امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غلبه بر كم حوصلگی
سلام من خیلی تنبل هستم برام دردسر شده چه راههای غیر از نصیحت وجود داره با هیپنوتیزم میشه کاری کرد در حالی که تمام وقت این موضوع عذابم میده دلم میخواد کار کنم ولی ارادشو ندارم و تنبلی میکنم متشکرم
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh , elham 66 , زیبا* , پریا حقیقت پور
سلام خسته نباشید پهلوان یه کم اراده دیگه با افکار درونت صحبت کن یه یا علی بگو بلند شو تنیلی هم بزار کنارicon_biggrin
 تشکر شده توسط : elham 66 , niloofary , پریا حقیقت پور
(2011/12/06, 01:07 PM)آذرستون نوشته است: دوستان عزیز من الان مدت 6 ماه است که به ام اس مبتلا شدم.
توی این مدت بسیار گوشه گیر شدم البته این کار رو عمدی انجام نمی دم چون من با مریضی ام خیلی خوب کنار اومدم و اون رو جزئی از زندگی خودم کردم و حتی خیلی وقتا خانواده ام یادم می یارند که باید آمپول هام رو بزنم ولی مشکلی که الان دارم اینه که من خیلی کم حوصله شدم . صبح ها ساعت 7 میرم سر کار و ساعت 2 بر می گردم و می خوابم . کار هر روز من شده همین حتی حوصله ندارم یک فیلم نگاه کنم یا اینکه یک صفحه کتاب بخونم!
خیلی از دوستانم با هام قهر کردند می گند که تو عمدا دیگه سراغ ما نمی یایی! در صورتی که اینطوری نیست. خیلی کم حوصله شدم!
نمی دونم چیکار کنم؟
تورو خدا نگید با دکترت مشورت کن که من خودم بیشتر از اینا اطلاعات دارم!!!!!
به نظر من یه کار هنری انجام بده
 تشکر شده توسط : mahdie , elham 66 , niloofary , ارزو , پریا حقیقت پور
سلام
منم زیاد بی حوصله میشم با کوچیکترین کار مخالف میلم عصبی میشم گیر میدم و کلا حس خوبی ندارم
نمیدونم چی کنم واقعا این وسط ممکنه خودم بیشتر اذیت شم sad2sad2sad2
برا تغییر این بی حوصلگی برنامه میریزم که خودمو مشغول کنم اما وسط کار باز بی حوصله میشم ولش می کنمUnknown
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh , آنا , elham 66 , niloofary , samiramiss , Maryam95 , پریا حقیقت پور , A.Kh
من هم خيلي وقته اينطوري شدم برعكس شوهرم اهل تفريح و برنامه گذاشتن و باغ و پيك نيك
و من همش مي پيچونم و حوصله اين دورهميايي كه مي ذاره رو ندارم اون هم غر مي زنه كه مي خواب با همه دوستام قطع رابطه كنم بشينيم خونه همديگرو نگاه كنيم؟! والا به خدا اينكارو كنه بهترين كارو كرده
كلا حوصله هيچ كاري جز خوابيدن ندارم منم نمي دونم چي كار كنم
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : آنا , elham 66 , niloofary , samiramiss , Maryam95 , پریا حقیقت پور , A.Kh
من ک کم حوصله نیستم کاااااملا بی حوصلم
واقعا فکر کنم افسرده شدمsad
از جمع بیزارم
سعی میکنم جمعای دوستانه رو کلا بپیچونم بجز معدود افرادی ک حالمو خوب میکنن
فامیلی هم ک بماند303:
این دفه رفتم دکتر میگم یه قرصی بده رو به راه شمsad
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : elham 66 , niloofary , آنا , samiramiss , *MoNa* , پریا حقیقت پور , A.Kh
به نظره من بیحوصلگی یا همون کم حوصلگی مال نداشتن راه مشخصه که نداریم
من خودم به شخصه راضی نیستم از هیچی.....
همیشه احساس میکنم میتونست همه چی بهتر از این باشه .....
به خاطره همین دیگه هیچ چیز جالب نیست ....
توقع ام بالا نیستا ولی شرایط بهتر رو همیشه دنبالشم
به خاطره همین بیشتر اوقات حوصله ندارم.....N_aggressive (35)Cheshm-posht2Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : آنا , abed6311 , fariba 68 , samiramiss , Maryam95 , پریا حقیقت پور , A.Kh , Nejat
شهرزاد قصه گو راه را باید پیدا کرد من خودم واقعاً بعضی موقع حوصله که بگم یه چیزی را میخوام را هم ندارم میدونم اما چه میشه کرد ما همه ام اس ایی ها انسانهای فوق العاده حساس احساساتی و زود رنج ما میتوانیم بر کم حوصله گیری پیروز بشیم happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : fariba 68 , شهرزاد , پریا حقیقت پور , A.Kh
(2016/07/14, 04:41 PM)شهرزاد نوشته است: به نظره من بیحوصلگی یا همون کم حوصلگی مال نداشتن راه مشخصه که نداریم
من خودم به شخصه راضی نیستم از هیچی.....
همیشه احساس میکنم میتونست همه چی بهتر از این باشه .....
به خاطره همین دیگه هیچ چیز جالب نیست ....
توقع ام بالا نیستا ولی شرایط بهتر رو همیشه دنبالشم
به خاطره همین بیشتر اوقات حوصله ندارم.....N_aggressive (35)Cheshm-posht2Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
کاملا موافقم . من هم دقیقا همینطور هستم . بی حوصلگی من هم از ام اس نیست از فکر و خیاله .
 تشکر شده توسط : شهرزاد , زیبا* , پریا حقیقت پور , A.Kh
متاسفانه داروهای ام اس باعث کاهش غلظت سروتونین در فضای سیناپسی (بین نورون ها) و در نتیجه احساس بی حوصلگی و افسردگی می شوند. برای غلبه بر كم حوصلگی باید از طریق روش های طبیعی میزان سروتونین را بدن خود افزایش دهید.
 تشکر شده توسط : samiramiss , parva , fariba 68 , پریا حقیقت پور , A.Kh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان