•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقايسه عوارض مصرف دو داروي سينووكس و آوونكس
(2010/03/31, 02:36 PM)mirali نوشته است: بچه ها من الان 1 ماه میشه که سینووکس استفاده نمیکنم.ولی زمانی که میخواستم سینووکس بزنم 1 ساعت قبلش کپسول ایندومتاسین میخوردم که نمیذاشت درد و احساس کنم.به شما هم پیشنهاد میکنم امتحانش کنید.ضرر نداره.الانم که بتافرون میزنم 1 ساعت قبلش ایندو متاسین رو میخورم که باعث میشه درد نداشته باشم.ولی تب و لرز دارم.اگه چاره تب و لرزو میدونید بهم بگید ممنون میشم.icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrinicon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin

علي جان بهتر بود جاي مناسب تري واسه مطرح كردن سوالت انتخاب ميكردي
مصرف استامينيفون 500 دو ساعت پس از تزريق از تب و لرز جلوگيري ميكنه

2 تا استامينيفون 500 دو ساعت قبل از تزريق و 2 تا هم 2 ساعت بعد از تزريق موردي ندارد

اگه با خوردن استامينيفون بازم تب و لرز داشتي ميتوني از ناپروكسن استفاده كني البته نه با اين تعداد . اگه با يك عدد ناپروكسن برطرف نشد براي تعداد با دكترت مشورت كن
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : mirali , yaro
(2010/04/04, 08:11 PM)farda20032020 نوشته است: ببخشید
پس چه جوری می گویند محل تزریق هر هفته تغییر می کند ؟ و اینکه می گویید عضلانی است یعنی مثل آمپولهای دیگه است؟مثل پنی سیلین و . . .؟

فكر نكنم محل تزريق تغيير كنه يعني خارج از دو محل باشه
بله مثل پني سيلين هست

اگه اشتباه ميگم دوستاني كه سينوكس يا اونكس مصرف ميكنند اصلاح كنند
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
من آونكس مي زنم يك سالي ميشه ولي عوارض جانبي اش اونقدر زندگي مو مختل مي كنه كه بعضي وقتها دو سه هفته بينش فاصله ميدم كه زندگي كنم... شايد سينووكس بدترم باشه من هنوز نزدم....ولي گاباپنتين ايراني كه ميخورم هيچ حسي ندارم ولي آپو گاباپنتين واقعا حس خوبي بهم مي ده...اينو مطمئنم.
درد بي دردي علاجش آتش است
عزيزم اينكه ميگن محل تزريق رو هر هفته عوض كنين برا اينكه اگه شما همش يه جا تزريق رو انجام بدي بعد از يه مدت محل تزريق دردناك ميشه
ولي بهترين جا براي تزريق آوونكس همون باسنه واي آمپولش عضلانيه رودست و رونم ميشه ولي خب دردناك تره.
من خودم از 86 دارم آوونكس مي زنم.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
سلام دوستان .. با این چیزا که شما میگین دارم به خودم شک میکنم .. من 4 سال آونکس والان هم تقریبا 2 سالی سینووکس می زنم من همه مشکلاتم 4-5 ماه اول بود که راه حلش هم زدن هم زمان یک دگزا ناقابل بود بعد از چند ماه هم دیگه عادی میشه فقط یه قرص مسکن هرچی باشه الان دیگه مثل آب خوردنه درد خیلی نداره از پنی سیلین خیلی خیلی دردش کمتره .. بابا ما ام اسی ها اینقدر درد کشیدیم که به اینها درد نمیگن .. آونکس و سینووکس هیچ فرقی نداره ... همیشه سالم و شاد باشید...
(2010/04/21, 11:45 PM)anasokot نوشته است: سلام دوستان .. با این چیزا که شما میگین دارم به خودم شک میکنم .. من 4 سال آونکس والان هم تقریبا 2 سالی سینووکس می زنم من همه مشکلاتم 4-5 ماه اول بود که راه حلش هم زدن هم زمان یک دگزا ناقابل بود بعد از چند ماه هم دیگه عادی میشه فقط یه قرص مسکن هرچی باشه الان دیگه مثل آب خوردنه درد خیلی نداره از پنی سیلین خیلی خیلی دردش کمتره .. بابا ما ام اسی ها اینقدر درد کشیدیم که به اینها درد نمیگن .. آونکس و سینووکس هیچ فرقی نداره ... همیشه سالم و شاد باشید...

تائید میکنم
منم اون اولا وقتی میخواستم تزریق کنم ... درد داشتم و بعد از تزریق هم درد داشتم
ولی الان دیگه بدنم هم به تزریق عادت کرده هم به دارو
دیگه عوارضش کمتر شده
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

با سلام الان مدتی است که داروی سینووکس در رشت کمیاب شده
لطفا برای گرفتن دارو راهنمایی بفرمائید
confused2
میدونم آوونکس گرونه،میدونم حقوق تو ایران پایینه، میدونم هیچ کس به فکر ام اسی ها نیست و فقط منافع میهن براشون مهمه و برای جلوگیری از خروج ارز داروی مشابه میسازن و داروی خارجی رو گرونتر میدن،ولی اینو هم خوب میدونم که سینووکس آوونکس نمیشه اصلا،اگه خیلی مهربونن آمپیرا رو وارد کنن یا 1000 تا داروی دیگه به جای اینکه بشینن هی copy paste کنن،متاسفم واسه خیلی چیزا...
بچه ها اگه هزینه اش براتون زیاد سخت نیست آوونکس بزنین ،ولی اگه هزینه اش زیادتونه به خدا توکل کنین و همون سینووکسو بزنین
خدایا مگه این همه گل ناز فرشته چه گناهی کردن که علاوه بر ام اس....
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
ولی دکتر من ( و دوتای دیگه که رفتم )گفت که هیچ فرقی ندارن و خودش توصیه کرده سینووکس بزنم .
با این وضعی که هست ممکنه آوونکس هم دیگه بهش یارانه تعلق نگیره اون وقت اونایی که عادت کردن باید چکار کنن ؟ دکتر ایناروهم گفت.
ولی منم کمی شک کردم البته فقط سینووکس رو تجربه کردم . از وقتی می زنم (حدود 10 ماه )حالم بهتر که نشده هیچ بدتر هم شده.عود بیماری هم تو این مدت دوبار بوده ولی از حدود 8 سال پیش با آخرین بار که منجر به تشخیص شد 3 بار !
البته نمیدونم باید نا امید بشم یا نه ولی شاید شرایط دیگه هم توش موثر باشه .
و شاید این چیزا در اونایی که آوونکس هم می زنن باشه همونطور که در بعضی دوستان شنیده شده که با وجود تزریق آوونکس عود بیماری( این چیزی که من اسمشو عود گذاشتم )رو داشتن.منظورم اختلال در حس و کرختی هست که الان درگیرشم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
من 3ساله که آونکس میزنم،چندماه پیش تصمیم گرفتم به سینوکس تغییربدم،اماهرجاتحقیق کردم گفتن باید2باره تمام دردای کمرشکن3ماه اول تزریق را دوباره تجربه کنی،نمیدونم چیکارکنم؟اگه کسی هست که تغییردارو را انجام داده راهنماییم کنه
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطالعات باليني داروي فينگوليد mysis 199 152,917 2018/12/02, 10:54 PM
آخرین ارسال: 71shahab
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,727 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh
  داروي Betaferon ( نوع قديمي - عرضه قبل از سال 89) hamid 32 28,815 2011/02/06, 10:19 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست