•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقايسه عوارض مصرف دو داروي سينووكس و آوونكس
حرف من برعکس شماست ! من فقط دفعه اول لرز و سرماخوردگی داشتم و بعدها تا حدودی بدن درد.اما الان چند دفعه هست که حتی یه قرص استامینوفن هم نمیخورم ، شب میزنم و میخوابم البته اینم بگم که برای زدنش خیلی سختی میکشم همیشه کف میکنه و من از ترس اینکه هوا توش باشه هی میخوام حبابهاشو خالی کنم دو سه قطره کوچیک ممکنه بریزه بیرون ! شاید برای همینه که درد زیادی ندارم ! نکنه نصفشو میزنم ؟!laughing3
خلاصه این حالاتی که شما میگین برای من عجیبه .میشه توضیح بدین چه حالی میشین ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
من این بار که سری جدیدشو گرفتم فهمیدم منظورتونو !!
دوروزه پادرد دارم ، همون پای آمپول خورده ،و یخ کردن پا ،اما با داروهای قبلی نداشتم ! یعنی واقعا موادشون عوض شده ؟؟rolleyessad2
خدا به دادمون برسه :38:
البته اینم بگم طبق معمول مسکن نخوردم ولی این دفعه نصف شب مجبور شدم بخورم ، کلا من زیاد طرف مسکن نمیرم مگه خیلی مجبور بشم .با این که بازم چند قطره شو دور ریختم -غیر عمدی - بازم اثر دردش تا الان بعد از دو روز هنوز هست و امروز حتی بیشتر بود.
 تشکر شده توسط : yaro
دیدی حالا راس می گفتیم... خیلی بده، من سه شنبه ها تزریق دارم . امروزم سه شنبه اس، حالم از این روز بهم می خوره!!!!
یخ کردن پا، تب و لرز وحشتناک، درد استخون و از همه بدتر دندون درد وااااااااااااااای دیگه نمیگم !
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
بهبود جونم ديدي چقدر اذيت مي كنن اين سري جديدا
مطمئنم تو داروش دستكاري شده .اون قبليا بعده 3 ماه ديگه منو اذيت نميكرد ولي اين جديدا با اينكه 4 تاشو زدم و امروز 4 شنبه هم بايد بزنم هر دفعه دردو تبش بدتر از دفعه قبل ميشه. تبش واقعا وحشتناكهههههههههههههه
شاید توش اورانیوم غنی شده ریختن wink2
میگن ازپروتئینی به دست میاد که سلول همستر چینی میسازه ، شاید اینا اومدن از سلول زنبوری چیزی مخلوط کردن ببینن چی میشه ( آخه شنیدن میگن زنبور درمانی خوبه)، شایدم دستور رسیده همه چی مضاعف بشه موادشو مضاعف کردن مارو سورپرایز کنن !badtaste
شایدم میونشون با چین بد شده یه چیزی از ونزوئلا توش ریختن !:55:
 تشکر شده توسط : vernal
(2010/03/31, 11:20 AM)behbood نوشته است: شاید توش اورانیوم غنی شده ریختن wink2
میگن ازپروتئینی به دست میاد که سلول همستر چینی میسازه ، شاید اینا اومدن از سلول زنبوری چیزی مخلوط کردن ببینن چی میشه ( آخه شنیدن میگن زنبور درمانی خوبه)، شایدم دستور رسیده همه چی مضاعف بشه موادشو مضاعف کردن مارو سورپرایز کنن !badtaste
شایدم میونشون با چین بد شده یه چیزی از ونزوئلا توش ریختن !:55:

چون این اولین پستم توی سال جدید هست....سال نو همگی مبارک

همه چیز مضاعف شده ولی نه توی عرضه ماده دارویی!!!
احتمالا توی درد مضاعف و توی قیمت مضاعف و ...؟؟؟!!!!

بگذریم ...
تا حالا کسی از دوستانیکه درد داشتن با پزشکشون هم مطرح کردن یا نه؟
نظر اونا چی بوده؟
اصلا کسی تا حالا با شرکت سازنده این دارو تماس گرفته تا بدونه چی کم و یا زیاد شده؟
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : hamid
بچه ها من الان 1 ماه میشه که سینووکس استفاده نمیکنم.ولی زمانی که میخواستم سینووکس بزنم 1 ساعت قبلش کپسول ایندومتاسین میخوردم که نمیذاشت درد و احساس کنم.به شما هم پیشنهاد میکنم امتحانش کنید.ضرر نداره.الانم که بتافرون میزنم 1 ساعت قبلش ایندو متاسین رو میخورم که باعث میشه درد نداشته باشم.ولی تب و لرز دارم.اگه چاره تب و لرزو میدونید بهم بگید ممنون میشم.icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrinicon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin
باسلام
من راستش خیلی از درد سوزن خوشم نمی آید . فقط می خواستم بدونم طریقه تزریق سینووکس و یا آونکس چه جوریه؟ یعنی مثل بتافرون هست و زیر پوستیه و خودت باید تزریق کنی؟
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
(2010/04/04, 07:52 PM)farda20032020 نوشته است: باسلام
من راستش خیلی از درد سوزن خوشم نمی آید . فقط می خواستم بدونم طریقه تزریق سینووکس و یا آونکس چه جوریه؟ یعنی مثل بتافرون هست و زیر پوستیه و خودت باید تزریق کنی؟

خير دوست عزيز تزريق سينوكس و اونكس عضلاني هست
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
(2010/04/04, 08:06 PM)hamid نوشته است: خير دوست عزيز تزريق سينوكس و اونكس عضلاني هست

ببخشید
پس چه جوری می گویند محل تزریق هر هفته تغییر می کند ؟ و اینکه می گویید عضلانی است یعنی مثل آمپولهای دیگه است؟مثل پنی سیلین و . . .؟
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطالعات باليني داروي فينگوليد mysis 199 152,885 2018/12/02, 10:54 PM
آخرین ارسال: 71shahab
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,725 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh
  داروي Betaferon ( نوع قديمي - عرضه قبل از سال 89) hamid 32 28,812 2011/02/06, 10:19 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان