•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیف حمل دارو
کسی ميدونه تو اصفهان کجا ازين کيفها ميدن??confused2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
انجمن ام اس همون ساختمان دکتر اعتمادی فر
 تشکر شده توسط : TootFarangi
من چند روزه دنبال کیف حمل دارو میگردم که امروز بلاخره یه جا پیدا کردم که میگه یه کیف جله ای که 48ساغت دارو رو نگه میداره که بعد از48ساعت چند دقیقه میذاریش تو اب شارج بشه قیمتشم 50 تومانه فردا دارم میرم تهران ببینم چه جوریه وقتی شنیدم باور نکردم عجیب بود برام اخه نه یخچالی نه یخی اخه چه جوری بااب شارج میشه شما تاحالا همچین چیزی شنیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuh
دوباره سیب بچین حوا.....
بگذار از اینجاهم بیرونمان کنند روزگاریست که شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد.....
 تشکر شده توسط : زهرا رسولی
نمونه اش
http://www.diabetyaran.com/component/k2/...-frio.html
(2012/11/06, 02:45 AM)sparrow نوشته است: من چند روزه دنبال کیف حمل دارو میگردم که امروز بلاخره یه جا پیدا کردم که میگه یه کیف جله ای که 48ساغت دارو رو نگه میداره که بعد از48ساعت چند دقیقه میذاریش تو اب شارج بشه قیمتشم 50 تومانه فردا دارم میرم تهران ببینم چه جوریه وقتی شنیدم باور نکردم عجیب بود برام اخه نه یخچالی نه یخی اخه چه جوری بااب شارج میشه شما تاحالا همچین چیزی شنیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuh

آدرس؟ تلفن؟
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
(2012/11/06, 02:45 AM)sparrow نوشته است: من چند روزه دنبال کیف حمل دارو میگردم که امروز بلاخره یه جا پیدا کردم که میگه یه کیف جله ای که 48ساغت دارو رو نگه میداره که بعد از48ساعت چند دقیقه میذاریش تو اب شارج بشه قیمتشم 50 تومانه فردا دارم میرم تهران ببینم چه جوریه وقتی شنیدم باور نکردم عجیب بود برام اخه نه یخچالی نه یخی اخه چه جوری بااب شارج میشه شما تاحالا همچین چیزی شنیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuh

اون واسه انسولین هست به درد داروهای ما نمی خوره مگر داروها رو از باکس هاش جدا کنید دونه دونه بزارید تو این کیف و الا کیفش به درد این نمی خوره که بسته دارو را بزارید توش.

کیف حمل داروی اکستاویا رو هم از انجمن شهر تون پرستار مربوطه و یا نمایندگی تهران تهیه کنید. لزومی به خرید این کیف نیست اون رو مجانی بهتون میدن.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : ghaside
اره امروز که رفتم دیدم درسته مال انسولین بود بدرد مانمیخوره ولی یه کیف گرفتم که توش باید یخ خشک بذارم ان شالله که خوب باشه.من چندروز پیش زنگ زدم انجمن گفتن خودتون باید تهیه کنید مانداریم
دوباره سیب بچین حوا.....
بگذار از اینجاهم بیرونمان کنند روزگاریست که شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد.....
سلام
یکی از جاهایی که مطمعنم همیشه کیف حمل دارو با یخ خشک رو رایگان میده شرکت سیناژن هستش واقع در شهرک غرب .خیابان سیمای ایران کوچه هفتم پلاک 2/البته وقتی مراجعه میکنی ازت نمیپرسه چی تزریق میکنی و پولی هم نمیگیره فقط آدرس و شماره تلفن و نام دکتر معالج.
من خودم یکی گرفتم و چند بار ازش استفاده کردم . خوبه
جالب این بود که خیلی راحت بدست آوردم
اینم شمارش:
02142815
02188561575
نیم کیلو باش ولی مرد باش...!!!!
 تشکر شده توسط : Pooya.N
شهرک اکباتان آدرس قبلیشه ، الان رفته شهرک غرب .
راستی کیف انسولین رو هم که عکسش تو تاپیک بود دیدم ، به نظر میاد برای اینکه یه دونه سینووکس رو توش بذاریم و ببریم بیرون خوبه ، درسته ؟ مناسبه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : movahedi
من رشت هستم و زیفرون می زنم و اینجا دنبال کیف گشتم ولی پیدا نکردم انجمن نداره
شرکت هم هنوز به این تکنولوژی نرسیده که کیف بده واسه آمپول هاش،داروخانه ها هم میگن نداریم.
اگه کسی اینجا گیلانی هست و از این کیفا داره راهنماییم کنه از کجا گرفته ممنون میشم.

من هیچ وقت کامل نبودم، اما واقعیت دارم.
 تشکر شده توسط : hamsare booshveg , movahedi

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: