امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس
[size=small]
(2011/10/01, 02:07 PM)yas نوشته است: با سلالم ببخشید بچه ها یه سوال فوری برام پیش اومده من چندین بار ارشد قبول شدم و نرفتم

ولی اینبار اگه بخوام برم کمکم کنید باید چه کنم ؟

من مثلا ارشد یه شهری قبول شدم که نمیخوام برم اونجا و میخوام انتقالی بگیرم برای شهر همجوار و نزدیکمون که بعدا بریم اونجا زندگی کنیم خب دکتر بهم گفته میتونم بهت نامه بدم بخاطر بیماریت ولی نمیدونم انتقالی میدن یا نه ؟
دانشگاه هم میگه باید ترم اول رو بخونی و بعد اگه بهت بدن میتونی بری من اصلا هیچی نمیدونم در این مورد میتونید بهم کمک کنید اصلا باید برم مهمان بشم نشم انتقالی بهم میدن نمیدن ؟ خب میگم من ام اس دارم ولی نمیدونم ترم بعدها چه ود confused2confused2

در شرایط عادی دانشجو باید یه ترم بخونه تا تازه دانشجوی یه دانشگاه بحساب بیاد و بتونه انتقالی بگیره ولی ما ها رو چون شرایطمون فرق میکنه یه استثناهایی برامون قائل میشن . من سال 90 ارشد قبول شدم نرفتم مرخصی هم نگرفتم و رزرو هم نکردم ولی سال 91 پشیمون شدم حیفم اومد زحمتحایی رو که کشیدم ندیده بگیرم دنبالشو گرفتم با اینکه دانشگاه دولتی بود ولی موفق شدم ثبت نام کنم البته باید از هفت خوان رستم بگذری . حالا مطمئن نیستم ولی ممکنه شما هم بتونید انتقالی بگیرید .
 تشکر شده توسط : hamid , همسر یک قهرمان

پیام های داخل این موضوع
RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - توسط farzaneh20 - 2013/12/15, 12:39 PM
کارشناسی ارشد - توسط MMy - 2014/10/12, 02:04 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شرایط انتقالی شغلی بخاطر ام اس farbodm 5 3,729 2016/02/14, 10:39 PM
آخرین ارسال: hadisss

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست