•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست از شرکت سیناژن
دیگه چی میتونیم بخواهیم ؟ متاسفانه مدت زیادی هست که دیگه خانم دکتر حامدی فر به سایت سر نمیزنن که پاسخ بدن. مدیر پرستاری سیناژن هم همینطور.

درمورد مراکز تزریق سینووکس که بر خلاف وعده داده شده ، نه تنها زیاد نشد بلکه مراکز رو کاهش دادن و یا دیگه قرارداد ندارن.
مثلا مرکز تزریق بیمارستان شهدا رو براساس چیزی که خودشون تو همین سایت گفتن ، تنها جایی بود که تا ساعت 3-4 بیشتر نبود و گفتن بزودی شبانه روزی میشه ، حالا نه تنها نشد بلکه به کل این بیمارستان دیگه اتاق تزریقات نداره !
خیلی مراکز دیگه هم همینطور حذف شد.
در جواب سوال ما میگن اگه کسی مشکلی داشت بیاد شرکت سیناژن و یا انجمن ام اس بهش یاد میدیم !Unknown
حالا سالهای پیش هر چی میگفتیم یه فیلم آموزشی بدین ، میگفتن نه ، نباید خودتون بزنید . حالا میگن خودتون باید بزنید !Unknown
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , 71shahab , baharan , arezooo82 , niloofary
کاشکی ورژن خودکاری(قلمی؟:دی) از پیش پر شده ی سینوکس هم مثل آونکس درمیومد تا بشریت اینقدر مشکل نداشته باشن بابت یه تزریق!Sheklak.shabhayetanhayi-17
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : nahid , ارزو , niloofary
با سلام خدمت دوستان عزیزم
من این ماه که رفتم آمپولای رسیژنمو از دارو خانه بهزیستی بگیرم درب بسته بندی باز بود و بسته کوچیک پدکلا هم داخلش نبود وقتی گفتم این بسته درش باز شده نمیخوام گفتن دیگه داروهای ایرانی هم پیدا نمیشن برو خدارو شکر کن اینم بهت رسیده و منم با شک و تردید برداشتم آوردمش ازدوستانم خواش میکنم پیگیر باشن
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : ارزو , niloofary
(2016/01/12, 07:11 PM)kohedard نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیزم
من این ماه که رفتم آمپولای رسیژنمو از دارو خانه بهزیستی بگیرم درب بسته بندی باز بود و بسته کوچیک پدکلا هم داخلش نبود وقتی گفتم این بسته درش باز شده نمیخوام گفتن دیگه داروهای ایرانی هم پیدا نمیشن برو خدارو شکر کن اینم بهت رسیده و منم با شک و تردید برداشتم آوردمش ازدوستانم خواش میکنم پیگیر باشن

من دو هفته پیش دو بسته سینووکس گرفتم، بسته بندی هم مشکلی نداشت
چرا دارو پیدا نشه؟
با شرکت سیناژن تماس گرفتین؟ چه جوابی دادن؟
در زندگی سه گزینه بیشتر نداریم: بی خیال شویم، تسلیم شویم، یا آگاهانه سخت تلاش کنیم.
 تشکر شده توسط : arezooo82 , kohedard , niloofary
(2016/01/17, 09:48 PM)mstoday نوشته است:

چرا دارو پیدا نشه؟
با نماینده شرکت سیناژن خانم غضنفری تماس گرفتم همدان که گفتن اشگالی نداره اگه درب جعبها باز شده باشن و حتی مثل داروی من که پدکوالهی داخل جعبشم نباشهangry2angry2angry2
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : niloofary , helli
بسته بندی نباید باز باشه مگر این که برای کسی که کمتر از چهار تا بخواد ، مثلا یه بار برای من با نسخه 12 تایی ، 9 تاش تایید شد ، پس دو بسته کامل دادن و یک آمپول رو هم از بسته 4 تایی خارج کردن و دادن ، خوب پد الکلی توی بسته بندی تکی آمپول جا نداره ، کسی هم یادش به اون نیست ، چون پد زیادی میاریم همیشه.

ولی برای کسی که 4 تا کامل آمپول میخواد باید بسته دست نخورده و با پوشش و برچسب مخصوص باشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : niloofary , helli
(2016/01/12, 12:21 PM)nahid نوشته است: دیگه چی میتونیم بخواهیم ؟ متاسفانه مدت زیادی هست که دیگه خانم دکتر حامدی فر به سایت سر نمیزنن که پاسخ بدن. مدیر پرستاری سیناژن هم همینطور.

درمورد مراکز تزریق سینووکس که بر خلاف وعده داده شده ، نه تنها زیاد نشد بلکه مراکز رو کاهش دادن و یا دیگه قرارداد ندارن.
مثلا مرکز تزریق بیمارستان شهدا رو براساس چیزی که خودشون تو همین سایت گفتن ، تنها جایی بود که تا ساعت 3-4 بیشتر نبود و گفتن بزودی شبانه روزی میشه ، حالا نه تنها نشد بلکه به کل این بیمارستان دیگه اتاق تزریقات نداره !
خیلی مراکز دیگه هم همینطور حذف شد.
در جواب سوال ما میگن اگه کسی مشکلی داشت بیاد شرکت سیناژن و یا انجمن ام اس بهش یاد میدیم !Unknown
حالا سالهای پیش هر چی میگفتیم یه فیلم آموزشی بدین ، میگفتن نه ، نباید خودتون بزنید . حالا میگن خودتون باید بزنید !Unknown

دوست عزیز با سلام
باید خدمت شما عرض کنم که در نظر سنجی که از بیماران در پایان سال 93 در مورد مراکز تزریق به عمل آمد مشخص گردید موارد نارضایتی بیماران از این مرکز بیش از موارد رضایت آنان بود.بیماران از نظافت و بهداشت ،شلوغ بودن مرکز و عدم در دسترس بودن پرستار مرکز،ناراضی بودند و علی رغم تذکر های داده شده به این مرکز موارد اصلاح نگردید .لازم به ذکر است که رفاه بیماران و دریافت بهترین آموزش برای شرکت سیناژن بسیار حائز اهمیت می باشد و این مرکز در حد و اندازه کیفیت و استاندارد مراکز آموزش شرکت سیناژن نبود
(2016/01/19, 01:51 AM)kohedard نوشته است:
(2016/01/17, 09:48 PM)mstoday نوشته است:

چرا دارو پیدا نشه؟
با نماینده شرکت سیناژن خانم غضنفری تماس گرفتم همدان که گفتن اشگالی نداره اگه درب جعبها باز شده باشن و حتی مثل داروی من که پدکوالهی داخل جعبشم نباشهangry2angry2angry2

دوست عزیز با سلام
درخصوص مشکل پیش آمده لازم به ذکر است شما باید بسته دارویی خود را همیشه پلمپ شده از داروخانه تحویل بگیرید .اگر هنگام تحویل دارو از داروخانه بسته دارویی شما مخدوش یا باز شده بود حتما با داروخانه در میان بگذارید.این مسئله که شما در خصوص اینکه ممکن است محصولات شرکت سیناژن از قبیل رسیژنی که شما استفاده می کنید با کمبود مواجه شود به هیچ عنوان صحت ندارد و ما همه تلاش خود را می کنیم تا شما با تهیه دارو هیچ گاه دچار مشکل نشوید .اما در خصوص عدم وجود پد الکلی در بسته دارویی تان،باید این نکته را یادآور شوم اگر بسته دارویی شما باز نشده بود و شما بسته دارویی تان را باز کرده و متوجه عدم وجود پد الکلی،سرنگ دارویی مشکل دار و هرگونه اشکال در محتویات بسته دارویی تان شدید این مسئله از طرف شرکت سیناژن قابل پیگیری می باشد خواهشمندم در صورت وجود مشکلات فوق حتما با مرکز حمایت از بیمار شرکت سیناژن باشماره تماس 22382641 تماس بگیرید

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست یک واحد سینووکس mohamad88 6 4,531 2015/06/26, 11:24 AM
آخرین ارسال: mohamad88