امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حرکت شیر
این حرکت به درخواست خیلی از بچه ها که حرکت چشم رو دیده بودن من انتخاب کردم
حرکتی بنام شیر که در اون برای عضلات صورت استفاده میشه agreement2

برای این حرکت باید چشمها رو از حدقه بیرون بدید و زبان رو از دهان خارج کنین تا اخر یعنی دهان کاملا باز باشه خب نخندیدن دیگه
این یه نوع حرکته بسیار جالبه برای تقویت صورت و چشمها smiling

و با چشمها بازی کنین چشمها رو بسمت بالا پاین راست چپ ببرید و سرتان ثابت و زبان بیرون باشه :35:

نکته : برای خانمها برای خط خنده مناسب است laughing3
و برای اقایون برای ترسانیدن کسی یا چیزی icon_biggrin
 تشکر شده توسط : hamid , salman121 , mohammad.ali , Sina , vernal , najva , پریا حقیقت پور
وايييييييييييييييي laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
ياسييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

برنامه Tv رو زدم كه tv نشون بده . بعد گفتم تا اون بياد بالا بيام پست تورو بخونم . تا وسطش خوندم حركت رو انجام دادم همين كه زبونم اومد بيرون ( صداي كام زياد بود ) tv اومد بالا بعد صدا داد سكته كردم laughing3laughing3laughing3laughing3
فكر كردم مشكل از چشم و زبونمه كه با هم بيان بيرون صدا ميده laughing3laughing3laughing3laughing3

خيلي باحال بودددد laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : mohammad.ali , پریا حقیقت پور
یاسی جان خیلی با حال بود..
حرکت قشنگیه..
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
ولی باهال بودااااااااااااااا ... حال داد ... نه کشش میخواد نه آدم خوابش میاد ... خوبه
یاسی جان مرسی حالا این حرکت شیره یا حرکت جن ؟؟؟؟ smiling
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

دستت درد نکنه یاسی جون!! agreement2
حرکت جالبی بود یادم باشه وقتی بچه هام شیطونی می کنن و زیربار نمی رن این ورزش ساده رو انجام بدم شاید با یه تیر دو نشون زدم laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
خواهش میکنم
این حرکت هم بخاطر دوستان بود امیدوارم خوب بوده باشه
 تشکر شده توسط : anaram , Sina , پریا حقیقت پور
خیلی باحال بود . اولش که خودمو گذاشتی سرکارicon_surprised ولی بعدش پستتو به دوستم نشون دادم و گفتم که یه راهیه برای افزایش تمرکز ، اون بیچاره هم زبونش رو تا ته در آورد و چشاشم از حدقه زد بیرون ............ وای نبودین قیافشو ببینین laughing3foodanddrink
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
(2010/02/15, 12:01 PM)vernal نوشته است: خیلی باحال بود . اولش که خودمو گذاشتی سرکارicon_surprised ولی بعدش پستتو به دوستم نشون دادم و گفتم که یه راهیه برای افزایش تمرکز ، اون بیچاره هم زبونش رو تا ته در آورد و چشاشم از حدقه زد بیرون ............ وای نبودین قیافشو ببینین laughing3foodanddrink

خوبه icon_biggrinمرحبا به دوستت که اونم این حرکت رو انجام داده افرین icon_question
یاس جان نوشته بودی چشما بزنه بیرون من همین کارو کردم ولی فکر کنم با زیاده روی چون چشام درد گرفت!!!
در هر صورت مرسی
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
زینب جان خوش اومدی
عزیز بله چشمها رو باید از حدقه بیرون بیاری و بعد هم حرکت بدی ولی اگه احساس درد میکنی یا سوزش کمتر باز بذار یا کمتر این حرکت رو انجام بده عزیز
به خودت فشار نیار اون حرکاتی که چشمها رو باید ببندی انجام بده ولی اگه دوست داری اینو انجام بدی
انجام بده ولی خیلی اروم و ساده تر .
 تشکر شده توسط : zaynab , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حرکت فرشته yas 14 16,717 2015/07/06, 06:04 PM
آخرین ارسال: فاطمه جون
Rainbow حرکت مار کبری (یوگا) - معجزه ام اس yas 21 24,380 2012/10/25, 02:36 PM
آخرین ارسال: shokolat
  حرکت نیلوفر yas 10 8,129 2012/02/26, 02:49 PM
آخرین ارسال: sadaf
  حرکت ایستاده بر شانه و حرکت سلام خورشید yas 3 4,488 2011/10/24, 01:18 PM
آخرین ارسال: afsaneh