امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث سریال : شاید برای شماهم اتفاق بیوفتد !
والا آرزو من تنها چیزی که می دونم اینه که از دیشب تا حالا حالم خیلی خرابه علی رغم تمام سوختم سوزهایی که کردم گویا تکرارش رو می خواد پخش کنه. حافظه ام یاریم نمی ده ولی اتفاقن من هم یکی از مخالفین این جمله بودم که از اون بیماری و این بیماری که بهتره. درست به یاد نمیارم ولی یادمه به یکی از کاربرها گفتم که برای شناسوندن ام اس حق نداریم که بیماریه دیگه ای رو بزرگ جلوه بدیم. حق با توست متاسفانه ما چون با این بیماری درگیر هستیم احساس می کنیم که دارند ناجور معرفیش می کنند باید خودمون رو جای اون بیمارهای دیگه هم بگذاریم شاید اونا هم به اندازه یا بیشتر از ما از بیماریشون دارند رنج می برن. از همه دوستان پوزش می خوام من یه کم زیادی احساسی هستم. فقط چیزی که هست از دیشب بدجور بیقرارم درسته که چند وقت اخیر زندگی من پر از استرس بوده ولی برنامه دیشب عین یه پتک بود تو سرم. باور کنید من امروز از صبح تمام بدنم درد می کنه. امیدوارم که مشکلی برام پیش نیاد. آرزو منو یاد کتاب سووشون انداختی خدا خیرت بده. اینم خودش سعادتیه که آدم بتونه انقده قوی باشه که از روحیه قویش دیگران رو هم مستفیذ کنه من متاسفانه در این موارد خیلی ضعیف هستم. خب آرزو منم برای همین دارم جز و ولز می کنم از یه طرف دلم می خواد که تکرار این برنامه رو پخش نکنه از طرف دیگه دلم می خواد که پخش کنه تا شما ها هم ببینید بعد فکر کنم خود تو هم شاکی می شی خیلی ناشیانه و با شتاب فقط انگار می خواسته ساعتی از وقت شبکه رو پر کنه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : TootFarangi , arezoo_azizi , MFhealth

پیام های داخل این موضوع
RE: زود باشید زود باشید شبکه پنج رو ببینید - توسط earth - 2011/12/10, 09:32 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست