•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟
دکتر من در حال حاضر دکتر خوبی هست.
ولی دکتری که اواین بار از من ام آر آی گرفت و گفت که ام اس داری خیلی بداخلاق بود.
خودم میدونستم ام اس دارم.دکتر خیلی عصبی بود مثلا دکتر مغز و اعصاب بود ولی اعصاب نداشت.
دکتر را مجبور کردم واسم ام آر آی بنویسه.بعدش توی جواب گفت آره ام اس داری.منم پیش خودم گفتم بر مدرکت لعنت که تسلط منی که دکتر نیستم تو پزشکی بیشتره.?
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , A.Kh
دکتر من خیلی عالیه! واقعا یه فرشته‌س
ولی از دستیارش خوشم نمیاد. همیشه نشسته روبروی دکتر و حرفای مریضا رو گوش میده
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , A.Kh
دکتر شاه بیگی دکتر من بود ایشون بود که ام اس منو ماوجه شد اما ازشون راضی نبود اصلا اهمیت به مریض نمیداد دکترمو عوض کردم دکتر ابوتراب الان میرم پیشش ازش راضیم...
مثل برف باش!!
زیبا
اما سردِ سرد Sheklak.shabhayetanhayi-17

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام خدمت همه دوستان.دوستان عزیزی که پزشکتون دکتر صحرائیان هستند یک کمک ازتون میخام.من میخواستم یکبار دکتر منو ویزیت کنند تا نظرشونو بدونم ولی متاسفانه موفق نشدم .خواهشی که از شما دارم اینه که لطف کنید یک نوبتتونو به من بدید فقط یکبار برای گرفتن نظر ایشون تا با اطمینان درمان را پیگیری کنم.من ساکن اصفهانم.انشا الله خدا این کمکتون را جبران کنه.زندگی من مختل شده خیلی تلاش کردم ولی بی فایده بود .امیدوارم خدا بهترینها را براتون فراهم کنه
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2019/08/07, 01:24 PM)زهره۷۴۱۵ نوشته است: سلام خدمت همه دوستان.دوستان عزیزی که پزشکتون دکتر صحرائیان هستند یک کمک ازتون میخام.من میخواستم یکبار دکتر منو ویزیت کنند تا نظرشونو بدونم ولی متاسفانه موفق نشدم .خواهشی که از شما دارم اینه که لطف کنید یک نوبتتونو به من بدید فقط یکبار برای گرفتن نظر ایشون تا با اطمینان درمان را پیگیری کنم.من ساکن اصفهانم.انشا الله خدا این کمکتون را جبران کنه.زندگی من مختل شده خیلی تلاش کردم ولی بی فایده بود .امیدوارم خدا بهترینها را براتون فراهم کنه
سلام من سه ساله که بیمار دکتر اشتری هستم و کارشون عالیه و طی این سه سال بیماریم کنترل شده و هیچ مشکلی نداشتم. هم از لحاظ تخصص و هم اخلاق فوق العاده هستن. مطبشون خیابون آمادگاهه و اگه الان اقدام کنین برای سه روز دیگه بهتون نوبت میدن. اصفهان اینهمه پزشک خوب داره شما چرا میخواین برین تهران؟
Life Has No CTRL+Z
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , پریا حقیقت پور , nahid
دوست عزیز فکر نکنین فقط دکتر صحراییان تشخیص درست میدن .  الان پزشکامون از 10 سال پیش زیادتر شدن ، تجربه ها در مورد ام اس بیشتر شده . اخبار و اطلاعات ، همایش ها و تبادلات علمی و .... باعث شده پزشکها به روز باشن. اصفهان که بعد از تهران بیشترین آمار ام اس رو با توجه به جمعیتش داره که از لحاظ پزشک متخصص محتاج تهران نیست !
فکر میکنم بیشتر بیماران سالی دوبار میرن دکتر برای ام اس ، و نمیتونن یه نوبت وقتشون رو کنسل کنن. 

فکر کنم اگه یه بیماری مورد مشکوکی بود که با اطمینان نتونن تشخیص بدن  نامه میزنن و معرفی میکنن به فلان دکتر معروف. وگرنه معرفی نمیکنن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , پریا حقیقت پور , lady.dqn
واقعا پزشک من عالیه  عالی  دکتر امیر رضا عظیمی نائینی دوستشون دارم ایشالا به هر چی میخوان برسن
 تشکر شده توسط : A.Kh
واقعا پزشک من عالیه  عالی  دکتر امیر رضا عظیمی نائینی دوستشون دارم ایشالا به هر چی میخوان برسن
 تشکر شده توسط : A.Kh
خداییش مقدسی زیادی بیخیاله
آبرو برای من جلوی رفیقم نذاشته
میگه تو تمارض میکنی
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : samiramiss , پریا حقیقت پور , SSA , A.Kh
دکتر من خیلی خوبه  ولی اخیرا به دلیل زیاد بودن بیماراش چند تا بیمار رو همزمان ویزیت میکنه وقتی منم اعتراض کردم با برخورد تندش مواجه شذم  کاش پزشکان با بیماران ام اس مهربانتر بودند

خاص فقط خداست
 تشکر شده توسط : helli , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 42,863 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان