امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پالس كورتون و سرعت عمل مغز
(2018/11/06, 05:35 PM)glassheart نوشته است:
(2018/11/06, 02:06 PM)sarah_6162 نوشته است:
(2018/11/06, 12:46 PM)hamid نوشته است:
(2018/11/06, 11:44 AM)sarah_6162 نوشته است: ببخشيد لطفا فوري پاسخ بدين دوستان با تجربه الان بعد 2 روز كورتون تزريقي كه گفتم خوراكي هم بهش نداد و گفت كورتن ديگه نميدم ديروز اولين نوبت cinnomer رو گرفت منتها از ديشب نيمه شب ميگه كف پاي راستم تا مچ استخوانش به شد درد داره ....چكار كنيم عوارض كورتنه؟ يا چميدونم ...؟
دارو مسكن ميتنونه بخوره همراه سينومر؟..... سردرگميم نميدونيم بايد چكار كنيمl

اول پیشنهاد میدم کمی خونسرد باشید . یه اتفاقی افتاده که ازش اطلاعی ندارید ، اگه بخواید با اضطراب و سردرگمی به استقبالش برید فقط خودتون رو اذیت میکنید.

مواردی که گفتی عوارض کرورتن نیست و ممکنه از حمله باشه . نگران نباشید برطرف میشه .
مسکن میتونه مصرف کنه مشکلی نداره

ممنون دوست عزيز.....يعني حمله جديد ؟ يا ادامه همون ؟ يعني چي يعني بايد دوباره دكتر بريم و پالس و اينا براي جديده يا صبر كنيم تا خوب بشه.؟....البته الان كه باهاش صحبت كردم گفت پاشو گذاشته تو اب گرم بهتر شده ....
حمله ام اس مگه درد داره؟ خواهرم ميگه به شدت درد ميكنه....منظورش علائم بي حسي و اينا نيست...
 چقد طول ميكشه تا كورتون اثر كنه چرا بعد 5 روز پالس تراپي هنوز بي حسي رو داره؟
لطفا همه رو پاسخ بدين

ضمنا كورتون خوراكي هم نداده...گفته شيوه جديده ديگه خوراكي نميديم ميتونه درد ناشي از قطع ناگهاني كورتون باشه؟

این نگرانی که شما و به تبع اون خواهرتون دارید مطمئنا موجب عوارض بیشتر میشه 
نه باید دکتر برید الان و نه باید همش نگران این باشید که این جای بدنم ی حس جدید دارم نکنه حمله دارم 
مطمئنا وقتی شما به دکتری مراجعه میکنید یعنی به اون دکتر اعتماد دارید، حتما یک پزشک بیشتر از ما تجربه و علم دارن و شاید احتیاج به کورتون خوراکی نداشتین
اینکه چه زمان بعد از دریافت کورتون اون علایم برطرف میشه چیزی نیست که کسی بتونه زمان دقیق به شما بگه 
من خودم کورتون را از روز پنجم احساس بهبودی کردم تا حتی ۴ سال بعد از ی حمله که همون حمله ای بود که خیلی دیر دکترها تشخیص دادن(حدود ۳ ماه بعد از علایم)

ممنون دوستان عزيز.....اونمورد درد مچ پا كه خيلي شديد بود رفع شد خدار وشكر و الان ميگه حس مور مور و گز گز رفته فقط يه قسمتي زير انگشتان پا هنوز گزگز مونده منتها يه مورد ديگه كه پيش اومده اينه كه كل پاش ضعف شديد داره و نميتونه خوب راه بره يه كم كه راه ميره نفسش حتي ميگيره ...اين ضعف رو قبلا نداشت قبلا فقط كزختي و مور مور و درد داشت بر اثز گز گز اما الان اونا رو نداره ولي ضعفه شديد عضله انگار جون نداره راه بره....حالا نميدونيم اثر منفيه كورتونه كههنوز بيرون نرفته از بدن؟   يا چي؟
كورتون خوراكي هم گفتم بهتون كه بهش نداد دكتر فقط 5 روز پالس كه الان 6 روز از اخرين پالسش گذشته.....ضمنا دو نوبت هم تزريق سينومر گرفته....راستي از شروع مشكلش نزديك به 40 روز گذشت تا ما متوجه ام اس و... شديم يعني تازه نبوده حمله...
اصلا هم نميتونم به اميد دكتر بشينم
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

پیام های داخل این موضوع
پالس كورتون و سرعت عمل مغز - توسط yaro - 2010/01/28, 08:08 AM
RE: پالس كورتون و سرعت عمل مغز - توسط sarah_6162 - 2018/11/10, 09:01 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بستری شدن در بیمارستان(پالس) voodoo 61 59,207 2023/07/12, 05:36 PM
آخرین ارسال: mahdiye.
  پالس تراپی وعوارض کورتون TootFarangi 269 295,898 2022/08/27, 12:39 PM
آخرین ارسال: zahra.mash
  چگونه از پزشکتان در زمان نیاز به پالس و حمله ms وقت ملاقات گرفتین hessam 6 4,582 2018/06/17, 12:50 PM
آخرین ارسال: nahid
  شرح حال يك حمله كه منجر به بستري شدن شما وگرفتن پالس تراپي شده است عمومهربان 64 46,350 2017/09/02, 08:36 PM
آخرین ارسال: i_sh
  پالس تراپی در منزل parastoo joon 44 41,864 2016/02/19, 01:14 PM
آخرین ارسال: atlasweb
  ديابت و كورتون. warrior 3 7,623 2013/12/06, 03:14 PM
آخرین ارسال: maithly

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست