امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هم جديدا بخونن هم قديميا
سلام
با اجازه مدير محترم سايت
بچه ها لطفا
1) حتي الامكان مشخصات شخصيتون رو وارد كنين تا بقيه ي اعضايه سايت راحتتر بتونن باهاتون در ارتباط باشن ( مثن دارويه مصرفيتون و محل اقامتتون رو حتما وارد كنين )
2) قبل از خروح از سايت صفحه ي اول رو refresh كنين تا اگر در مدتي كه مشغول خواندن ساير قسمتهايه سايت بوديد و كسي براتون پيغام خصوصي ارسال كرده بود بتونين قبل از خروج از سايت پيغام رو بخونين
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : Majid , negar
(2010/01/31, 01:09 PM)anaram نوشته است: سلام
با اجازه مدير محترم سايت
بچه ها لطفا
1) حتي الامكان مشخصات شخصيتون رو وارد كنين تا بقيه ي اعضايه سايت راحتتر بتونن باهاتون در ارتباط باشن ( مثن دارويه مصرفيتون و محل اقامتتون رو حتما وارد كنين )
2) قبل از خروح از سايت صفحه ي اول رو refresh كنين تا اگر در مدتي كه مشغول خواندن ساير قسمتهايه سايت بوديد و كسي براتون پيغام خصوصي ارسال كرده بود بتونين قبل از خروج از سايت پيغام رو بخونين
سلام
راستش منم چند وقت پيش اينو به حميد جون گفتم
اگر دوستان در مورد پر كردن فيلد مشخصات همكاري كنن كه خوبه البته يه روزي بدرد خودشون ميخوره
ضمنا اول بايد از مدير محترم سايت آقا سينا شروع كرد كه به جاي پر كردن اون فيلد ها نقطه چين گذاشتنconfusedagreement2agreement2
(2010/01/31, 02:07 PM)yaro نوشته است: ضمنا اول بايد از مدير محترم سايت آقا سينا شروع كرد كه به جاي پر كردن اون فيلد ها نقطه چين گذاشتنconfusedagreement2agreement2
آي گفتي
من نميگم چون احتمالا حساسيت بوجود مياد
ولي خوب شد اينو گفتي
ببين سينا
فقط من اين اعتراضو ندارم
خب برادره من تو مديري . الگويي . واسه مديرا هم اختياري مختياري نداريم angry
خرجش همه اش چند بار فشار دادن دكمهايه كيبورده
آنارام باشید
راضی شدین ؟؟؟؟؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : Majid
(2010/01/31, 03:10 PM)سینا نوشته است: راضی شدین ؟؟؟؟؟

smiling اوهومicon_biggrin
آنارام باشید
(2010/01/31, 01:09 PM)anaram نوشته است: سلام
با اجازه مدير محترم سايت
بچه ها لطفا

من کلا موافقمagreement2..ولی من مبتلا به ام اس نیست و طبعا دارویی مصزف نمی کنم و پزشک معالج نورولوژیستی هم ندارم....اینا رو گفتم تا رو من حساب نکنین!!!WinkSmileicon_biggrin
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
(2010/02/19, 07:59 PM)saffari_mo نوشته است: من کلا موافقمagreement2..ولی من مبتلا به ام اس نیست و طبعا دارویی مصزف نمی کنم و پزشک معالج نورولوژیستی هم ندارم....اینا رو گفتم تا رو من حساب نکنین!!!WinkSmileicon_biggrin

آره . ولي فكرشو كن . اگه همه اعضايي كه ام اس دارن ، اطلاعاتشونو كامل بنويسن و مثه سينا بعد از مدتي دوباره برشون ندارن :35: اونوقت كسايي كه اطلاعاتشون كامل نيست ميشن كسايي كه ام اسي نيستن agreement2
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : yaro
(2010/02/19, 08:05 PM)anaram نوشته است: آره . ولي فكرشو كن . اگه همه اعضايي كه ام اس دارن ، اطلاعاتشونو كامل بنويسن و مثه سينا بعد از مدتي دوباره برشون ندارن :35: اونوقت كسايي كه اطلاعاتشون كامل نيست ميشن كسايي كه ام اسي نيستن agreement2

آها ...از اون نظر؟؟؟confused
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : yaro
(2010/02/19, 08:05 PM)anaram نوشته است: آره . ولي فكرشو كن . اگه همه اعضايي كه ام اس دارن ، اطلاعاتشونو كامل بنويسن و مثه سينا بعد از مدتي دوباره برشون ندارن :35: اونوقت كسايي كه اطلاعاتشون كامل نيست ميشن كسايي كه ام اسي نيستن agreement2

سينا جون نكنه شما ام اس نداري؟icon_cryهان؟اعتراف كن پسرمlove51love51love51

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست