•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاری دید
(2010/04/28, 11:42 AM)5233 نوشته است: بچه ها نوار عصب چشم سالم باشه ومعاینات چشم پزشک هم سالم باشه ولی چشم تاری داشته باشه؟ باور کنید خسته شدم این شش ماه مثل شش سال گذشته از این دکتر به اون دکتر تاری چشم راستم روز به روز شدید تر میشود تکرر شدید ادراری دارم ازمایش قند وعفونت ادراری دادم سالم بود برای دست وپام مثل حالت خواب رفتگی در طول روز اایجاد میشود از فرق سر تا پا بدنم خارش عجیبی داردفکر کردم شاید حساسیت به چیزی دارم دارومصرف کردم فایده نداشت سرگیجه دارم زود خسته میشوم بعضی وقت ها عضلات گردن ودست هایم درد میکنددو بار تا به حال ام ار ای دادم دوبار نوار چشم گرفتم تمام بیماریهای شبیه به ام اس را ازمایش دادم پیش سه دکتر مغز واعصا ب برفتم پیش چشم پزشک رفتم هیچ دلیلی برای این حالت ها پیدا نکردندکارمبه جایی رسیده که دیگه جرات ندارم پیش خانواده ا م اسم مریضی را بیاورمیگویند تو اگه مریض بودی این دکتر ها باید می فهمیدند به نظر شما من چه خاکی باید سرم کنم راستی این هم جواب اخرین ام ار ای afew supratentorial white matter signal abnormalities are seen
ادامه ام ار ای . especially in the occipital region .No enhancement of the lesions is seen on contra
ادامه ام ار ای . especially in the occipital region .No enhancement of the lesions is seen on contra
ادامه ام ار ای These are nit typical for Ms

عزیزم من چیزی درمورد نتیجه ام آر آیت متوجه نشدم اما چندتا پیشنهاد بت می کنم
اگه با خانادت می ری پیش متخصص یه بار تنها برو و بدون اینکه حرفی از ام اس بزنی مشکلاتت رو براش توضیح بده (بدون اینکه بگی قبلا توسط متخصص دیگه ای بررسی شدی) بعد اگه خواست دوباره واست آزمایشای تکراری بده بهش نشون بده . وقتی تنها باشی دکتر مطمئن می شه که می تونه اگه مشکلی هست بهت بگه متاسفانه بعضی از متخصصای ما از گفتن بیماری به فرد واهمه دارن ولی وقتی تنها باشی مجبور بهت بگه دیگه
یکی دیگه اینکه اگه می بینی چندتا متخصص یه جواب رو بهت می دن نگرانی رو تموم کن چون من دوستای زیادی داشتم که علایم بی حسی و تاری دید رو به خاطر نگرانی از بیماری پیدا کرده بودن اما وقتی مطمئن شدن چیزی نیست علایمشون کم کم از بین رفت
اگه هیچ کدوم از این کارا رو نتونستی بکنی فکر کن ام اس داری و به همه ی داروهام حساسیت داری مثل خیلی از بچه های ام اسی که دارو مصرف نمی کنن
بعد با خیال راحت به زندگیت برس مثل همه ی بچه های سایت icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
(2010/04/30, 01:36 PM)tanha نوشته است: سلام دوستان

یکی 2تا سوال دارم... حالت دوبینی که به وجود میاد، موقتی هست؟ یه نوع حمله هست؟ چقدر میتونه این دوبینی شدید بشه و چقدر طول میکشه تا خوب بشه؟!

یه چیزی من خوندم در مورد پرش چشم! دقیقا یادم نیست که چی نوشته بود! ولی در ام اس پرش چشم چطوریه؟ میشه یه توضیحی بدین؟!

ممنونم ازتون...

سلام
درمورد دوبینی بگم که تقریبا مثل بقیه حمله ها تقریبا یک تا نهایت 4 ماه طول می کشه خیلیم اذیت نمی کنه از تاری دید خیلی بهتره حداقل می بینی تازه دوتادوتاlaughing3
خیلی شدید نمی شه بیشتر وقتی زیاد خودتو خسته کنی اذیت می کنه اگه بش فکر نکنی راحت تری البته خوب یه کم سخته چون چشم و مرتب باش کار داری اما خوب سعی کن کارایی رو که نیاز به دقت زیاد داره فعلا کمتر انجام بدی تا خیلی اذیت نشی
درمورد پرش چشمم اینو بگم که من این حالت رو خیلی داشتم چشم چپم مرتب می پره اوایل اینطوری بود که انگار پلک پایینی رو یه نفر برای چند لحظه با دست جمع می کرد و فشار میداد اما بعد کم کم طوری شد که انگار گوشه انتهای پلکم مرتب بازوبسته می شد البته من حس می کردم چون یه دفعه ای پیش میومد نمی تونستم دقیق توی آینه ببینم تقریبا یک سال و نیم این حالت دارم بعضی موقع ها خوب می شه یکی دوماه بعد دوباره شروع می شه هربارم مدلش فرق می کنه بعضی مواقع اینقدر واضح که اگه با کسی رودررو صحبت کنم متوجه می شه فکر میکنه کسی می آید به مهمانی(دوباره پلک دلم می پرد ...laughing3)اما بعضی مواقعم خیلی ظریف می زنه یه مدتم کاربامازپین مصرف کردم که زیاد تاثیری نداشت الانم دیگه کاریش ندارم میاد و میره واسه خوش بیخیالicon_biggrin
 تشکر شده توسط : tanha
(2010/04/29, 06:52 AM)5233 نوشته است: دوستان چرا کسی جوابمو نمیده

عزيزم دكتر رزازيان چي گفت بهت. گفت ام اسه يا نه؟
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
صدیقه جون من به محض ورود به مطب دکترها از بس استرس دارم ومیترسم که دکتر از خدا خواسته سریع میگه مشکل استرس داری حتی دکتر رزازیان بالاجبار نگاهی به مدارکم انداخت
(2010/05/01, 11:39 AM)5233 نوشته است: صدیقه جون من به محض ورود به مطب دکترها از بس استرس دارم ومیترسم که دکتر از خدا خواسته سریع میگه مشکل استرس داری حتی دکتر رزازیان بالاجبار نگاهی به مدارکم انداخت
دیگه مسئله ام اس منتفی شده برات.شک نکن..icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
عزیزم چرا گیر دادی به ام اس...
برو حالشو ببر...
تو این روزگار که سلامتی ارزشمندترین دارایی آدمه ،استرس کیلویی چند؟؟؟؟angry2
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
 تشکر شده توسط : tanha
بر وبچ محترم سلام علیکم در یکی از سایت ها سوالی مطرح شده بود کسی ممکن است ام اس داشته باشد ولی ام ار ای او سالم باشد دکتر محترم در جواب گفته بودند یییییییییییس 5% موارد ام اس ناشناخته هستش میشه شما اگر در این باره چیزی تا به حال شنیدید راهنمایی کنید
من که برای کسایی که میشناسم پیش نیومده فقط دختر داییم که پزشکای کانادارو بیچاره کرده بود ولی دکتر صحراییان اینجا زیر بار حرفاش نرفت اون هیچ مشکلی نداره ولی اصرار داره بهش پالس بدن
 تشکر شده توسط : 5233
(2010/05/07, 12:21 PM)ayda نوشته است: سینا این روش درمان نیست فقط برگشت رو تسریع میکنه

آخه هر وقت بحث از کلمه تراپی میاد وسط اکثرا همراهه با یک نوع درمان
من خودم تا حالا همه علائمم خود به خود خوب شده ...
شاید تاری دیدم ۲ ماه بیشترم طول کشید ولی بالاخره خود به خود حل شد
دکتر هم گفت که اگه پالس تراپی میشدی فرق خاصی نمیکرد جز این که زودتر چشت خوب میشد
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

دوستان عزیز تاری دید همراه با درد چشم و اطراف اون در گیجکاه و ... هست یا نه ، بدون درده ؟
اگه همراه درد باشه میتونه در اثر چیز دیگه ای باشه ؟ دردی که چند ین روز ادامه داشته و تارشدن پس از اون .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
من وقتی تاری دید داشتم
درد چشمم وقتی بود که به اطراف نگاه میکردم
یعنی اصلا نمیتونستم نگاه کنم
وقتی هم عصر میشد از درد چشم گیجگاهمم هم درد میکرد
.................
حالا این تجربه من بود
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : nahid
(2010/06/04, 02:20 PM)behbood نوشته است: دوستان عزیز تاری دید همراه با درد چشم و اطراف اون در گیجکاه و ... هست یا نه ، بدون درده ؟
اگه همراه درد باشه میتونه در اثر چیز دیگه ای باشه ؟ دردی که چند ین روز ادامه داشته و تارشدن پس از اون .

ناهيد عزيزم...
من وقتي تاري ديد گرفتم بينايي چشم چپم 30% كم شد،
حدود يك هفته سر درد بدي داشتم كه با هيچ مسكني بهتر نميشد..اما به محض اينكه پالس تراپيو شروع كردم، سر دردم رفع شد
 تشکر شده توسط : nahid

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال