•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست از شرکت سیناژن
(2014/08/21, 08:51 PM)simin نوشته است: خانم دکتر عزیز
ممنون از توجه شما...ولی دلیل نداره چون زیاد هزینه شده ما هم ناچار باشیم راضی باشیم...مشکل ما سرنگ نبود..مشکل ما کیفیت پایین آب مقطر بود که وقتی میخواستیم بشکنیمش تو دستمون خرد میشد!!!
خیلی راحت میتونستید رو کیفیت شیشه آب مقطر کار کنید و نیاز به اینهمه « هزینه» نبود....چون سرنگ هیچ مشکلی نداشت...هزاران نفر هر روز از همون سرنگ معمولی برای آمپولهای مختلف استفاده میکنن و مشکلی ندارن.
نه تنها من...خیلی از کسایی که سینووکس استفاده میکنن با این مشکل مواجه هستن...ولی کسایی مثه من و ناهید که خودشون آمپولشون رو آماده و تزریق میکنن این مشکلات رو سریع تر متوجه میشن.

سلام
تا جائیکه من سایت رو دنبال کردم دو نکته از سوی مصرف کنندگان محترم مطرح شده بود که برای رفع دغدغه شما راه حلهایی اجرایی شدند:
1- مشکل آمپول آب مقطر که آندسته از مصرف کنندگانی که خودشان تزریق را انجام میدادند و یا پرستاران محترمی که با سرعت می خواستند سر آمپول آب مقطر را بشکنند در مواردی باعث دردسرشان میشد که دلیل آن کوچک بودن آمپول نسبت به سایر آمپولهایی که در بازار وجود داشت بود چرا که سطح اتکای کاملی بر روی کف دست ایجاد نمی کرد و دلایل مکانیکی و فنی دیگر.
برای حل این مشکل با صرف هزینه زیاد و مطالعات پایداری دو ساله آمپول به سرنگ از پیش پر شده آب مقطر با استاندارد بین المللی تغییر یافت.
2- مشکل سر سوزن که گروهی از مصرف کنندگان محترم از آن شکایت داشتند و هنگام تزریق درد داشتند . این سرسوزن هم مطابق استاندارد این دارو و با همان ابعاد و کیفیت از معتبرترین شرکت آمریکایی سرسوزن تهیه می شود.

فرمایش دوستمان متین است که لزوم صرف هزینه موجب رضایت شما نمی شود ولی تمام تلاش سیناژن از مدیرعامل محترم سرکار خانم دکتر حامدی فر که با جدیت و شخصا نظرات شما را رصد می کنند تا سایر همکاران این است که بالاترین کیفیت ممکن را ارائه نماییم تا رضایت خاطر شما فراهم گردد.

دلخوشی ما فقط رضایت شماست
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : nahid , آنا , simin , baharan
سلام
سیناژن رسیژن هم تولید میکنه ها چرا فقط از سینووکس میگیدSad
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
برای اینکه شرکت پاسخ ِ درخواست یا سئوال سینووکسیها رو داد .
رسیژنیها درخواستی یا پرسشی نکردن ، شرکت پاسخِ چی رو بده ؟!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : somaye_602000
این سوسول بازیا چیه بچه ها؟
یه تزریق ساده س دیگه, شماها که باید همه چی رو آسون بگیرید اومدید گیر دادید به این آمپولا confused
این بسته های جدید که خیلی بهترن
مشکل آب مقطر هم که با این آمپول آماده حل شده
من که خیلی راضی هستم و تا حالا مشکلی باهاشون نداشتم. خودم تزریق هامو انجام میدم همیشه
یه بار پرستار نحوه ی آماده کردن دارو و تزریق رو بهم آموزش داد و دیگه تموم شد.wink2
تنها مشکلم همون یهویی وارد شدن آب بداخل ویال بود که راه حل اونم از اینجا یاد گرفتم (یکی از سرسوزن ها رو وارد ویال میکنم و بیرون میارم)
میمونه مشکل پیستون که اونم با یکم احتیاط حله دیگهicon_cry
سخت نگیرین اینقدر agreement2
 تشکر شده توسط : baharan
این تاپیک برای نوشتن درخواست مصرف کنندگان داروهای شرکت سیناژن و پاسخ مسؤولان محترم سیناژن هست.
دوست عزیز شما که مشکلی و درخواستی نداری .پس ...؟!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : helli
سلام ببخشید
من الآن سه ماهه رسیژن میزنم،
ولی کیف مسافرت بهم ندادن به انجمنمون میگم میگه سیناژن برامون نفرستادهangry2
حالا من که برا عید میخوام برم مسافرت چی کنم؟؟؟confused2confused2confused2
همراهی خـــــدا با انسان مثل نفس کشیدن است: آرام ، بیصــدا و همیشگی...
 تشکر شده توسط : ارزو
(2015/02/08, 05:16 PM)مسافر خسته نوشته است: سلام ببخشید
من الآن سه ماهه رسیژن میزنم،
ولی کیف مسافرت بهم ندادن به انجمنمون میگم میگه سیناژن برامون نفرستادهangry2
حالا من که برا عید میخوام برم مسافرت چی کنم؟؟؟confused2confused2confused2
با سلام دیروز یعنی 1شنبه از رسیژن بامن تماس گرفتن وچندتا سوال وجواب ویک شماره داد وگفت اگر درخاست یا کمکی خاستید با این شماره تماس بگیرم...من شماره رویه شما میدم تماس بگیرید ودرمورد کیف ازشون راهنمایی بگیرید.. 02122382759
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
نیدل ها یا همون سرسوزنها قبلا بهتر بود
بکی معمولی ویکی نازکتر بود
ولی الان هردو بک سایز هستن
وچندین بار امپول اماده تزریق بود ولی چندین ماه هست که باز باید ویال آب کنیم
سلام
درخواست من از شرکت سیناژن محترم این هست که میشه توی جعبه های سینووکس ، کارت شانسی ، تخم مرغ شانسی ، چیزی بذارن ؟
اسباب دلخوشیه والا !!
آخه دو تا کوچولوی من موقع تزریقم ، انگار رفتن سینما، می ایستن به تماشا، شانسی بدم دستشون ، هم سرگرم میشن، هم از آمپول زدن مامانشون نگران نمیشن ، خوششون هم میاد!!
(ببخشید ، گفتم شوخی کنم ، حال و هواتون عوض بشه)
 تشکر شده توسط : baharan , arezooo82
سلام بچ های اینجا واس مشکلات هس!ن اینک غر ب ناهید بزنید
ک اینجور اونجوره
اگ ما مشکل نداریم شاید ی کسایی مشکل واقعا دارن!پس هی غر نرنین ک سر سوزن خوبه و.....
ما دیگ خودمون ی پا پرستار ترزیقات شدیم اما دلیل نمیشه ک مشکلات ک هست نگیم!
پس لطفا کمک کنید که بقیه ب جواب سوالاشون برسنagreement2
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : niloofary , nahid , baharan

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)