امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گذری بر تاریخچه دارویی ام اس !
من در پايتخت يو اس بستگان بساير نزديكي دارم كه رئيس يك بيمارستان هستند ايشون و باخبر از دستاوردهاي جديد روز دنيا . پدرم طي تماسها و ارتباطاتشون كه حدودا ارديبهشت امسال بود از ايشون خواسته بودن تا هر تحقيقي لازم باشه در مورد ادعاي اين آقا در خصوص كشف اين دارو انجام بدن چون اوايل بيماري من بود و ادم اون اوايل به هر ريسماني چنگ ميزنه تا بتونه خودشو بالا بكشه البته با تحقيق و بررسي
ما هم از طريق همين شبكه هاي ماهواره اي متوجه اين قضيه شديم
بعد از بررسيهايي كه به عمل آمد مشخص شد كه اين قضيهsteam cell dream mz اصلا حتي از دروازه اون شبكه هم بيرون نرفته چه برسه به جهان پزشكي؟؟؟ و اينكه به هيچ عنوان تاييد يا نظري روي اين قضيه وجود نداره و جالبتر اينكه اصلا جرات معرفي اين محصول و هم تو اون كشور نداشته نداشته!! چون هركسي نميتونه بياد و همچين ادعايي بكنه و محصولات بفروشه
ولي خوب متاسفانه ما از روي بيخبري و ناآگاهي و احتياج گاهي به خودمون ميقبولونيم حالا اگه راست باشه؟ اگه اين بشه اگه فلان....
و همين باعث ميشه كه فريب بخوريم اين كار از روي عمد نيست واقعا ادم به جايي ميرسه كه ميگه هر راهي رو امتحان كنم ولي بهتر اينه كه هر راهي ميخوايم بريم قبلش خوب زيرو روش كنيم مينا جون تو هم اگه داري استفاده ميكني يا ميخواي اينكار و بكني بهتره همه جوانب اين كار و بسنجي چون گاهي سرخوردگي ميمونه واسه ادم
منم اميدوارم كه به زودي داروي خيلي از بيماريهاي لاعلاج و ام اس كشف شه و هر تلاشي ميكنم تا اون و بدست بيارم اما به شرطه ها و شروطه ها و اگه اين آقا چنين ادعاي بزرگي كرده چرا براي معرفي اون هيچ اقدامي جز نشستن پشت چنتا دوربين و معرفي اون به ادمهايي كه دستشونن ازش كوتاهه نكرده بهتره كمي واقع بين باشيم wink2
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : MAHDI , fireboud , nahid

پیام های داخل این موضوع
RE: گذری بر تارخچه دارویی ام اس!!! - توسط ba avonex parvaz mikonam - 2010/08/24, 07:08 PM
RE: گذری بر تارخچه دارویی ام اس!!! - توسط nazaninn - 2011/02/23, 11:02 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست