•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قطع داروهای ام اس قبل از بارداری
سلام بچه ا من 6 ساله ام اس دارم و آمپول سینووکس میزنم الان میخوام قطعش کنم که باردار بشم یک هفته قطع کردم ولی نمیدون چرا یهو پام شروع کرد به گزگز از ترسم دوباره امپولمو زدم.خیلی میترسم. کسی هست که با زدن سینووکس حامله شده باشه و بچه اش به سلامتی بدنیا اومده باشه؟برام دعا کنین
 تشکر شده توسط : sange sabor
میتونین اینجــــــــــــــــــــــــا رو ببینید
مرضیه جان هم سینوکس میزد و تازگی ماهان کوچولو love51 رو به دنیا آورده
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : مریم۷۲ , yummy , sange sabor , تنها
(2014/07/30, 01:12 PM)emma_mov333 نوشته است: سلام بچه ا من 6 ساله ام اس دارم و آمپول سینووکس میزنم الان میخوام قطعش کنم که باردار بشم یک هفته قطع کردم ولی نمیدون چرا یهو پام شروع کرد به گزگز از ترسم دوباره امپولمو زدم.خیلی میترسم. کسی هست که با زدن سینووکس حامله شده باشه و بچه اش به سلامتی بدنیا اومده باشه؟برام دعا کنین
این تاپیک ها رو هم ببینید:
و دوران بارداری و زایمان در مبتلایان

نکات قابل توجه در بارداری و ام اس
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeazan , kohedard
آره من چند تا سراغ دارم
 تشکر شده توسط : kohedard
جدی؟ بچه هاشون سالمن؟
 تشکر شده توسط : kohedard
آیا میتونیم و قتی خانم حامله است بدونیم بچه ام اس داره یا نه اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم در جریان بزاردم
ناهید عزیز من 6 ساله ام اس دارم و بخوبی هم میشناسمش.منظوره من اینه که حامله باشی و ندونی و سینووکس تزریق کنی؟آیا در چنین زمانی بسلامت بچه لطمه نمیخوره؟وگرنه اینکه 1 یا دوماه از نزدن امپول بگذره و اقدام به بارداری کنی رو که اطمینان دارم بچه سالمه
 تشکر شده توسط : zohaa , nahid , مریم 63
(2014/07/31, 12:16 AM)كوه درد نوشته است: آیا میتونیم و قتی خانم حامله است بدونیم بچه ام اس داره یا نه اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم در جریان بزاردم
ببخشید اگه بتونیم بفهمیم ام اس داره و داشت اون موقع چکار می خواهیم بکنیم!!!!!
بنظر من اصلا نیاز نیست جواب این سوال رو بدونیم فرضا که بچمون ام اس داره چکارکنیم ازبین ببریمش؟؟؟ چون ام اس داره !!!! مگه خودمون فهمیدیم ام اس داریم خودمون کشتیم؟! بنظرم اصلا نیاز نیست نگران این چیزا باشیم
راستی من تازگی متوجه شدم که دارم مادر میشم به تنها چیزی که فکر نمی کنم ام اس بچس بابا بیخیالicon_biggrin
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , یاسی , fariba 68
بابا مگه ام اس ارثیه آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا این فکرو میکنین؟
به خدا ارثی نیست ، به خدا اتفاقی برای بچه نمیفته...
...
 تشکر شده توسط : baran , یاسی
دوستان کسی هست که در دوران بارداری از کوپامر استفاده کرده باشه ؟ آخه دکترم برای دوران بارداری میگه باید از داروی کوپامر استفاده کنم Huh
 تشکر شده توسط : یاسی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا بارداری و زایمان باعث تشدید ام اس می شود ؟ ( تجربه شما چیست؟) pic 52 42,054 2023/07/22, 11:57 PM
آخرین ارسال: بهار۱۳۷۰
  دوران بارداری و زایمان برای افراد مبتلا به ام اس sooorooosh 43 34,373 2021/06/17, 10:34 PM
آخرین ارسال: mahbub
  داروهای مورد استفاده در دوران شیردهی m.a 4 4,643 2018/03/11, 02:17 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  نکات قابل توجه درباره بارداری و ام اس sara 65 48,106 2016/01/11, 09:27 AM
آخرین ارسال: niloofary
  احساس خستگی و بارداری RoOo$aAa 3 3,435 2014/10/08, 02:55 PM
آخرین ارسال: farane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست