•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟
یه دکتر بهتون معرفی می کنم که دکتر خودمه و تا چند مدت دیگه می خواد بیاد تهران .واقعا مثلش پیدا نمیشه. خیلی دوست داشتنیه .من که افسرده شدم داره از اینجا می ره.حالا که داره می یاد کاش منم می تونستم بیام تهران.اگه اومد تهران خبرتون می کنم. حتما یه ویزیت برید پیشش پشیمون نمی شید . دکتر سید علی نعیمی .اگه دکتر نعیمی بره پیش هیچ دکتر دیگه ای نمی رم.:38::38:
من تبریز که بودم میرفتم پیش دکتر آیرملو ... زیاد از رفتارش خوشم نمیدومد ... ولی یه بار باهاش سر صحبت عصبانی بودنش و باز کردم که باورتون نمیشه نزدیک ۲۰ دقیقه فقط باهم صحبت کردیم ... ولی یه بارم تو فرودگاه دیدمش که چقدر اونجا آدم خوبی شده بود .. ظاهرا دکترا مطب که میرن جو مطب میگیرتشون
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : BanOoOo , silent
جو بیمارستانم میگیرتشونUndecided

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

اوه اوه بیمارستان و که نگو
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

دفعه بعد که رفتم پیش جناب صحرائیان ازش خواهش میکنم در مورد منشیاش تجدید نظر کنه(اونم میگه باشه!!!!)

ولی منشی هم میتونه اندازه دکتر تاثیر داشته باشه
رو من که تاثیر میذاره

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nazaninn , شفا یافته , silent
دکتر من که خییییییییییییلی خوبه بعضی وقتا حتی تا 5 دقیقه برام وقت میذاره!!!!laughing3
 تشکر شده توسط : silent , lady.dqn
دکتر من رفته خارج دلم براش تنگ شده به جای خودش یه کسی و گذاشته که من دوسش ندارم چشماش خشنه ولی دکتر خودم حتی از خارج برام ایمیل می فرسته و جویای حالم میشه گفته میخواد برگرده
وقتی می رفتم مطبش البته زیاد حوصله به خرج نمیداد یکم فکرش درگیر بود انگار اما همیشه ازش ممنونم واسه تشخیص و درمانش
منشیش رو که نگو خیلی خوشگله چشماش هم آبیه نه فیروزه ای یه وقتا هم نمیتونم بفهمم چه رنگیه اما خیلی خوشگله لبخندش یه دنیا می ارزه مثل لبخند هانیه love28
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
دكتر من كه هميشه تا منو مي بينه اول يه سيگار روشن مي كنه و يه كم از خاطرات جوونيش
برامون تعريف مي گه و بعدش هم با اين چكشها معاينم مي كنه و بعد به همسرم ميگه :‌
اگه حرصش بدي كار خودت زاره
قرص و آمپول هم كه نميده .
هيچ غذا يا كاري رو هم برام ممنوع نكرده agreement2
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : nazaninn
دکتر من اینقدر مریض داره که وقت نمیکنه گل بگه گل بشنوه ولی هر دفعه میرم پیشش توضیح میدم که چی شده چی نشده واسم هی دارو می نویسه laughing3 منم نصفش رو نمی خورم smiling
ولی همیشه واسه دارو 3 تا نسخه می نویسه ویزیت رو هم هر 6 ماه یک بار می گیره میگه ام اس باید رایگان ویزیت بشه agreement2
دکتر جون خوبیه love28
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : شفا یافته
(2011/06/04, 12:12 AM)Narges نوشته است: دکتر من هم مثل دکتر ليلی هست دکتر من هم دکتر ترابی هست
و من خيلی ازش ناراضی هستم .angry2angry2angry2angry2angry2
هر مريض خيلی لطف کنه 5 دقيقه ويزيت ميکنهangry3angry3angry3
تازه بعده 3 دقيقه مريض بعدی مياد تو ، و تو حول حولی ميری بيرونangry3angry3
فکر می کنم همه دکترها الن همین طوری هستن.من با سینا و ناهید در مورد دکتر موافقم.

این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 42,869 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست