امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس
یاسی جون عزیزدلم تمام حرفاتو خوندم دوست دارم راهی که خودم رفتمو برات توضیح بدم شاید بتونم از دغدغه فکریت کم کنم
بعد از قبولی در ارشد دانشگاه ازاد بامراجعه به ساختمان مرکزی دانشگاه ازاد واقع در خیابان پاسداران تهران واحد نقل و انتقالات یه تقاضانامه انتقالی با استناد به یکی از سه بند بیماران خاص(ام اس )و مشخص کردن واحد مقصدت در نامه درخواستی به اقای هاشمی رئیس نقل و انتقالات همون لحظه منشیش نامه رو برای امضا میبره پیشش که بعد امضای ایشون شما به طبقه سوم همون ساختمون میریدقسمت کمسیون پزشکی یه امضاو شماره نامه به شما داده میشه که با تماس تلفنی بعد2روز از درخواست نتیجه موافقت بهتون داده میشه اونوقت شما فقط یکبار با مراجعه به دانشگاه قبولی اولیه و تکمیل ثبت نام در اونجا به شهر خودت برمیگردی اگر فرصت بدی نامه درخواستید در ستاد مرکزی دانشگاه ازاد خودش اماده و به واحد دانشگاهیت ارسل بشه که دیگه تهران کاری نداری اما از اونجاییکه من دیر اقدام کردم برای اینکه جا نمونم از ثبت نام خودم رفتم نامه ام دستی گرفتم
امیدوارم هر چی صلاحه و مقدره برات پیش بیاد که صددرصد بهترین همونیکه خدا میخواد
کسی باورش نمیشه من کارم انقدر راحت پیش رفت لطف و خواست خدا تواین امر ....................
وگرنه بله شاید اگر خودمون پیگیری نکنیم در گیرودار کاغذبازی ها شاید مجبور به ثبت نام در ترم بهمن بشیم
امیدوارم حق مطلب ادا شده باشدlove51love51love51love51love51love51همیشه موفق باشی
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : fireboud , TootFarangi , melody , ارزو , شفا یافته , پریا حقیقت پور

پیام های داخل این موضوع
RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - توسط shokolat - 2011/10/16, 06:23 PM
کارشناسی ارشد - توسط MMy - 2014/10/12, 02:04 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شرایط انتقالی شغلی بخاطر ام اس farbodm 5 3,711 2016/02/14, 10:39 PM
آخرین ارسال: hadisss

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست