امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص
این فیلم درباره نگاه مردم به ام اس تاثیر بدی نداشت و بهتر از طلا و مس ام اس رو نشون داد آخر فیلم اسم دکتر نبوی رو هم دیدم که حتما مشاور فیلمنامه نویس بوده . در مورد نمایش ام اس چیز غیر واقعی به نمایش در نیومد. ولی فیلم خیلی ضعیف بود.از نظر داستان بهتر بود بیشتر روش کار میکردن .
این فیلم مختص ام اس نبود .
بازیگر نقش اول اسد بود که بعد از سربازی به جای باباش پستچی شد .
گلبهار حتی نقش دوم هم نداشت. بابای اسد نقشش پررنگ تر بود.
به نظر من فیلم،در درجه اول ،خدمات پست در روستا و نقش امانتداری و مردم داری پستچیان را نشان میداد.(که اسد قصه ما یه مدتی به خاطر نفع خودش در امانت خیانت کرد.) .
طبیعت روستا در فیلم خیلی دلپذیر بود ولی برای بیمار ام اس هوای پاک و طبیعت همانقدرخوبه که آرامش و دوری از زخم زبان و کنجکاوی مردم ، که معمولا در جایی که اطلاعات کمه ، بیمار بیشتر آزرده میشه ، این دختر معلوم نبود از کجا و چرا به روستا اومده بود .زمان فیلمی که هنوز نامه نوشتن رایجه باید 15 -20 سال پیش باشه که تلفن نبوده.هرچه به زمان عقب تر بریم اطلاعات مردم کمتر بوده.و در روستایی که دختران و زنان همه کار میکنن ، یه دختر که فقط بشینه نقاشی بکشه رو راحت نمیذارن .
تکلیف فیلم بین کمدی و جدی معلوم نبود.بیشتر کمدی بود تا جدی !
گلبهار اصلا کمک در کارهای خونه نمیکرد. من اگه جای اون بودم خجالت میکشیدم بیکار برای خودم نقاشی بکشم و عروسک بازی کنم برای بچه ها ، اونم تو خونه زنعموم ! میرفتم اقلا چند تا بشقاب می شستم ! یه ذره جارو میکردم ! اقلا یه کم سبری می کاشتم و سبزی می چیدم برای سر سفره ! درختا رو آب میدادم بابا یه کاری ... خونه مردم !واللا !confused
به خاطر حرف سروش ، منتظر دیدن یه دختر زشت بودم ! بابا این که بیچاره زشت نبود ! confusedconfused پسره که دماغش گنده تر بود !confused تازه نقش پسر جوون تازه از سربازی برگشته اصلا بهش نمی خورد !laughing3

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : parastoo joon , arezooo82 , paeazan , neda.n , nazii , leili , sooorooosh , عمومهربان , چکاوک , parisa2011

پیام های داخل این موضوع
RE: فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص - توسط nahid - 2012/08/23, 07:03 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سیمافیلم بیماری ام‌اس را معرفی می‌کند hamdam 14 10,517 2017/02/26, 09:39 PM
آخرین ارسال: .nazanin
  فیلم چند شاخه گل مریم-زوجی که دارای بیماری ام اس هستند paeazan 8 7,862 2014/12/08, 11:55 AM
آخرین ارسال: paeazan
  ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی نازی ی 276 174,813 2013/07/12, 11:29 AM
آخرین ارسال: Sina
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,739 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 11,054 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان