•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاری دید
ممنون ناهید جان! شرمنده یه نفر دیگه بوده با شما اشتباه گرفتمconfused
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور
سلام دوستان. من دو سه ماه پیش به دستور روانپزشک داروی نورتریپتیلین و فلوکستین مصرف کردم اما بدون تجویز ایشون کم کم قطعشون کردم. از همون موقع ها چشمم یکم شروع کرد تار دیدن و الان خیلی بیشتر شده. فکر کردم چشمام ضعیف تر شده رفتم چشم پزشکی گفت نمره ش تغییری نکرده.
و یه سری دیگه از علائم ام اس هم دارم که نمی دونم واقعا ام اسه یا عصبی و اثر قطع دارو ها و ...؟
پزشک داخلی گفت عصبیه. می تونم نظر شما رو بدونم؟ آیا لازم هست به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنم؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2015/01/10, 08:00 PM)nahaal نوشته است: سلام دوستان. من دو سه ماه پیش به دستور روانپزشک داروی نورتریپتیلین و فلوکستین مصرف کردم اما بدون تجویز ایشون کم کم قطعشون کردم. از همون موقع ها چشمم یکم شروع کرد تار دیدن و الان خیلی بیشتر شده. فکر کردم چشمام ضعیف تر شده رفتم چشم پزشکی گفت نمره ش تغییری نکرده.
و یه سری دیگه از علائم ام اس هم دارم که نمی دونم واقعا ام اسه یا عصبی و اثر قطع دارو ها و ...؟
پزشک داخلی گفت عصبیه. می تونم نظر شما رو بدونم؟ آیا لازم هست به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنم؟

سلام.
من اگه شرایطی که الان گفتین و داشتم حتما میرفتم پیش متخصص مغز و اعصاب.هر چی زودتر آدم بتونه از ام اس جلو گیری کنه بهتره.ای کاش منم اون زمان ک دید چشمم تار شده بود الکی نمیرفتم چشم پزشکی و کسی و داشتم ک راهنمایی کنه برم کجا خودم و نشون بدم تا ام اسم پیشرفت نکنه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : mohammad.1979 , nahaal , پریا حقیقت پور
سلام دوست عزیز . منم ام اسم با تاری دید شروع شد. هر موقع میرفتم پیش چشم پزشک میگفت نمره چشت تغییری نکرده ولی رفتم دکتر مغز و اعصاب با ی نوار چشم مشخص شد التهاب عصب چشمم. angry3angry3angry3
شما هم با ی نوار چشم پیش متخصص مغز و اعصاب میتونی متوجه بشی مشکلت چیه امیدوارم چیزی نباشagreement2agreement2

تشکر شده توسط : majid1 , helli , nahaal , پریا حقیقت پور
(2015/01/10, 08:17 PM)mohammad.1979 نوشته است: سلام دوست عزیز . منم ام اسم با تاری دید شروع شد. هر موقع میرفتم پیش چشم پزشک میگفت نمره چشت تغییری نکرده ولی رفتم دکتر مغز و اعصاب با ی نوار چشم مشخص شد التهاب عصب چشمم. angry3angry3angry3
شما هم با ی نوار چشم پیش متخصص مغز و اعصاب میتونی متوجه بشی مشکلت چیه امیدوارم چیزی نباشagreement2agreement2

دکتر براتون داروی خاصی تجویز کرد؟ الان تاری چشمتون خوب شده؟
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
(2015/01/10, 08:40 PM)helli نوشته است:
(2015/01/10, 08:17 PM)mohammad.1979 نوشته است: سلام دوست عزیز . منم ام اسم با تاری دید شروع شد. هر موقع میرفتم پیش چشم پزشک میگفت نمره چشت تغییری نکرده ولی رفتم دکتر مغز و اعصاب با ی نوار چشم مشخص شد التهاب عصب چشمم. angry3angry3angry3

دکتر براتون داروی خاصی تجویز کرد؟ الان تاری چشمتون خوب شده؟
من که همون موقع کورتون زدم خوب شدم بعدشم سینووکس شروع شدconfused الانم مشکلی ندارم البته فعلاHuh

تشکر شده توسط : majid1 , helli , sange sabor , پریا حقیقت پور
من خيليوقتا اصلا حوصله نكاه كردن ندارم
اصلا دلم نميخواد جيزي رو ببينم
احساس ميكنم قدرت تفكيك جشمم خوب نيست
امشب حتي بوست تخم مرغ رو زورم ميامد بكيرم!
بنظرتون به ام اس جان مربوطه?!
جز آستاان توام در جهان پناهی نییست
سر مرا به جز این در حواله گاهی نییست
love28
(2015/01/10, 09:02 PM)زهرا93 نوشته است: من خيليوقتا اصلا حوصله نكاه كردن ندارم
اصلا دلم نميخواد جيزي رو ببينم
احساس ميكنم قدرت تفكيك جشمم خوب نيست
امشب حتي بوست تخم مرغ رو زورم ميامد بكيرم!
بنظرتون به ام اس جان مربوطه?!
دوست جونم سلام
گلم پیش دکتر مغز و اعصابت برو
ببین نظر اون چیه
به هر حال بینایی خیلی مهمه
شایدم چشمات ضعیف شده باشه و نیاز ب عینک داشته باشی
آشوبم و آرامشم تویی....
سلام
همين الآنشم ضعيف هست و عينك دارم!!
تازه بضي وقتا هم يهويي همه جا بر از ستاره ميشه ستاره هاي جشمك زن كه هي از بين ميرن و بوجود ميان!
جز آستاان توام در جهان پناهی نییست
سر مرا به جز این در حواله گاهی نییست
love28
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور
من الان نزدیک یک ماهه چشمه سمت راستم یه هاله نور سفید میوفته
به دکترم گفتم گفتن 5 تا دگزا بزنم بعد پنج روزه دیگه خبر بدم که چیشد
ولی الان روزه سومه و سومیش رو زدم باز همونه و هیچ تغییری نکردهsad2
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...