•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث سریال : شاید برای شماهم اتفاق بیوفتد !
اولش نشون داد که دختره عروسیش بود بوق و رقص تو خیابون خیلی خوب بود دلم داشت می ترکید باید این صدا و سیما رو ولش کن خلاصه دلم داشت می ترکید از بس این چند روزه هی هر شبکه ای رو زدم داشتند تو سر خودشون می زدند اینجوری آدم رو از اصل مطلب هم بیزار می کنند. خلاصه عروسی دختره بود پسره هم کلی خاطرش رو می خواست. بعد از مدت کوتاهی دختره دست و پاش سر شد رفتند دکتر دکتر رو بگو چقد باسواد بود زود فهمید که ام اس داره از این دکترای زپرتی نبود که بعد از چندین و چند سال آزمایش و عکس و اسکن تازه بفهمه چه خبره فقط از روی آزمایش هه هه هه هه آخه ام اس رو از روی آزمایش تشخیص می دن. برای همینه که من سال هشتاد و یک که زیر و روم کردند برای بیمه SOS هنوز صدای به به چه چه دکترا تو گوشمه که کف کرده بودند از این که تمام آزمایشاتم و معایناتم فوق سالم بود. خلاصه خاک تو سرشون چرا یه کم مطالعه نمی کنند البته حق دارند جایی نباید جوابگو باشند.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : هانیه , آذرستون , O#!!! , arezoo_azizi , hanie , TootFarangi
فکر کنم تکرارشو فردا شب ساعته 11 بده
حالا خوبه پسره همچین مالی هم نبود/ولی دختره بازیگره خوبی بود خوب بازی کرد خوشم اومد/ولی کاش بچش میموند بعد سالم دنیا میومد تا همه بدونن این بیماری همیشه از مادر به فرزند منتقل نمیشه
برایت آرزو کردم که چشمانت اگر تر شد
به شوق آرزو باشد نه تکرار غم دیروز
 تشکر شده توسط : آذرستون , SSA
فكر كنم فردا 11 شب تكرارشو بزاره
فکر کنم تکرارش یکشنبه شب ساعت یازده شب باشه.
بر خویش تکیه کن برعرش
اه اه اه...بدم میاد از این فیلما

آخه یعنی یه اتحادیه یا یه انجمن وجود نداره نسبت به ساخت این فیلم ها اعتراض کنه؟
اون از طلا و مس اینم از این فیلم
وای به حال اینکه گلبهارم پخش بشه...
خب همین فیلما افکار عمومی رو نسبت به بیماری ام اس عوض می کنه دیگه...
اه اه بیزارم ازهر چی فیلمه درباره ام اس
اینا به جای اینکه فرهنگ سازی کنن دارن از ام اس یه غول برا مردم می سازن
 تشکر شده توسط : nedaaa
مرضيه جون حالا گيريم بچه به دنيا ميومد تا به دنيا مياد كه ام اس نداره!بايد يه سريال شونصد قسمتي ميساختن تا ني ني بزرگ شه بعد بگن خب ديدين ام اس نداره! اولاشو نديدم ولي آخراش خوب بود
تازه تازه به فکر افتادند راجع به ام اس برنامه بسازند اونم اینطوری درسته نکات مثبتی هم داشت ولی حالا ببینید معنی واقعی ترحم یعنی چی الان دیگه همه فقط از کانال ترحم و اینکه چوبش رو نخوره ممکنه به یه ام اسی نگاه کنه. یعنی همون که گفتم این اس ام اسه براتون اومده؟ من خودم لرم نوشته بود نمی دونم چی می شه لره می گه واگذارتو می کنم به کلید اسرار. حالا منم باید بگم واگذارتون به شاید برای شما هم اتفاق بیفتد. سعیده گند زدی به اس ام اس رفت پی کارش خب چیکار کنم یادم نمونده laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : fafa , arezoo_azizi
اینطوری نمیشه باید خودم یه فیلم بسازم

خودم بشم بازیگره نقشه اول

بعد سواره موتور میشم گازشو میگیرم و ..........
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : leili , fafa , najva
آرزو جونم نميشه بگيم چون ما ام اس داريم كسي تو فيلما ام اس نداشته باشه!
اگه قرار بود از انجمن ام اس آبي گرم شه بعد طلا و مس گرم ميشد.گرم كه چه عرض كنم بايد به نقطه جوش ميرسيد كه نرسيدangry.
 تشکر شده توسط : آرزو , fafa

توجه...! توجه...!

دوستان تلفن 162 رو برای همین گذاشتن می تونیم همه زنگ بزنیم و اعتراض کنیم.

یک دست هم صدا نداره بیایید همه با هم زنگ بزنیم برای شکایت.

من همین الان زنگ می زنم

شما هم اگه دوست دارید دید مردم نسبت به این بیماری و افراد مبتلا تغییر مثبت داشته باشه همین الان دست به تلفن بشید.

ممنون
 تشکر شده توسط : melody

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: