•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر طب سنتی درباره ام اس و درمان آن
سلام دوستان.... تا حالا کسی به وبلاگ فخردوران و ام اس رفته؟ يه مراحل چهارده گانه داره که انجام داده و حالش کاملا خوب شده با همین طب سنتی هم هست... کسی چیزی ميدونه در این مورد؟
دکتر شیخ الاسلام تخصص طب سنتی دارند؟؟
(2017/05/13, 07:09 PM)Ghazal1 نوشته است: سلام دوستان.... تا حالا کسی به وبلاگ فخردوران و ام اس رفته؟ يه مراحل چهارده گانه داره که انجام داده و حالش کاملا خوب شده با همین طب سنتی هم هست... کسی چیزی ميدونه در این مورد؟

سلام . من باهاشون تماس گرفتم .راضی بود خیلی.
من دو ساله ام اسم پیشرفت کرده .به زحمت راه میرم .الان داروی ریتوکسی مب میزنم .ولی حالم روز به روز بدتر میشه.
دو ماهه رفتم پیش آقای خیر اندیش.خدا وکیلی مشکل یبوستم حل شده.و یک سری پیشرفت های کوچک داشتم که فقط خودم متوجه میشم .اگه اوضاع بهتر شد حتما اطلاع رسانی میکنم
 تشکر شده توسط : helli
با این رفتارای پزشکای متخصص آدم ناچاراً به فکر طب سنتی میفته...
به امید متخصصان محترم بشینیم از دست میریم
هیچکسم مهم نیست براش
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
من ۶ماهه که رژیم گرمی دارم .۳ماهه رفتم پیش خیر اندیش .البته خ دکتر صرافان که تو گروه ایشونه اول منو دید.تو ماه دوم یک سری بهبود کوچیکه داشتم تا اینکه رفتم امپولم که ریتوکسی مپ است رو زدم.هر چی به دکترم میگم بابا این دارو رو من جواب نمی‌دهد اصلا حالیش نمیشه.
سالل ۹۵ تا قبل زدن دارو ی ریتوکسی ۵بار میشستم و پا میشدم .مشکلم این بود که میلنگیدم و مسافت بیشتر از ۱۵دقیقه رو نمی‌تونستم.بعد اولین دوره خونه نشین شدم.الانم با زحمت و عصا و کمک ۵دقیقه به زور حرکت میکنم.
امپولم رو الان که زدم همون پیشرفت های کوچیکه که با طب سنتی بدست آورده بودم از دست دادم.
تو مراحل پیشرفته طب جدید هیچ کاری نمیتونه بکنه.
وقتی هم که بیماریت هنوز پیشرفت نکرده اصرار به دارو دارن.البته اون موقع طرف خوبه.معلوم نیست خوبیش به خاطر دارو باشه.
تازه دارو می‌زنیم که ویلچری نشیم. ولی گویا دارو هم کار زیادی نمیکنه
سلام بچه ها همه شما و من میدونیم که درمان قطعی برای ام اس هنوز وجود نداره. اگر میبینیم کسی با طب سنتی نتیجه گرفته یا عوارض و علائم بیماری براش کم شده اون رو به پای درمان نمیشه گذاشت همه اون اتفاقا که خداروشکر برای خیلی ها مثبت بوده فقط در راستای کاهش ناتوانی ایجاد شده در اثر حملات ام اس هست. یعنی انواع و اقسام درمان های مکمل و گیاهی و سنتی و الی ماشاالله مواردی که مطرح میشه همه برای بازیابی توان از دست رفته و کاهش ناتوانی هست. برای مثال یه مدتی بحث اون روغن شاهدانه که تو تبریز تولید شد و بحث خیلی زیادی سرش بود و اکثر ما هم شاهد یا شنونده اخبار و سروصدای اون بودیم اون ماده واقعا تولید شد من پایان نامه اون خانم رو مطالعه کردم و از نزدیک با کسایی که ازش استفاده کردن برخورد داشتم من به خودشون هم گفتم اگر میگفتن داروی بازیابی توان ازدست رفته یا هرچیزی با این مفهوم اینقد از طرف پزشکای مغز واعصاب تخریب نمیشد چون حقیقتا هم اون درمان نبود بلکه تونست افرادی که با گرفتگی شدید ماهیچه ها و عدوم توانایی در راه رفتن و حتی حرکت های جزئی مواجه بودن رو کمک کنه کسی که پنج سال عمرش درازکش بود و حتی کنترل ادرار هم نداشت با استفاده از اون روغن تونست دوباره از جاش بلند بشه و کارهای روزمره خودش رو دوباره انجام بده و خیلی موارد دیگه اما "" ام اس اون افراد همچنان وجود دارد "" پس اگر هم به دنبال هرنوع درمان مکمل و کمکی و هرچیزی که میرین خواهش میکنم داروی اصلی رو که تشخیص پزشک متخصص مغز واعصاب هست رو کنار نذارین. درسته سخته منم مثل همه شما دوست ندارم آمپول بزنم خسته شدم ازش و... اما فعلا چاره دیگه ای نیست . انشاالله درمان قطعی هم میاد و همگی با این داروها خداحافظی میکنیم happy0065.gifhappy0065.gif
خیلی حرف زدم امیدوارم منظورم رو رسونده باشم icon_questionicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , helli , atkh , mstoday
سلام دوستان عزیز
لطفا بنده را راهنمایی کنین.چطور برای ویزیت دکتر خیراندیش وقت بگیرم.
هیچ کدوم از شماره هایی که با سرچ پیدا کردم پاسخگو نیستند.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,732 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,150 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  ادعای درمان .nazanin 3 3,106 2016/08/14, 11:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  چقدر به آینده درمان ام اس امیدوارید؟ همسر یک مشکوک به ام اس 77 52,934 2015/09/30, 03:33 PM
آخرین ارسال: omid882
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,825 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  درمان بدون تزریق ZAKER 0 2,325 2014/08/23, 10:42 PM
آخرین ارسال: ZAKER
  تعریف شما از درمان ام اس FBF 12 6,888 2014/04/18, 09:43 AM
آخرین ارسال: سالومه
  انتخاب درمان ام اس - مسئله ای مهم همسر یک مشکوک به ام اس 4 4,160 2012/11/14, 02:53 PM
آخرین ارسال: mehdernet2
  در مورد طرح درمان خستگی چه می دانید ؟ nahid 18 11,927 2012/09/28, 02:40 AM
آخرین ارسال: edarzi
  تشکیل گروهی برای درمان farda20032020 150 91,601 2012/05/20, 11:21 PM
آخرین ارسال: farda20032020

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان