•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام آرآی رایگان و با تخفیف
(2012/01/11, 12:39 AM)SSA نوشته است: من امروز جواب ام آر آی رو به دکتر نشون دادم و ایشون گفتن که وضوحش و همه چیش خیلی هم خوبه!

ظاهرا مشکلی نیست.
اما ایشون گفتن که بهتره مریضا قبل از رفتن به بیمارستان امام حسین با دکترشون مشورت کنن چون بعضی از دکترا ام آر آی هر جایی رو قبول نمیکنن و میگن ما اینجا رو قبول نداریم!

دکتر منم گفت: برای ام آر آی دقیقتر معمولا جاهای خاصی هست که معرفی میکنیم اما در حال حاضر چون یه بررسی معمولی بوده این خوبه.
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : SSA
من قبلا برای ام آر آیم یه مرکز خصوصی میرفتم با عزت و احترام خاصی کارم رو انجام میدادن پرسنلشم فوق العاده به بیمارا اهمیت میدادن من هربار قراربود ام آر آی تزریقی انجام بدم دیدن آنژیوکت باعث افت فشارم میشد پرستار اون مرکز هم که متوجه میشد خیلی با آرامش باهام برخورد میکرد و رو تخت دراز میکشیدم تا آنژیوکت رو بزنه به دستم اما یه بار که رفتم بیمارستان امام حسین بااینکه به پرستار گفتم دیدن آنژیوکت باعث افت فشارم میشه اما اعتنایی نکرد موقعی هم که قراربود تزریق کنه منو از دستگاه بیرون نیاورد دستمو جوری کشید و تزریق کرد که احساس کردم رگم پاره شده موقع در آوردن آنژیوکت همه جا حتی درمانگاهم بری سرم وصل کنی چسب رو دونه دونه برات در میارن و آخرشم اسکالپ یا آنژیوکت رو به آرومی از رگت میکشن بیرون اما اون پرستار یک دفه ای با چسب آنژیوکت رو هم از دستم کشید تا 3هفته دستم هم ورم داشت هم کبود شده بود مچ دستمو به سختی تکان میدادم
من خاطره ی زیاد خوبی نداشتم برای همین هربار میخوام برن امام حسین ام آر آی استرس شدید دارمsad2

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

ستاره جون از شانس تو بوده حتما...وگرنه منم رفتم اونجا و هم خیلی منظم بودند و هم مراقب..پرستارش هم با احتیاط و صبور بودicon_question
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
خوش بحالتون حالا من چکار کنمconfused2confused2confused2
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : blue sky
من اگه پولمه بهم بدن
ام ار ای نمیدم
متنفرم
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
(2012/01/11, 04:16 PM)setare نوشته است: موقعی هم که قراربود تزریق کنه منو از دستگاه بیرون نیاورد دستمو جوری کشید و تزریق کرد که احساس کردم رگم پاره شده

من خاطره ی زیاد خوبی نداشتم برای همین هربار میخوام برن امام حسین ام آر آی استرس شدید دارمsad2

البته من هر سه جایی که تا حالا رفتم هیچکدوم برای تزریق منو از دستگاه بیرون نیاوردن.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
به اطلاع دوستای عزیزم میرسونم که : بیمارستان امام حسین دیگه خدمات رایگان برای ام ار ای بیماران ام اس ارایه نمیدن.
اگر ام ار ای باتزریق انجام بدید مبلغ ۷۶۰۰۰تومان بابت دارو میدید و حدود ۶۰۰۰۰تومان هم برای انجام ام ار ای.
البته همه ی این قیمتها با دفترچه طرف قراردادشون یعنی همون تامین اجتماعی هست.

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2013/07/19, 08:19 PM)shokolat نوشته است: به اطلاع دوستای عزیزم میرسونم که : بیمارستان امام حسین دیگه خدمات رایگان برای ام ار ای بیماران ام اس ارایه نمیدن.
اگر ام ار ای باتزریق انجام بدید مبلغ ۷۶۰۰۰تومان بابت دارو میدید و حدود ۶۰۰۰۰تومان هم برای انجام ام ار ای.
البته همه ی این قیمتها با دفترچه طرف قراردادشون یعنی همون تامین اجتماعی هست.

چشممون روشن

هر روز امکانات بیشتر Dodgy
 تشکر شده توسط : برگ 7 , SSA
سلام من برای زانوم میخام ام ار ای بگیرم با دفتر چه تامین اجتماعی چقدر میشه هزینش ؟ بیمارستان امام حسین
ممنون
(2014/04/18, 03:43 PM)jalin نوشته است: سلام من برای زانوم میخام ام ار ای بگیرم با دفتر چه تامین اجتماعی چقدر میشه هزینش ؟ بیمارستان امام حسین
ممنون

دوست عزیز بهتر زنگ بزنید از بیمارستان اطلاعات بگیرید .اونا دقیق تر میتونند راهنماییتون کنند.
ام ار ای برای زانو ؟ شما هم ام اس دارید؟؟

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پالس تراپی رایگان بدون نیاز به بستری شدن h.kakavand 23 18,116 2018/03/12, 07:54 PM
آخرین ارسال: glassheart
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,878 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1
  تخفیف بهای برق khatereh. 76 50,712 2016/05/30, 06:02 PM
آخرین ارسال: افشین
  طرح تحقیقاتی ام اس(نوار مغز و نوار گوش رایگان) naz.gigili 13 12,587 2015/12/08, 09:47 PM
آخرین ارسال: hadisss
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 24,987 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,515 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  ارائه خدمات رایگان مشاوره fireboud 8 13,438 2012/06/05, 06:53 AM
آخرین ارسال: leili-asmaneh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان