•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پالس تراپی وعوارض کورتون
خوب هرچی گفته انجام بده. لابد یه چی میدونه که گفته. confused2 امیدوارم خوب بشه زود بعد بهش زنگ بزنی بگه نرو !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : afsaneh , niloofary
(2015/09/09, 01:07 PM)nahid نوشته است: خوب هرچی گفته انجام بده. لابد یه چی میدونه که گفته. confused2 امیدوارم خوب بشه زود بعد بهش زنگ بزنی بگه نرو !

ممنون ناهید جانlove28
کاش چندتا دگزا مینوشت تموم میشد میرفت Undecidedاصلن دوست ندارم برم بیمارستانSad
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : niloofary
ببین عزیزم نگران هزینه اش نباش
چون پالس تراپی یه چیز خیلی ساده ست کورتن رو داخل سرم میریزن هیچ چیزی نداره و همه جا یکی هست بنابراین بنظر من برو یه بیملرستان دولتی هزینه اش هم نهایت میخواد بشه 100 هزار تومن البته اگه خیلی زیاد بشه
درمورد دگزا هم بهت بگم که حتما دکتر یه چیز میدونه که گفته کورتن وگرنه میگفت دگزا
بهتره همون کورتن رو بگیری
موفق باشی
اصلا هم نگران چیزی نباش
 تشکر شده توسط : afsaneh , nahid
این که دکتر گفته فقط بیمارستان آسیا خیلی عجیبه ! همه درمانگاه ها و بیمارستانها میتونن انجام بدن فقط باید طبق دستور پزشک باشه . مثلا اون مقدار کورتون ظرف مدت مثلا 3 ساعت تزریق بشه یعنی سرعتش بسیار کم باشه ، این تنظیم سرعت خیلی مهمه برای همین باید واقعا دلسوز باشن و رعایت کنن و نخوان بخاطر خالی شدن تخت زودتر تموم شه.

توی ایـــــــن تاپیک هم چیزایی نوشتن البته کسی جایی رو معرفی نکرده دیگه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : afsaneh
(2015/09/09, 06:11 PM)nahid نوشته است: این که دکتر گفته فقط بیمارستان آسیا خیلی عجیبه ! همه درمانگاه ها و بیمارستانها میتونن انجام بدن فقط باید طبق دستور پزشک باشه . مثلا اون مقدار کورتون ظرف مدت مثلا 3 ساعت تزریق بشه یعنی سرعتش بسیار کم باشه ، این تنظیم سرعت خیلی مهمه برای همین باید واقعا دلسوز باشن و رعایت کنن و نخوان بخاطر خالی شدن تخت زودتر تموم شه.

توی ایـــــــن تاپیک هم چیزایی نوشتن البته کسی جایی رو معرفی نکرده دیگه.

سلام حتما دکتر شما با اون بیمارستان قراارداد دارند چون دکتر من با بیمارستان سینا قرار داد داره و علی الرغم اینکه من رضایت ندارم مجبورم اونجا بستری بشم.
دردی که انسان را به سکوت وامیدارد
بسیار سنگین تر از دردیست
که انسان را به فریاد وا میدارد.icon_question[/b]
سلام.
دوستان ی سوال داشتم.
اگه بدن یه ام اسی به پالس تراپی و کرتن نیاز داشته باشه و انجام نده چه ضرر هایی برای بیماری میتونه در پی داشته باشه؟
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : طاهره. , niloofary , kohedard
تا اونجایی که من میدونم کورتون زمانی تجویز میشه
که حمله داشته باشی
مثل تاری دید
بی حسی
عدم تعادل واز این قبیل
که البته تشخیصش با دکتره وکورتون باعث برطرف شدن اون حالات میشه
خب اگه استفاده نکنید ممکنه نه تنها خوب نشه بلکه بیشترم بشه
 تشکر شده توسط : majid1 , niloofary , kohedard
پلاکت کهنه بشه ممکنه که بعدا دیگه خوب نشه یا زمان خیلی طولانی خوب بشه
زمان لزوم باید زده بشه.
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : majid1
سلام دوستان ویشکا هستم از مسجدسلیمان 5 روز پالس کورتون دریافت کردم الانم مرخص شدم سرگیجه بیشتر شده الان بعد مرخص شدن از بیمارستان هنوز قرصی دریافت نکردهام نمیدونم پالس کورتون فایده داشت یا نه اما خیلی تار میبینم وهی موقع راه رفتن میرم کوچه بغلی بد راه رفتن بدترین درد تو دنیاست

سلام خوبین خوب نیستم بچه ها چرا بعضی اوقات پوست تمام بدنم دردناک میشه کسی تجربش داره یا اخر کارم
(2017/02/12, 03:06 PM)z.zahra58 نوشته است: سلام دوستان ویشکا هستم از مسجدسلیمان 5 روز پالس کورتون دریافت کردم الانم مرخص شدم سرگیجه بیشتر شده الان بعد مرخص شدن از بیمارستان هنوز قرصی دریافت نکردهام نمیدونم پالس کورتون فایده داشت یا نه اما خیلی تار میبینم وهی موقع راه رفتن میرم کوچه بغلی بد راه رفتن بدترین درد تو دنیاست

سلام خوبین خوب نیستم بچه ها چرا بعضی اوقات پوست تمام بدنم دردناک میشه کسی تجربش داره یا اخر کارم
سلام. بعد از دریافت پالس باید تا چند روز قرص پردنیزولون خورده بشه. چون کورتون نباید ناگهان قطع بشه
ممکنه یه کم زمان ببره تا تاثیر خودشو نشون بده. نگران نباش
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : nahid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بستری شدن در بیمارستان(پالس) voodoo 61 58,473 2023/07/12, 05:36 PM
آخرین ارسال: mahdiye.
  پالس كورتون و سرعت عمل مغز yaro 68 69,707 2019/12/04, 10:06 AM
آخرین ارسال: GASEM
  چگونه از پزشکتان در زمان نیاز به پالس و حمله ms وقت ملاقات گرفتین hessam 6 4,478 2018/06/17, 12:50 PM
آخرین ارسال: nahid
  دلیل تزریق کورتون هنگام تغییر دارو haniehh 8 4,397 2018/05/15, 07:09 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  شرح حال يك حمله كه منجر به بستري شدن شما وگرفتن پالس تراپي شده است عمومهربان 64 45,705 2017/09/02, 08:36 PM
آخرین ارسال: i_sh
  پالس تراپی در منزل parastoo joon 44 41,395 2016/02/19, 01:14 PM
آخرین ارسال: atlasweb
  شناخت عوارض کورتون ونکات لازم در زمان مصرف hamid 11 16,345 2015/06/28, 07:04 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان