امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند راز و قانون جذب
منم به علاج ذهنی........ قبل از اینکه به پزشک مراجعه کنم که تشخیص ام اس رو بدن........از سال 84 که علائم خاص بیماریی رو در خودم احساس میکردم....با ذهنم میخواستم اثر تلقینی هر بیماریی که هست از بین ببرم وفراموش کنم..........زیاد جدیش نگرفتم........ولی یه دفعه حمله ناجوری به مندست داد وانوقت بودکه دیگه بزور منو بردن برای درمان...........ولی این که همین آرامش ذهن وتمرینی که تو اون چند سال بهش رسیده بودم ...به من آموزش داد نوع برخوردمو با این بیماری و این که بعد از درمان وزیر نظربودن شادابی وسرحالی گذشته رو بمن برگردوند.
 تشکر شده توسط : Parastou , naz.gigili , آرزو , Hasty
عالی بود مرسیicon_question

دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
(2012/01/21, 08:04 PM)Parastou نوشته است: خانم پرتو، ممنون از پستتون. خيلي عالي بود. واقعا خودتون هم همينطور به زندگي نگاه مي كنيد؟ خودتون هم پرشور و شاد هستيد؟ من كه خيلي نا اميدم. شما الان مشكلي نداريد؟ راحت راه ميريد و فعاليت مي كنيد يا اين پست رو براي من و بقيه بچه ها گذاشتيد؟

نميشناسمش كه بگم شاد و پرشوره يا نه! Smile (16)
شما هم كنجكاوي نكن. به جاي كنجكاوي حالتو خوب كن و نا اميدي رو بذار كنار.
به هر حال پستش عالي بوده.
 تشکر شده توسط : Hasty , نازلی
سلام پرتو جان پستی که زدی عالی بود من خیلی به مسائلی که تذکر داده بودی اعتقاد دارم با باورهای مثبت میشه زندگی رو راحتتر وشادتر گذروند...پرستو خانم از اینکه اینقدر منفی برخورد کردی متعجبم چون منم اسم بیمار بودن رو یدک میکشم اونم بالای 20 سال اما خیلی خوبم خیلی چون باور دارم که بزودی کاملا خوب میشمicon_questionicon_questionicon_questionشما هم خوب میشی اگه خودت باور داشته باشی وبخواهی icon_questionicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : نازلی , احمدرضا , sohaa , mehdernet2
مشكل دقيقاً اينجاست كه ما ميدونيم كه بيماريمون چيه و همه ما هم تا اونجايى كه تونستيم در مورد اين بيمارى تحقيق كرديم و اطلاعات داريم و براى همين خيلى سخته برامون واقعياتى رو كه بهشون اعتقاد پيدا كرديم وارونه جلوه بديم. ولى كلاً تلقينهاى مثبت خيلى ميتونه توى روحياتمون تاثير بزاره ومن اميدوارم كه دوستان از اين تاپيك نهايت استفاده رو ببرن. agreement2
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=61...#pid176887
حتماً یه سری به این آدرس بزنید و کتاب راز که در همین مورده دانلود کنین و بخونین
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : sohaa

من واقعا تجربش کردم و بهش ایمان دارم . . .
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : sohaa , Yitzak
تفكر مثبت مي‌تواند زندگي شما را به طرز چشمگيري تغيير دهد اما در عين حال مجبور كردن خود براي انديشيدن به يك سبك خاص، ايده خوبي نيست.
به گزارش سرويس بهداشت و درمان ايسنا، در اينجا اين سوال پيش مي‌آيد كه چطور ما مي‌توانيم تفكرات خود را به سوي يك موضوع مثبت سوق دهيم؟
سايت اينترنتي «اونلي هلت» در مقاله‌اي جديد مزاياي تفكر مثبت را براي شما برشمرده است كه به طور خودكار شما را براي پيدا كردن نگاهي مثبت به زندگي تشويق مي‌كند.
در اين مقاله آمده است تفكر مثبت به شما كمك مي‌كند:
1- با استرس مقابله كنيد.
به خاطر داشته باشيد كه صاحبان تفكرات مثبت به جاي مشكلات به راه حل‌ها نگاه مي‌كنند. وقتي روي راه حل‌ها متمركز مي‌شويد بدون شك استرس‌تان كمتر مي‌شود.
2- به آرامش ذهني برسيد.
مثبت انديشي موجب مي‌شود به طرف مثبت سكه زندگي توجه كنيد. وقتي فردي به بخش مثبت زندگي فكر مي‌كند به آرامش ذهني مي‌رسد. افكار مثبت شما را آرام مي‌كنند چون ديگر محدود نيستيد براي رسيدن به اهدافتان از روش حمله و خشونت استفاده كنيد.
3- روابط عميق تري داشته باشيد.
آيا شما هم جذب افرادي كه انديشه مثبت بيشتري دارند، نمي شويد؟ چرا انسان‌هايي كه صاحب تفكر مثبت هستند روابط عميق تري با ديگران ايجاد مي‌كنند و ارتباط گرفتن با آنها آسانتر است.
4- برنامه ريزي بهتري براي زندگي داشته باشيد.
وقتي ذهنتان از افكار منفي و غيرضروري پاك شود، بي ترديد افكارتان سازمان يافته تر مي‌شوند كه تاثير اين امر در فعاليت‌ها و كارهاي روزمره شما منعكس مي‌گردد.
در نهايت نيز حاصل مثبت انديشي شما سازمان يافتگي بهتر فضا و محيط زندگي‌تان است. وقتي مثبت مي‌انديشيد، انرژي بيشتري داريد و كارهاي خود را بهتر و مرتب‌تر انجام مي‌دهيد. فردي كه تفكر مثبت دارد كمتر دچار آشفتگي و بي برنامگي مي‌شود.
5- بهتر به اهداف خود برسيد.
با تفكر مثبت شما روي راه حل متمركز مي‌شويد و وقت و انرژي خود را صرف احساسات منفي نمي‌كنيد. حذف احساسات منفي انرژي تمركز شما را روي كارهايتان افزايش داده و سريعتر به هدفتان مي‌رسيد.
منبع : ایسنا

تشکر شده توسط : نسترنى , arezoo_azizi , parisa2087
به آرامش ذهنى رسيدن كار خيلى سختيه، حمله و خشونت بهتر نيست؟ جواب ميده ها ، من امتحان كردم evilgrin0039.gif
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , arezooo82 , parisa2087
Tongue 
با سلام
دوستان همانطور که میدونید عامل خیلی از بیماری برمیگرده به طرز فکر شخص . حتما خودتونم تا الان متوجه شدید چه تاثیر مهمی تو بیماریمون داره .
به پیشنهاد دوستان و خودم خواستیم این تاپیک رو بزنیم تا مستندی رو که ممکنه دیدتون رو نسبت به زندگی و بیماری عوض کنه رو اینجا قرار بدیم .
از همه کسانی که چه اونایی که مستند رو دیدند و چه کسانی که ندیدند خواهشمندم حتما یه بار این مستند رو ببین و نظراتشون رو در مورد این مستند بنویسند
در قسمت پایین اطلاعاتی در مورد این مستندو لینک دانلود این مستند و کتاب این مستند رو قرار دادم کسانی هم که نمیتون دانلود کنند این مستند در تمتم مراکز فرهنگی هست امیدوارم در این امر همکاری داشته باشد .
[تصویر:  274d1328976602-thesecretlogo.jpg]
درمورد مستند :
مستند راز مفاهیم عمیقی از زندگی را پیش روی مخاطب قرار می‌دهد. این فیلم با شعار «راز تمام مرزها را در می‌نوردد تا تو را بیابد» در سینماهای جهان اكران شد.
این فیلم مستند از مدت زمان یك فیلم داستانی بهره می‌برد و سعی دارد راز بزرگ جهان را آشكار كند. برای رسیدن به این هدف فیلم عصرهای مختلف و كشورهای گوناگون را در می‌نوردد. این راز هر آن چیزی است كه وجود دارد. راز لذت بی‌نهایت، سلامتی، پول، عشق و جوانی نامحدود.
به تصویر كشیدن جهان، دانشمندان، نویسندگان و فلاسفه پیشگام در این مستند، راز حیات را كه طی قرن‌ها باعث موفقیت مشاهیری چون افلاطون، نیوتن، بتهوون، شكسپیر، انیشتن و غیره شده است را پیش روی بیننده این فیلم قرار می دهد.
فیلم راز اثری است که با آنکه مدت زیادی از انتشار آن نگذشته است مورد توجه بسیاری از مردم و رسانه ها و راز قرن ها سفر کرده تا هم اکنون به دست ما رسیده است .
در این فیلم می آموزید شما تنها کسی هستید که زندگی تان را می آفرینید چون هیچ کس دیگر نمی تواند برای شما فکر کند. این کار تحت کنترل خود شماست. اگر چیزی را که می بینید می خواهید در مورد آن بنویسید، راجع به آن با دیگران حرف بزنید، به آن فکر کنید و روی آن تمرکز کنید ولی اگر آن را نمی خواهید در موردش با کسی حرف نزنید ، توجه تان را منحرف کنید. وقتی چیزی را تجسم می کنید آن را پدید می آورید. پس موقع تجسم همیشه روی نتیجه پایانی متمرکز شوید. وقتی خود را در موقعیتی که دوست دارید تصور میکنید ، دیگر احساس نمی کنید که به آن چیز نیاز دارید بلکه احساس می کنید که آن چیز را دارید و آن احساس باعث می شود که کائنات همان موقعیت را برایتان پدید آورد.
اگر به دنبال حس لذت درونی ، بینش درونی و آرامش درونی بروید بقیه چیزها برایتان پدیدار می شود. مستند راز

آیا تاکنون از خود پرسیده اید که بین افراد ثروتمند و فقیر یا افسرده و شاد و در کل بین انسان های موفق و ناکام چه تفاوتی وجود دارد؟
آیا می دانید چرا اکثر مردم در بیماری، فقر و گمنامی زندگی می کنند و بعضی ها قله های پیروزی را یکی پس از دیگری فتح می کنند؟
متاسفانه اکثر مردم، آنچنان در حال تلاش و تقلای جسمی، برای گذراندن امور زندگی هستند که فرصت نمی کنند به دنبال جواب این گونه سئوالات بگردند و با خود بیندیشند که چرا تاکنون زندگی خوبی نداشته اند و چگونه می توانند یک زندگی عالی و موفق را برای خود ایجاد کنند.
آنها افراد موفق را خیلی خوش شانس تصور می کنند و نمی دانند که موفقیت و خوشبختی نیز مانند هر کاری در این جهان اصولی دارد و در واقع مرز بین خوشبختی و بدبختی فقط یک راز است.
ما این راز را برای شما فاش می کنیم. و از همین حالا ورود شما را به جمع افراد خوشبخت تبریک می گوییم.
راز در تاریخ بشریت وجود داشته، کشف شده، پنهان شده، گمشده و دوباره پیدا شده است. تعدادی زن و مرد استثنایی این راز را کشف کردند و به عنوان بزرگترین انسان های روی زمین شناخته شدند.

گوشه ای از آنچه پس از تماشای این فیلم مستند بدست خواهید آورد:
- کسب شغل مورد علاقه و افزایش درآمد
- افزایش ایمان و دوستی با خدا و استجابت دعا
- پیشگیری و درمان کلیه بیماریهای روحی و جسمی
- ازدواج موفق
- ارتقاء تحصیلی و کسب مدارج بالای علمی
- افزایش خلاقیت
- افزایش آرامش ذهنی
- تربیت فرزندان خلاق و موفق
- ایجاد روحیه شاد و اعتماد به نفس عالی
- ایجاد میدان انرژی برای جذب تمام اهداف و آرزوهایتان

و اما آنچه در مورد این راز گفته می شود:

قانون جذب : یک قانون انتزاعی است و به طور خلاصه بیان می‌کند که هر آنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب یا بد، زشت یا زیبا در دنیای واقعی نمود خواهد یافت. سرعت و شدت به واقعیت پیوستن این تصویر ذهنی به شدت تمرکز روی آن موضوع و وضوح تصویر آن در ذهن بستگی دارد. در واقع خواسته‌هایی که تصور می‌شوند باید به گونه‌ای باشند که بتوان آنها را در ذهن حس و باور نمود. قانون جذب می‌گوید هر چه فکر کنی همان می‌شود. طبق این قانون، که در کتاب‌های مقدس ادیان مختلف نیز (البته نه تحت عنوان همین نام) در مورد آن ذکر شده: هنگامی که انسان آرزوی چیزی را دارد، سراسر کیهان همدست می‌شود تا بتواند این آرزو را تحقق بخشد.

همه ما با نیروی کاملاً یکسانی زندگی می کنیم. با یک قانون: قانون جاذبه.این قانون می گوید: هرچیزی را که وارد زندگی مان می شود را خودمان جذب کرده ایم. تمام چیزهایی را که در ذهن مان می گذرد را خودمان جذب می کنیم. قانون جاذبه اهمیتی نمی دهد که شما چه چیزی را می خواهید و چه چیزی را نمی خواهید. حتی وقتی به چیزی فکر می کنید یا نگاه می کنید که آن را نمی خواهید و با آن مخالفت می کنید آن را به طرف خودتان جذب می کنید. در آن موقع قانون جاذبه در حال عمل است.
هر چیزی را چه ببینید چه به خاطر آورید و چه تصور کنید، هر چیزی که روی آن متمرکز شوید را به سوی خود جذب می کنید. و هرگاه این تمرکز همراه با احساسات شدید باشد جذب آن سریع تر خواهد بود.
مراقبت از افکار کار سختی به نظر می رسد اما احساساتمان به ما کمک میکند که بفهمیم که به چه فکر می کنیم. هرچه موقع فکر کردن احساس بهتری داشته باشید این احساس خوب باعث می شود که جهت گیری شما در زندگی بهتر باشد و در زندگی روزمره افکاری را پدید می آورید که زندگی بهتری را در آینده برایتان رقم میزند.

آرزو کن ، بطلب ، ایمان داشته باش ، دریافت کن.

آن چیزی را که می خواهید طلب کنید . اکثر ما به خودمان اجازه نمی دهیم آن چیزی را که واقعاً دلمان میخواهد طلب کنیم. کائنات به افکار شما پاسخ می دهد. برای دریافت شما باید خودتان را با آن چیزی که میخواهید هم جهت کنید یعنی قدردان باشید و برای دریافت آن شور و اشتیاق داشته باشید.
اگر به جای شکایت برای چیزهایی که دارید قدردانی کنید احساس بهتری پیدا می کنید و این باعث جذب چیزهای بهتری به سمت تان می شود

لینک دانلود رو از انجمن پسوریازیس بردارید اینجا کلیک کنید
دوستان من مدیر انجمن پسوریازیس هستم شاید بپرسید پسوریازیس چیست پسوریازیس هم یه بیماری پوستی هست که فعلا درمانی واسش نیست و میشه کنترل کرد پس میشه گفت تقریبا همدردیم خیلی دست دارم این دو انجمن با هم همکاری داشته باشن مثل دو تا دوست اعضاشون با هم در ارتباط باشند و ....
خوشحال میشم از انجمن ما هم دیدن کنید
www.pesoriasis.ir
انجمن تخصصی پسوریازیس ایران www.pesoriasistalk.ir
 تشکر شده توسط : پروانه , fireboud , yummy , ahmad ebrahimi , نازلی , ساغر , somaye_602000 , Hasty , رنگین کمان , najva , paeeze , maedeh , blue sky , احمدرضا , nahid , # پریسا # , ehsan 10054 , AVID2000 , فاطمه زهرا , nosrati , amirfarhag , niloufar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان