امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند «زن در سایه ام.اس» در خانه هنرمندان
یاسی جان من چند سال هست که ام.اس گرفتم؟ یعنی دقیقاً دو سه سال؟ هیچ نگاه به پروفایل من کردی که ببینی ده ساله ام.اس دارم؟ و هشت سال با وجود ام.اس در اتاق عمل کار کردم و تا نمی‌گفتم کسی متوجه بیماری‌ام نمی‌شد و به عنوان پرستار نمونه هم دو بار انتخاب شده بودم؟ که کار و مهارتم زبانزد بود؟!!!
می‌دونی من چند تا نوزاد و بزرگسال را احیا کرده و به زندگی برگردانده‌ام؟ و می‌دانی این کار چقدر سخت و پر استرس است؟ آنهم وقتی که ام.اسی هم هستی؟!

واقعاً از حرف‌های تو شاخ درآورده‌ام الان!

با پاک کردن صورت مسئله و انکار واقعیت راه به جایی نمی‌برید! انی کار آدم‌ها ترسو و غیرمنطقی است! با پذیرفتن و کسب آگاهی و مهارت هست که می‌شود با مسئله برخورد کرد. یک برخورد عقلانی!
حقیقت همیشه تلخ و گزنده است. آدمی همیشه در برابر حقیقت گارد می‌گیرد هر چند خود را جویای حقیقت نشان می‌دهد. من آرزوی قلبی‌ام بهبود تمام ام.اسی‌های دنیاست. من دارم تلاش می‌کنم برای بهبود وضعیتم. من وقتی می‌شنوم برای کسی تشخیص ام.اس داده‌اند انگار دنیا روی دلم هوار می‌شود.
بحث را تمام می‌کنم چون اینطور که به نظر می‌رسد، همه سعی دارند چشم و گوش خود را ببندند. من هم حوصله‌ی جبهه‌گیری ندارم.
icon_question
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , najva , esmaeil , رضا محمدی ها , بیخیال , پریا حقیقت پور

پیام های داخل این موضوع
RE: مستند «زن در سایه ام.اس» در خانه هنرمندان - توسط havaars - 2012/01/01, 09:38 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) fireboud 258 156,106 2023/01/04, 02:23 PM
آخرین ارسال: Nejat
  فيلم مستند - داستاني « موهبت » درباره ام اس در سنندج ساخته مي شود warrior 5 7,191 2013/10/07, 04:09 PM
آخرین ارسال: نازی ی
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,795 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,526 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 11,118 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان