•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند «زن در سایه ام.اس» در خانه هنرمندان
خیلی عالیه سوسن جان حتما منو هم در جریان بگذارید بریم.................تازه دلم برا خانه هنرمندان خیلی تنگ شده.تشکر از دوست خوبمون که این فیلم رو ساختن.
دوباره ادامه بده
 تشکر شده توسط : havaars , arezoo_azizi , رضا محمدی ها , بیخیال , پریا حقیقت پور
بچه ها اگه رفتین به ما هم نشون بدید اخه ویولت تو وبش نوشته بود من با اینکه ویلچریم و بحث در مورد ام اس هست و من که ناتوان هستم و ..........
باز یه جورایی ام اس رو ناتوانی نشون میده ولی بقول خودش در حد طلا و مس نیست ولی بهرحال ام اس رو اونطور میبینن حالا ما منتظریم اگه تونستین برای ما هم فیلم بگیرید ببینیم Smile (52)
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , بیخیال , پریا حقیقت پور
چه جالب دوست داشتم ببینم اما یف بچهها ان ویئ لت خانوم کی هست ؟
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
منتظر نمایش این مستند بودم
ولی فک می کردم جوری باشه که ما هم بتونیم ببینیم
چیکار کنیم حالا ؟
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : havaars , ارزو , رضا محمدی ها , بیخیال , پریا حقیقت پور
وبش این هست

http://violet.special.ir/
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
یاس عزیز، هر وقت اسم تو را می‌بینم که برای تاپیکی کامنت نوشته‌ای، دستام سرد می‌شوند چون می‌دانم باز هم با دید منفی به قضیه نگاه کرده‌ای. این را حقیقتاً می‌گویم. با این کار فقط به خودت لطمه می‌زنی. همین.

ویولت برای من شخصاً یک ام.اسی موفق است، نه چون رفته کره ماه یا قهرمان دوی با مانع شده باشد، نه! چون به من، شخصاً به خود من یاد داد چطور با ناتوانی‌های لاجرم ام.اس کنار بیام و همچنان شاد و پرانرژی باشم!

(2011/12/31, 08:39 PM)O#!!! نوشته است: خیلی عالیه سوسن جان حتما منو هم در جریان بگذارید بریم.................تازه دلم برا خانه هنرمندان خیلی تنگ شده.تشکر از دوست خوبمون که این فیلم رو ساختن.

خیلی خوبه مهسا جان. من فردا دقیق می‌گم کجا و چطوری. فقط جای نشستن بالطبع کم و محدوده و سعی کنید زود برسید.
آخ جون آخ جون! agreement2
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : بهــار , O#!!! , najva , Matilat , ارزو , arezoo_azizi , esmaeil , رضا محمدی ها , پریا حقیقت پور
من منفی نگرم سوسن جون angry3

اگه وبلاگ منو میخوندی این نظر رو نداشتی اصلا
من میدونی چی میگم من میگم بخاطر اینکه ایشون یه خانمی هستن که ناتوان شدن و میخوان براش فیلم بسازن میشه شبیه طلا و مس همین چیزی نمیگم

خب من میگم همونطور که شما از اقای کاکاوند یا فربد عزیز دعوت کردین اومدین توی صدا و سیما و خیلیا متوجه شدن ام اس اینطوریا هم که فکر میکنن نیست دیدشون شاید شاید عوض شده ولی باز با این فیلمها ........

من اینو میگم وگرنه بله من خودمم به شخصه میدونم چی میگی و این یه واقعیت هست که ام اس نوعهای مختلفی داره و یکیشم شاید شما و یا ویولت عزیز یا خیلیهای دیگه
 تشکر شده توسط : havaars , ارزو , رضا محمدی ها , بیخیال , پریا حقیقت پور
یاس قشنگِ من!
می‌دونی چند درصد افراد ام.اسی مثل فربد هستند؟ می‌دونی آقای کاکاوند فقط یک سال و اندی است که درگیر بیماری است و در برابر، چه جمع کثیری ناتوان شده‌اند و نیاز دارند در نقص‌ها و ناتوانی‌شان شادی پیدا کنند؟

حقیقت را که نمی‌شود کتمان کرد، می‌شود؟!
سعی کن شاد باشی یاس! لطفاً! من همیشه دغدغه‌ی تو را دارم که کاش بدانی این سالهایی که در آن هستی شاید تکرار نشوند پس لذت ببر. تا می‌توانی لذت ببر!

می‌فهمی؟! با همه‌ی شماهام! شماهایی که تازه وارد شدید به این جمع!! شاد زندگی کنید! شاد شاد شاد!
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : naz.gigili , N00shin , arezoo_azizi , baran1390 , fireboud , ارزو , سـاناز , esmaeil , Matilat , sara.arsham , TootFarangi , najva , رضا محمدی ها , فرناز , هانیه , بابک57 , پریا حقیقت پور
icon_cryمنم شاید بیام.
مرسی که اطلاع دادین سوسن جونicon_question
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , پریا حقیقت پور
خوش به حالتون
بازم نميتونم بيام
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesكي اين درس تموم ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , بیخیال , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) fireboud 258 153,193 2023/01/04, 02:23 PM
آخرین ارسال: Nejat
  فيلم مستند - داستاني « موهبت » درباره ام اس در سنندج ساخته مي شود warrior 5 7,073 2013/10/07, 04:09 PM
آخرین ارسال: نازی ی
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,623 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,472 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 10,881 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان