چيزي هستند كه من و شما فكر ميكنيم.
.......البته آدمهاي قدرت مند غيره ارادي از اين
..قانون استفاده ميكنند
........همين ميشود كه آدمهاي بزرگ را ميبينيد كه از اين
..قانونه راز سود بردند .
.....................................................
...
 تشکر شده توسط : alione
خيلي راحت و ساده مي شه از اين قانون استفاده كرد. مستند راز مي گه از روان ناخودآگاهتون استفاده كنيد چون بر روان خودآگاه غالبه. ناخودآگاه فرمان مي ده و خودآگاه فرمان مي پذيره.
آرمسترانگ خيلي راحت از اين قانون تو درمان بيماري ش استفاده كرده و تونسته سرطان رو شكست بده.
تصوير سازي ذهني كه لانس آرمسترانگ ازش به راحتي استفاده مي كرد.

صفحه ي 163 كتاب سرطان بهترين رويداد زندگي من- شیمی درمانی یعنی سرفه های مکرر، خارج شدن تکه های قیرمانند از سینه و تکرر ادرار.

برای این که بتوانم این وضعیت را تحمل کنم، پیش خودم مجسم کردم که اینها تکه های تومور هستند که از بدنم خارج می شوند. این طور تصور می کردم که داروهای شیمی درمانی روی انها اثر کرده، آنها را سوزانده و از بدنم خارج می کند. وقتی به دستشویی می رفتم، سوزش ادرارم را تحمل می کردم و به خودم می گفتم اینها سلول های مرده ی سرطانی هستند که دارند از بدنم دفع می شوند. بالاخره آنها باید از یک جایی، خارج می شدند؟ من آنها را از راه سرفه و ادرار، از بدنم دفع می کردم.

همين مي شه مستند راز و باور مثبت. هر كس يه جور از اين قانون استفاده مي كنه بر طبق مشكلاتش ولي كار سخت و شاقي نيست. بايد قاطي زندگي روزمره بشه.
راستي ما تو دين خودمون، آيات قرآن به اين قانون اشاره شده خيلي بهتر و كامل تر از مستند راز.
شهيد مطهري هم خيلي خوب در مورد روان ناخودآگاه توضيح داده .
لينك اين مطلب:
روان ناخودآگاه

من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : فاطمه زهرا , alione
بعضی اوقات دست خود ادم نیست
خود یه خود چیزی میشه که فکر نمیکنید
نامش را دنیای مجازی گذاشتند
اما حرفهایمان ، حقیقی تر از دنیای واقعیست
اینجا راست میگوییم
اطمینان پیدا میکنیم
همراز میشویم و درودل میکنیم

دوستانی که نمیتوانند مستند زیبای راز را به علت حجم بالا دانلود کنند، فایل صوتی این مستند با فرمت MP3 از لینک زیر قابل دریافت است. امیدورام مفید باشد

فایل صوتی مستند راز

خوابهايم را خسته ميكني
وقتي تا سحر
مي گردم و پيدايت نمي كنم !...
روزهاتو را چرت می زنم
بس که شب ها

در خواب تو بیدارم

تشکر شده توسط : احمدرضا , nahid , alione
دقت كرديد چقد اين پست خوبه؟
همه يه جورايي دوسش دارن.
كجايي پرتو؟
 تشکر شده توسط : Ahoura