امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزگزكردن دست و پا
من از همه ممنونم که راهنمایی می کنند
راستش سی آی اس یا ام اس من به این نتیجه رسیدم که باور انسان خیلی مهمه و قدرت فکر همه کار می کنه - باور کنید گزگز پام هر وقت بهش فکر می کنم بیشتر میشه ولی وقتی میرم مسافرت انگار نه انگار
من الان سعی میکنم با ورزش فکرمو به یه سمت دیگه ببرم
کلا منظورم از طرح سئوال این بود بغیر از ورزش چه داروئی واقعا گزگز و سنگینی رو کم می کنه
راستی من تا حالا سه بار آم ار آی دادم ( توی 1/5 ) سال که شکر خدا نه پلاک فعال داشتم نه چیزی اضافه شده ) اولش هم که دکتر شک کرد و ام آر آی نوشت 3 تا پلاک غیر فعال داشتم - ولی تمام آنتی بادی ها توی آزمایش خون نرمال بود ولی ئیتامین ب12 از سطح معمول پائین تر بود
 تشکر شده توسط : 0MID
خب پس این خیلی خوبه که پلاک فعال ندارین
پلاک ها ممکنه بخاطر خیلی چیزا باشن مثلا میگرن
مهم غیرفعال بودنشونه که خداروشکر برای شما غیرفعاله
بله این چیزی که شما میگین دقیقا درسته تلقین اوضاع رو خراب میکنه
سعی کنید به این موضوع اصلا توجهی نکنید و استرس نداشته باشید
شاد و سلامت باشین همیشه
 تشکر شده توسط : 0MID
سلام دوستان
من 6 ماه به شدت به خاطر پایان نامه و... عصبی بودم و...
یک ماه پیش کف پام سر شد و شروع به گز گز کردوانگشت هام هم همین طور و بعد از دو هفته خوب شد ولی هنوز هنوز پوست کف پام حساسه.
ب نظرتون من ام اس گرفتم؟
(2015/05/29, 08:51 PM)khanoom نوشته است: سلام دوستان
یک ماه پیش کف پام سر شد و شروع به گز گز کردوانگشت هام هم همین طور و بعد از دو هفته خوب شد ولی هنوز هنوز پوست کف پام حساسه.
ب نظرتون من ام اس گرفتم؟
سلام.
نمیشه اینطور چیزی گفت.به هر حال بهتره که حتما برید پیش متخصص مغز و اعصاب.منم دقیقا بیماریم زمانی شروع شد که شدیدا روی پایان نامه کار میکردم و حتی بعد یه ماه پر استرس پایانی حمله دوم بهم دست داد.اگه خدای نکرده ام اس باشه هر چی زودتر تشخیص داده بشه بهتره.
انشاالله که مشکل خاصی نباشه.
 تشکر شده توسط : alireza1111
(2015/05/29, 09:02 PM)javad6788 نوشته است:
ب نظرتون من ام اس گرفتم؟
سلام.
نمیشه اینطور چیزی گفت.به هر حال بهتره که حتما برید پیش متخصص مغز و اعصاب.منم دقیقا بیماریم زمانی شروع شد که شدیدا روی پایان نامه کار میکردم و حتی بعد یه ماه پر استرس پایانی حمله دوم بهم دست داد.اگه خدای نکرده ام اس باشه هر چی زودتر تشخیص داده بشه بهتره.
با تشکر از پاسختون
دکتر برام ام آر آی تزریقی نوشته منتها من از تزریقش نگرانم
فکر کنم الکی نوشته.دقت نکرد. شما هم ام آرآی داد؟

دوستان ام آر آی تزرقی برای تشخیص ام اس در مرحله اول لازم است آیا واقعا؟
از رو mri تشخیص ام اس میدن تا 95درصد موارد
(2015/05/29, 09:23 PM)khanoom نوشته است:
(2015/05/29, 09:02 PM)javad6788 نوشته است:
ب نظرتون من ام اس گرفتم؟
سلام.
با تشکر از پاسختون
دکتر برام ام آر آی تزریقی نوشته منتها من از تزریقش نگرانم
فکر کنم الکی نوشته.دقت نکرد. شما هم ام آرآی داد؟

دوستان ام آر آی تزرقی برای تشخیص ام اس در مرحله اول لازم است آیا واقعا؟

خواهش میکنم.
نگران نباشید.چیز خاصی نیست.فکر کنم تزریق باعث میشه که فعال بودن یا نبودن پلاکا مشخص باشه.کلا با تزریق تصویر واضحتر میشه.من بار اول بدون تزریق از گردن بود و بار دوم با تزریق از مغز.هر دو بار هم تو نتیجش نوشته بود ام اس smiling
بدون ام ار ای نمیشه تشخیص داد.تازه نتیجه ام ار ای رو هم پزشکتون باید ببینه و تایید کنه.
 تشکر شده توسط : khanoom
دوستان سئوالی دارم ازتون - میشه راهنمایی کنید
می خواستم بدونم آیا گزگز پا در همه حالت وجود داره یا مثلا موقع خواب قطع میشه ؟
 تشکر شده توسط : یاسی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان