امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد و تير كشيدن پاها
پرستوی زخمی
سلام دوستای عزیز منم چندوقته احساس میکنم عضلات پاهام گرفتگی داره میتونم بدوم یا لی لی کنم ولی این گرفتگی لعنتی اذیت می کنه دکترمم تا پایان فروردین خارجه هیچ دارویی هم غیر ازویتامین دی 3 هفته ای یکی بهم داده چه کارکنم
کممممممممممممممممممممممممممک منم مثه نازی جون داغونم منهدم sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad
 تشکر شده توسط : فریبا
پرستی زخمی
هیشکییییییییییی منو دوس نداره چرا جواب نمی دید خو من که مردم از دست این عضلاتangry3angryHuhundecided2
سلام پرستو جان

اگه عجله نداری صبر کن تا دکترت بیاد وگرنه میتونی به دکتر دیگه ای مراجعه کنی.از فردا اکثر پزشک ها در دسترسن.
تشخیص بیماری و اینکه چه دارویی مصرف کنی با یه پزشکه.اینم که کسی جوابی نداره به خاطر همینه

نگران نباش wink2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : neda.n , پرستوی زخمی
مرسی سارا جون
ولی مشکل من اینه که دکتر دیونه هی میگه هیچی نیست هیچی نیست فک کرده منم مثه خودش فوق تخصص دارم جواب هیچ کدوم از سوالامو درست نمی ده اشنا هم هست مامان بابام نمیگذارن عوضش کنم چون مثلا خیلی باسواده منم موندم چه خاکی تو سرم بریزم AngryAngry باور کن خیلی داغونم
 تشکر شده توسط : Taraa88
دوست عزیزم هر چقدر بیشتر بهش فکر کنی ، اسپاسمات بیشتر میشه . ماساژبده عضلاتت رو . آرامش داشته باش . مودت رو از فکر کردن مدام بهش بیار بیرون اگه خوب نشد . این اسپاسمها هم پیش می یاد برای ماها گاهی . چیز عجیبی نیست ، اگه دکترت می گه چیزی نیست و اگه بهش اعتماد داری پس دیگه گیر نده به خودت تا زودتر برطرف بشه .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : پرستوی زخمی , paeeze
مرسی ندا جون از راهنمایی هات فک کنم مجبورم بش اعتمادکنم love28
 تشکر شده توسط : neda.n
بچه ها من ۵_۴ روزه که توی پام یه درد مبهم دارم کم و زیاد میشه اما مدام هستش.دکترمم که شیرازه تلفنشم جواب نمیده.میخواستم بپرسم ممکنه یه حمله باشه?از ساق پام تا توی رونمهconfused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
(2012/04/08, 06:06 AM)ساغر نوشته است: بچه ها من ۵_۴ روزه که توی پام یه درد مبهم دارم کم و زیاد میشه اما مدام هستش.دکترمم که شیرازه تلفنشم جواب نمیده.میخواستم بپرسم ممکنه یه حمله باشه?از ساق پام تا توی رونمهconfused2

ساغر جون
مگه پاهات رو موقع راه رفتن ميكشي و پاهات سنگيني شديد دارن و انگار ميخوان بيفتن؟ و نميتوني خوب راه بري؟ اگه اينطور باشه اغلب حمله خفيفه!
اگر درد (تير كشيدن و درد شديد مثل درد برخورد به جايي و ...) باشه فكر نكنم حمله خفيف باشه! اين دردها يه جورايي خيلي وقتا باهامون هستن!
 تشکر شده توسط : ساغر
نه سها جون راه رفتنم مشکلی نداره confused2فقط درد دارم. درد خیلی شدید نیستا Confused روز اولی که درد پام شروع شد یه سر درد خیلی ناجور گرفتم.البته این درد پامو تا حالا هیچوقت نداشتم
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
(2012/04/08, 08:29 AM)ساغر نوشته است: نه سها جون راه رفتنم مشکلی نداره confused2فقط درد دارم. درد خیلی شدید نیستا Confused روز اولی که درد پام شروع شد یه سر درد خیلی ناجور گرفتم.البته این درد پامو تا حالا هیچوقت نداشتم

اگر سردردت شديد و مدت دار بوده ممكنه مغزت ملتهب شده باشه و در آستانه حمله خفيف قرار گرفته بشي! (متاسفانه اين تجربه رو خودم داشتم، پام هم كمي سنگيني مي كرد و درد بدي در ناحيه ساق و زانو داشتم، انگار با پتك كوبيده باشن روي پاهام. دردش وحشتناك بود!)
حتما با پزشكت مشورت كن! با چهار تا قرص و آمپول مشكلت حل ميشه عزيزم. نگران نباش
 تشکر شده توسط : ساغر

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کرخت و شل بودن و یا سست شدن پاها و کمر khashayar 26 31,139 2017/10/04, 10:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان