•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست از شرکت سیناژن
سلام دوستان.

مطالب خوب و مفیدی بود. اما بهتره که شرکت سیناژن مطالب کاملتری در خصوص دارو در اختیارمون بذاره.
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
 تشکر شده توسط : SSA
خانم دکترحامدی فر ، اگه سی دی آموزش تزریق چند سال پیش توزیع شده ، پس بیش از سه سال پیش بوده ، چون من از شرکت پرسیده بودم و نتیجه نگرفتم ، رایت کردن و توزیع غیر رایگان این سی دی که کار سختی نیست ، ما خودمون هم حاضریم کمک بدیم. میشه در سایت انجمن هم گذاشت. مشکل چیه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , saffari_mo
یزودی سایت فارسی سینووکس راه اندازی میشه و فیلم و مطالب آموزشی مرتبط با اون در سایت قرار می گیره.
هر گونه نقطه نظر شما می تواند به پربارتر شده این سایت کمک کند.
یزودی سایت فارسی سینووکس راه اندازی میشه و فیلم و مطالب آموزشی مرتبط با اون در سایت قرار می گیره.
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : nahid , hamid , fireboud , MFhealth , آنا , ارزو
و من به امید آمدن «بزودی» هستم ...

ضمنا ناهيد خانوم بعضي پزشكا توصيه ميكنن كه اين دارو رو خودتون تزريق نكنيد.
[/quote]
پزشک قبلیم میگفت یه سوزن کوچیکه خیلی راحت میشه خودت تزریق کنی! ولی وقتی آمپولو دیدم از حرف دکتره حرصم گرفت...تازه موقع تزریق بیشتر اوقات من فشارم میفته......من که عمرا بتونم خودم تزریق کنم فکر نمیکنم کار درستی هم باشه

تشکر شده توسط : ارزو
بااینکه من چندین بار با این شماره ی (09363094949) که داده بودن تماس گرفتم وبا اون خانم محترم حرف زدم وخواهش کردم که سی دی آموزش سینووکس رو برام بفرستن یا حداقل فایلشو برام ایمیل کنن حتی به خود شرکت هم ایمیل زدم خیلی هم اصرار کردم ولی متاسفانه هیچ جوابی نگرفتم بازم اینجا ازشون خواهش میکنم اگه میشه برامون کاری بکنن بشه با آموزش از طریق اون سی دی خودمون تزریق بکنیم
اخه مگه گذاشتنش رو سایت چقد برای شرکت دردسر داره !!!!....
خدايا من در كلبه فقيرانه خود چيزي را دارم كه تو در عرش كبريايي خود نداري . من چون توئي دارم و تو چون خود نداري...
 تشکر شده توسط : ارزو , nahid
اصلا سی دی اگه دارن که خودمون میریم می گیریم .
یعنی یه نمونه از اون سی دی الان تو شرکت نیست ما بیایم رایت کنیم ؟
ما مشکل اساسیمون که از عهده شرکت بر میاد آموزش تزریقه ، اونم که فرمودید سی دی قبلا وجود داشته و توزیع شده . الان در درجه اول اون سی دی رو می خواهیم ، چون اگه سایت هم راه اندازی بشه و هیچ کس جوابمون رو توش نده ، بلا استفاده میشه.
هفته پیش یکی از بچه ها از خوابگاه پیغام گذاشت تو سایت که الان همه جا تعطیله اطراف خوابگاه من چطور تزریق کنم ؟ این مشکل خیلیها هست.نمیشه به همه گفت برن بیرون تزریق کنن. زمان تزریق به خاطر عوارضش معمولا غروب هست ، یه دختر دانشجوی خوابگاهی کجا بره ؟

من آخرشم متوجه نشدم کف کردن دارو و یا تزریق سریع چه تاثیری در اثر دارو داره ؟!
नियंत्रण अपने भाग्य को या किसी और होगा.

Jack Welch
(2012/02/12, 03:54 PM)saffari_mo نوشته است: یزودی سایت فارسی سینووکس راه اندازی میشه و فیلم و مطالب آموزشی مرتبط با اون در سایت قرار می گیره.

با سلام.
از این نوشته هم مدتها گذشته - اما هنوز از سایت به زبان فارسی و فیلم و مطلب هیچ خبری نیست.
ایمیل هم که پاسخگو نیست.
آقای صفاری / صفری تا کی باید منتظر باشیم؟
confused2confused2
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
 تشکر شده توسط : nahid
دوستان! میتونید درخواستهاتون را به ایمیل شرکت سیناژن بفرستید.روی جعبه سینووکس نوشته بود.منم یه بار ایمیل دادم و جواب دادند.ایناست:
cinnagen@cinnagen.com
info@cinnagen.com
أللّهُمَ إجعَلْ نَفْسی مُطمَئِنَةً بِقَدَرِک

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی