•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا از کسانیکه کار تزریق انجام میدهند راضی هستید؟
من که رسيژن میزنم و خودم تزریق میکنم

من که رسيژن میزنم و همیشه خودم تزریق میکنم
چندماه تو سایت سلامت دانشگاه میزنم خانمی که میزنه کاملا توجیه و خیلی خوب میزنه agreement2agreement2 وایییییییی یه بار آقای تزریقات دانشگاه زد تو بازوم یعنی اندازه تمام این 4سال که در نداشت درد کشیدم rolleyesrolleyes بلد نبود اصلا ندیده بود از این آمپولا confused2confused2 اینم بگم خودش گفت تاحالا نزدم من خودم گفتم اشکال نداره ashamed0006.gifashamed0006.gif
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : Parla
برای من مامانم تزریق میکنه رفت یاد گرفت خسته شده بودم از نگاه های ترحم بار آدم های تو درمانگاه و آخی آخی گفتن هاشون!
 تشکر شده توسط : nahid
برای من از اولش فکر کنم سال 89 تا حالا همسرم میزند خوب است گاهی درد دارم ولی اشکالی ندارد سعی
میکند درست بزند ولی گاهی نمیشود خدا همه همراه های بیماران را سلامت نگهدارد بروید خدا
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
سلام بچه ها
من بتافرون تزریق میکنم و دستگاه هم دارم ولی خود موادش خیلی دردناکه و هر وقت که تزریق میکنم میرم تا اون دنیا و برمیگردم . 4 روز در هفته تزریق دارم Dash2sad

سلام بچه ها
من بتافرون استفاده میکنم 4 روز در هفته sad
البته دستگاه دارم ولی خیلی دردناکه میخواستم ببینم کسی هست که مثل من باشه ؟
خودمم به شدت ازش ناراضی امSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)اما به زودی راضی میشمsmiling

(2016/10/15, 02:38 PM)انوش نوشته است: سلام بچه ها
من بتافرون تزریق میکنم و دستگاه هم دارم ولی خود موادش خیلی دردناکه و هر وقت که تزریق میکنم میرم تا اون دنیا و برمیگردم . 4 روز در هفته تزریق دارم Dash2sad

سلام بچه ها
من بتافرون استفاده میکنم 4 روز در هفته sad
البته دستگاه دارم ولی خیلی دردناکه میخواستم ببینم کسی هست که مثل من باشه ؟
بدون دستگاه هم امتحان کنید بعضی افراد بدون دستگاه راضی ترنBlush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
اینجانب امشب برای دومین هفته خودم تزریقمو انجام دادم ،خیلی خیلی ازخودم راضی هستم درحال حاضرهم با سردردو بدن دردو...درگیرم،ناگفته نمونه حالم عالیه واز شرخیلی مشکلات تزریق پرستارا خلاص شدم...
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
برای من یا خودم یا همسرم تزریق رو انجام میدیم. icon_biggrin
فقط اینکه من سینومر می تزریقم
زیر جلدیه. برای تزریق باید پوست رو بکشیم بالا مثه نیشگون.
که بعضی وقتا اینکارو انجام نمیدم و عادی میزنم N_aggressive (37)
یعنی تاثیر داره؟Unknown
من چند هفته اول خود مرکز سیناژن تزریق میکردم خیلی خوب تزریق میکردن و اموزششون هم خیلی عالی بود . love51
الان خودم تزریق میکنم از خودم هم راضیم N_aggressive (37)
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : آنا
سال اول چون خیلی مهم بود همه نگران بودند. آی بگیر و ببند و تزریق کن و از این حرفها ولی الان بعد چند سال همه تزریقهام رو خودم انجام می دم. اطرافیان می گن آمپولتو زدی ؟؟؟؟ وا کی زدی ما نفهمیدیم؟؟؟؟؟؟
اگر درد داري تحمل كن؛ روي هم كه تلنبار شد؛ديگر نميفهمي كدام درد از كجاست؛ كم كم خودش بي حس ميشود!!

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,249 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,242 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  درمان بدون تزریق ZAKER 0 2,325 2014/08/23, 10:42 PM
آخرین ارسال: ZAKER
  در کنار تزریق‌ها... داروهای مکمل یا... شادی را فراموش نکنیم! matinfard 10 7,297 2014/02/25, 10:15 PM
آخرین ارسال: OMG!
  انجام یک پژوهش و درخواست کمک e.gh64 69 40,714 2013/01/26, 09:50 PM
آخرین ارسال: e.gh64
  تزریق اولین سینووکس بعد از 8ماه تزریق آوونکس sara.i 2 2,956 2012/05/24, 08:22 PM
آخرین ارسال: yas
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 6,725 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست